• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
tko,šta ,netko spominje alimentaciju,ma imam ja kredit u CHF ,pazim ja kuda idem da nebi žena:axe::axe:.evo budem ja potočio ekipi po želji ,ujutro se vrača Đurđica bila je kod svojih,eto ja budem jednog podravskog sa limunom a moglo bi nešto i u kljun lagano,oni čevapi od Savorisa sa manje luka:drinkers::drinkers:,sutra je novi dan pa eto budite mi vrijedni i čili ali krenite od večeras,ihaaaaaaaaaaaa ajmo spat tko dođe nek ugasi lampaš na odlasku:prayer::prayer:
 
I

ihorzic

Guest
mis univerzum i ljubav na selu pa ti sad misli šta da gledaš u ovo doba
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ma to je na tv,ja se držim ove kraj sebe:weedman::weedman::rolleyess::rolleyess:ihaaaaaaaa,moram biti pametan pa velika mi godina proizvodnje a i djeca su sve veča:prayer::prayer:
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
od dva zla biram ono koje poznam,

aj nekaj kratko i spat,jel tko toči il moram sam?
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
e ja tek sad došao kući...
vidim, svi laganini umorni, i depresivni pred ponedjeljak....

aj ekipa, bit će ili isto ili bolje, jer gore ne može...
ja bum još jen gemišt pa u krpe, ćim pročitam ovih 40 poruka sa foruma....

laku noć!
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
Ajoj jesam žedan , a kako bi sada jedna limunada pala , uh :drinkers:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
imam još 5 radlera ako će ti kaj pomoć, a imam i dva limuna u zdjelici na stolu...
nisi valjda slanoga odojka papao kad si tak žedan :lol:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
Zveknuli smo po jednu picu da proslavimo kupovinu ovoga ljepotana za kolegu

slika-100702-2012-01-1326989057-velika.jpg


slika-100702-2012-01-1326988805-velika.jpg


450 A vodeno hlađenje , nije zvučna marka ali je zvjerka od mašine :shock:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
bome kolko žica ima i ovaj debeli transformator, nije ni čudo kaj ima vode hlađenje :shock:

ja taman izbacio večeru, popil par gemišta, i vuhuuuuuuu...... baš je dobro....
imam još 37 poruka za pročitat :lol:

sutra na posao, odnosno danas u jutro, i ako nema kiše poslije posla u šumu, idem u šumu drvima kalat godove, iskalil bum sve nedače i sav bjes na jadnim drvima!! :lol:
 
I

ihorzic

Guest
Jutro dobro svima evo kod mene debeli mraz opalio pa popijmo po jednu lozu od Đurđe da se stopimo za van.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
dobro jutro ekipa,Đurđa podaj nešto i za doručak sinoć sam otišao slabo nahranjen pa mi se jutros podstanari javljaju:weedman::weedman:,dečkima daj po želji ,vidim Savoris da se bude švajsalo sve u 16 kod tebe, samo nemojte zaboraviti spustiti ploču od struje jer vam bude števec pregorio od vrtnje:finga::finga:,a danas opet lagano svašt po malo napraviti a največi posao prebaciti ženu do frizera a ja onda gassssss dalje:lol::lol::lol::partyman::partyman:
 
B

BAGERISTA

Guest
Dobro jutro,,,,,,,,,,,,,,,,,vani 3°C,,,,sunce se diže....
Đurđa daj kafu,,,,i mlika,bez ostalih dodataka..:mrgreen:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
heh, bila je 0 kad sam se probudil oko 6h, a kad sam išao na posao oko 7:30h, 2°C...
ponedjeljak - ponovo na posao...
Đurđa daj i meni kavicu prosim lijepo...

idmo drva smandrljat danas poslije posla :D vuhuuuuuu :axe:
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,742
Dobro jutro

Kako kod vas oko 0° ili +2 kad je kod mene debeli mraz i -3°C, a slušam prognozu u pola 9 i kažu za Karlovac -4°C u 8 sati:scratch
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
mi smo na brdu, nemre mraz tak visoko :lol:
imam termometar vani na kući, pa čitam u jutro...
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
Može jedna kavica i rakijica.
dečkima kaj piju,
aj dobro prazna birtija,nebu velik račun.:lol:
 

Najnoviji postovi

Na vrh