• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Dobro jutro jutros u šest 3 stupnja nešta prohladno Đurđa meni kava i Bageristi još jednu bestrzajnu
 
I

ihorzic

Guest
Dobar dan svima , žena me stisla da frezam rano vrt pa tek sad došao kod Đurđe na mali stock i deci cole
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Eto to je tak kad smo ženama dali velike ovlasti pa smo u drugom planu zato prvo birtija pa onda žena
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
ko j..e ženu sad sam kod Đurđe na popodnevnu kavu

za tvoje dobro nadaj se da si joj ti jedini:rolfer:

nego đurđa daj jedno pićence uz neko mezence za dečke i mene:partyman:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
Ako već šunjate po kuhinji meni mogu i palačinci , neki zahebani :drinkers:
ja ću piće :weedman:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
pozdrav ekipi,Đurđa daj radler i mogu palačinke kao što kaže Savoris ,samo ja budem sa čokoladom:finga::finga:,dečkima daj po želji ako tko izlazi u kurvaluk,njemu daj mineralnu :rolfer::rolfer:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
uf, otvprio mail, 27 poruka sa foruma od današnjeg dana
previše za ove sitne sate, još jedan radler i laku noć svima!
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
dobro jutro ekipa,Cvjetna nedelja je,a vidim i prvi travanj pa opet budu danas razne psine i sitne laži puštane u promet,pa zato najbolje da Đurđa danas ima slobodno ,poslužit čemo se sami:partyman::partyman::drinkers:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,715
dobro jutro....
kod mene kiša samo malo orosila...:evil:
 
B

BAGERISTA

Guest
Dobro jutro,,,,,,,,svima,,...vani 11°C..
Đurđa daj neku kafu,,,,s kap mlika,,,i kratku bestrzajnu,,,,,,,,cilu noč patim žeđ...:mrgreen::mrgreen:
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Dobro jutro vani neka kiša padala a ima i snjega u tragovima malo zahladilo samo neka pada jupi Đurđa meni crna jača i ekipi nešta oštro da se stresu.....
 
I

ihorzic

Guest
Dobro jutro radni narode Crne gore točno je podne i daj Đurđa jednu crnu i ekipi kaj hoće s obzirom da su budni .
Jutros se probudio i pogled kroz prozor bijelo snjeg - eto malo vlage ,..
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
dobro jutro evo buduči da je cvijetna nedilja pa malo odmora i za mene...mislim da ču se malo posvetiti mojoj sihl 660 i počastit ju sa čišćenjem i pranjem u kompletu ipak i nju treba održavati!!! a kad smo kod održavanja nešto sam sumnjičav prema ajkuli:!: on našoj đurđi daje slobodan dan pa si mislim ono da on nju "održava":weedman:
 
B

BAGERISTA

Guest
Ima u tome nešto.............:weedman::weedman::weedman:
Daj jednog rogonju,,,,,,,,,,,..:drinkers::drinkers:i ostalima po želji..
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Izgleda da se neko odao sam :heart:sad bar znamo ko plača alimentaciju da nebi bilo nismo znali:drinkers::mrgreen:
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Nigdje nikog kao da sam zadnji gost u kavani neko je dal Đurđi slobodno pa ni nje nema popiću jednu s nogu pa idem dalje od kavane do kavane :drinkers:
 

Najnoviji postovi

Na vrh