• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
nemoj fotić zaboravit...
ako ga nemreš nać, pogledaj u autu oko zadnjeg sjedala :rolfer:
 
B

BAGERISTA

Guest
nemoj fotić zaboravit...
ako ga nemreš nać, pogledaj u autu oko zadnjeg sjedala :rolfer:

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:pod obavezno,,,če bit tamo..

JOSA:axe::axe::axe:

ma raspisali se u temi od bageriste o migu na stalku...
jedan je na Turnju u Karlovcu, a mislimo da ima i u Velikoj Gorici jedan

http://www.radio-mreznica.hr/vijesti/7-10-2009/na-turanj-stigli-mig-21-haubica-i-tenk

Mislim da sam tog vidija kad sam gleda jednu konbinirku,,,i taj čovijek je kopa postolje za njega.....mislim da je iza njega jedan restoran,,ili mkafič,,,odmah preko parkinga ako me dobro pamčenje služi..
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Mislim da sam tog vidija kad sam gleda jednu konbinirku,,,i taj čovijek je kopa postolje za njega.....mislim da je iza njega jedan restoran,,ili mkafič,,,odmah preko parkinga ako me dobro pamčenje služi..[/QUOTE]

Ako govoriš o Turnju, onda ima..

Đurđa, daj meni jen balantajner, a ženi promeni pepeljaru..
I dečkima kaj hoćeju, pak sem rekel!..
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Đurđa podaj nešto za namočiti grlo,ako tko naiđe ponudi i njih,danas neki ludi vjetar ,taj ruši ljude i tera ih u krevet,idemo lagano još malo u štalu ,tko nemora blago njemu:drinkers::drinkers:
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
Đurđa, daj meni jen balantajner, a ženi promeni pepeljaru..
I dečkima kaj hoćeju, pak sem rekel!..

Đurđa razrjedi mu da se ne napije,:partyman::drinkers:
viš da bogca žena ni u birtiju nepusti samog,kak tek doma prođe.:rolfer::prayer:

sused mi u bertiju bežimo od žena a ne pelamo ih sa sobom:rolfer:


šala.
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Đurđa razrjedi mu da se ne napije,:partyman::drinkers:
viš da bogca žena ni u birtiju nepusti samog,kak tek doma prođe.:rolfer::prayer:

sused mi u bertiju bežimo od žena a ne pelamo ih sa sobom:rolfer:


šala.

Nemam ja od koga bežati. Tko je rekel da sam oženjen!?:finga:

To je jednom izvalio neki lik u adidas trenirki, kaubojkama i kožnoj jakni, fudbalerka po defaultu, kad je zagazio u jednu bertiju tam negde...
A s njime došla neka cajka.:)
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
au , drmnuo sam danas na povratku iz Rume porciju prasetine sa satrica salatom , evo me brekćem kao vladimirac :rolleyess:
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
au , drmnuo sam danas na povratku iz Rume porciju prasetine sa satrica salatom , evo me brekćem kao vladimirac :rolleyess:

E, sad jednog pivkana za zalijat' i dobro se sprdit.. Di ćeš bolje? Možda da ti Severina poliže tabane..:mrgreen:

P.S. ofra haza je arhivirana..:supz:
 
B

BAGERISTA

Guest
idemo,,,za ekipu nešto mokro daj ĐURĐa,,,a za mene veselog rogonju,,,s rosom,na sebi....možda kišu prizovem,,....:lol::lol:

Opet mi se čini da vidim kod šanka ČIKU,,,ali je tanak,,pa stup ga dobro skriva..
2ithmid.gif


Đurđa razrjedi mu da se ne napije,:partyman::drinkers:
viš da bogca žena ni u birtiju nepusti samog,kak tek doma prođe.:rolfer::prayer:

sused mi u bertiju bežimo od žena a ne pelamo ih sa sobom:rolfer:


šala.

Još i tamo da he peljemo,,pa smo finili,,,,,,,,,l::lol::lol:.......................
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Kako mi se cini da cemo se svi skupa morat dobro napit i plesat indijanske plesove za prizivanje kise:partyman::prayer::prayer:
 
B

BAGERISTA

Guest
Kako mi se cini da cemo se svi skupa morat dobro napit i plesat indijanske plesove za prizivanje kise:partyman::prayer::prayer:

i meni se tako čini,,,,,jer gledam vani,,nešto se sprema,,,e sad,,dao bog da krene i ne stane bar sedmicu.......

Ajd da se i mi počastimo,,,,đurđa daj našem kolegi nešto mokrega i meni još jednog zelenog,,,rogonju............:partyman::partyman:

Đurđa potoči ekipi i meni nešta lagano za opuštanje prije spavanja

Kolega spi nešto,,,,u turi,,si a ja lagano u krpe sutra opet nek mala akcija,,.
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Meni je danas zadnji radni dan doma više ništa ne radim osim hranjenja životinja do utorka,imam produženi vikend...
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
E, sad jednog pivkana za zalijat' i dobro se sprdit.. Di ćeš bolje? Možda da ti Severina poliže tabane..:mrgreen:

P.S. ofra haza je arhivirana..:supz:

daj dva ali sa limunom :partyman:
 
B

BAGERISTA

Guest
Meni je danas zadnji radni dan doma više ništa ne radim osim hranjenja životinja do utorka,imam produženi vikend...

Ajde nek se odmoriš.............:supz::supz:
Daj đurđa,,nešto nama još smoćimo usta i gremo spat.........
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
Meni je danas zadnji radni dan doma više ništa ne radim osim hranjenja životinja do utorka,imam produženi vikend...

daj ne spominji poso jučer,danas i sutra neko vrijeme moram bit u firmi,
tak da doma nisam niš petljal.

ko toči opet ste đurđu pustili doma,ko ju pustil sad nek toči
ja bum zeleni čaj a dečki kaj piju.
 

Najnoviji postovi

Na vrh