• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
sad sam došao iz šume pa čekam da me majstor nazove da mu otpeljam svoju silu od ursusa da promijeni lameli i sve što ide uz njih
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
idmo drva smandrljat danas poslije posla :D vuhuuuuuu :axe:
Da produžim do tebe, trebaš dodatni par ruku? Da se bar nekako umorim kad na poslu nema posla :mrgreen:
Dobro jutro

Kako kod vas oko 0° ili +2 kad je kod mene debeli mraz i -3°C, a slušam prognozu u pola 9 i kažu za Karlovac -4°C u 8 sati:scratch
Mikroklimatski uvjeti :mrgreen:
Pa u samom gradu na različitim mjernim postajama imaš različite vrijednosti :rolleyess:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
eheeee čiks, bez brige, bum te zval svaki put kad idem, pa kad ti dosadno doma, možeš malo u rekreaciju, ali laganu, nema kod mene trganja kad se dela...
samo polako.....

nisam išal u drva danas, jer sam moral mali vinograd pošpricat, jer mlađi bratac se treba naspavat do 11h, pa dok doručkuje i popije kavu, mora na posal...

usput sam nabacio ljetni vizir na nexusa, isprobao muškat jel miriši, uskoro će ocjenjivanje...

ha sad, daj ak sam u danielsovoj rundi jednu haubicu, pa okreni Đurđa još jednu za sve... :partyman:

aj ljudi pozdrav, nemam mira, pa već moram dalje, idem kod piljuna sa njegovim čaletom riješit koju haubicu 205...

živili, veseli i zrdavi mi bili!!
aj pazite kaj delate...
 
B

BAGERISTA

Guest
Jedan rogonja orošeni fala..........:partyman::partyman:eek:stalima:drinkers::drinkers: po izboru..
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Dobro jutro, lagana kiša i 8°C u zraku... :D
Čekaj nema nikoga, a dobro daj kavu i vrati ostatak kad nemam na koga drugog potrošiti :lol:
Odoh nas posao :roll:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
11 stupnjeva, lagano rosi kiša...
teški sivi oblaci...

daj kratku, kavu bez mlika, pa palim stroj i jurim na posal dok ni počelo kaj jače padat... i daj savi nekaj za zzzeeeennnn osječaj....
 
B

BAGERISTA

Guest
Dodro jutro svima,,,,,,,,,,,vani 11°C,,oblačno..
More jedna crna kava,,,i mala bestrzajna..:drinkers:
 
Z

zupa100

Guest
Nije me bilo neko vreme, nisam ispuštao male i velike makaze tačno 25 dana iz ruku, Ovih dana je završeno sve. Konačno. Sada laganica do početka cvetanja voća, pa "Jovo nanovo" u prskanje!

Dobro Vam jutro radni narode!
 
B

BAGERISTA

Guest
I tebi kolega.............daj si popi nešto,,pa idemo ča delat..:supz:
Đurđa daj još jednu kratku..:drinkers:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
Netko bi se bavio poljoprivredom

Ogulin - Više vreća sjemenskog krumpira i umjetnog gnojiva, a potom i kombi da sve to preveze, ukrao je nepoznati počinitelj iz poljoprivredne apoteke u Ogulinu.

Tijekom jučerašnjega dana kombi je pronađen, prazan, u Čakovcu Oštarijskom. Materijalna šteta je veća od 14 tisuća kuna.

Policija nastavlja istraživati događaj.

http://www.radio-mreznica.hr/vijesti/3-4-2012/ukradeni-sjemenski-krumpir-i-umjetno-gnojivo

:rolfer: :rolfer:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
a da, ima i toga...
mada sam vidio samo tablu Oštarije, tak da nemam pojma di je ovo...
možda kakvo mjesto pokraj Oštarija...
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
oooooo šefe!
Đurđa, aj molim te natoći nam jedne rede...

daniels, jel ima kakih aviona na stalku u tvom kraju? nekakav mig 21... ?
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
hm diretore.
kak misliš na stalku,bilo je nešto u ZTZ-u,al eto nisam siguran ima podosta da sam prolazil baš uz njih,al eto ako ti treba mogu pogledat usput.
 

Najnoviji postovi

Na vrh