• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
bogdaj ekipa evo i mene malo sam ukasnio al kad dobra graševina od susjeda Daria sa bilogorskog brijega jedino ju mineralna kvari,zato Đurđice meni daj jednog rizlinga prst na prst a ekipi po želji ,uf peku me oči od dima idem ja u krevet da poželim sve najbolje ženi za sutrašnji rođendan:weedman::weedman::partyman::partyman:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
Ali prvo pitaj sve oko sebe gdje je i ljuti se na sve i svakoga :lol:

:rolfer: :rolfer: :rolfer:

bager? ma sotono jedna :lol:

morski cucak, čestitaj ženi kaj je sve mlađa, i u ime nas forumaša, izmasiraj joj leđa... kolko vidim, ona je tebe masirala ovih dana, pa se oduži malo :finga:

farmervg, nekaj sam ti tel reč, al sam zaboravil

savo, dobro sam zapamtil taj izdajnički limun, kojeg u zadnje vrijeme tolko pijem od kad sam na dva kotača da me sve žgaravica vata!! ni ti to baš zdravo, neke koncentrate sipaju unutra... al 10kn je 10kn za pol litre, sok od 2 deci je 14kn...

daniels, zeleni čaj se pije za doručak :lol:
doba firma kad te do sad ni bilo u njoj a sve funkcionira :rolfer:

kićo, si primjetil da ovi sa prognoze već tjedan dana najavljuju kišu? e pa bude danas u jutro padala, jer ja nisam našao donji dio kabanice za motor...

hijooojjj, idem spat...
 
B

BAGERISTA

Guest
Dobro jutro,,,svima,,,,vani 15°C oblačno...:prayer::prayer:
Đurđe nema,ren si skuhat kafe,,,,,i natočit malu rakijicu..,,,,,ostali kako dođu nek se posluže.


Čekamo da vidimo,,kako je pasa ajkula,,,da ga hobotnica još ne drži..si spremija
z8jux.gif
,,,,je bilo ča od..te masaže....
o6tk.gif
,,,čestitaj hanumi rođendan...:partyman:

Ali prvo pitaj sve oko sebe gdje je i ljuti se na sve i svakoga :lol:

To je pod obavezno,,,,,,,,,,,jer nema milosti kad se
1ebc4l.jpg
išče.....:lol::lol:
 
Posljednje uređivanje:
B

BAGERISTA

Guest
Ooooooo čiks,zar i ti tako rano..:shock::shock::shock:,opet slažeš jaja.,.8)

Ajd potoči dvije kratke bestrzajne,:drinkers::drinkers:,i gas.
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
dobar jutar!
13 stupnjeva
miriši na kišu, malo sam se provozao, s razlogom sa otvorenim vizirom, o daaaaa, miris kiše je u zraku... mogla bi danas...

hehe, svi budno očekujemo da morski cucak bane u birtiju... :partyman:
Đurđa daj i meni taj otrov kaj sotona pije...
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
dooooooooooooooo bro jutro ekipa,evo i mene jutros ,oblačno sa malo sunca,jutros zove pašo da čestita sestri rođendan ranom zorom pa me probudi ,***** mu šocu sa posla,Đurđa daj rundu ,ja idem doručak smanđat pa budem provjerio dali je zaliha pića za goste dovoljna ,al mi bude teško,ah da nešto je bilo a tko zna šta još bude dan je dugačak:partyman::partyman::partyman:runda za sve:gitarist::gitarist:
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Dobro jutro jeste se uhvatili rano ujutro seksa ili se samo nabrundavate i vi Đurđa jedna kava bez alkohola danas pošto radim danas ekipi samo toči neka curi opojna tekučina po njihovim grlima:drinkers:
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
dobar dan da iskoristim priliku i trznem nekaj.

dečikima kaj piju.

Joso nem MIG-a u gorici jutros prošel uz njih,a još mi čudnje da ni jednog nema vani,prije ih bilo.
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
dobar dan da iskoristim priliku i trznem nekaj.

dečikima kaj piju.

Joso nem MIG-a u gorici jutros prošel uz njih,a još mi čudnje da ni jednog nema vani,prije ih bilo.

Bok sused!
Buš si kaj spil?:p

Jesi gledal kod ZTZ-a ili kod ulaza u vojnu bazu Pleso?:scratch
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
@Markec
Kod ZTZ-a.
A bum sunul nekaj kad več nudiš.


@Farmer,
bojim se da ne da ih popravljaju.

a za gume pa tu u našoj okolici u svakom selu možeš nač gume od aviona po prikolicama,gumenjacima (oni koj znaju kaj to je).
najbolji su mi oni kaj su pune gume stavljali na čeze i čude se kaj varovi pucaju.
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
A kako spriječiti požare i povećati efikasnost administracije pred županijske vijećnike iznio je HSS-ov Mijo Ivanić. Naime, on bi 50 tisuća ljudi iz državne administracije zaposlio kao pastire.

"Kupimo milijun ovaca, ako onaj obični pastir može vraćati 200 ovaca, valjda će ovaj naš vraćati dvadeset. Nikakav trošak, bit ćemo konkurentniji, nećemo uvozit mlijeko, a te ovce ili koze što uzmemo popast će ovu travu pa neće biti požara i nećemo morati kupovati kanadere. Ovi koji ostanu u administraciji povećat će svoju efikasnost za 300 do 400 posto od straha da ne budu prekvalificirani u pastire", rekao je Ivanić.

:rolfer: :rolfer: :rolfer:

http://www.radio-mreznica.hr/vijesti/3-4-2012/s-pastirima-iz-administracije-protiv-pozara
 
I

ihorzic

Guest
Ja sutra do podne radim i gotovo do utorka , jedino što moram natrpati rolo sijeno u petak na šlepu za dalmaciju - zato pijte braćo eto vani pada dobro i odmora kao u prići.

Čini mi se da ovih dana Đurđa bude radila prekovremeno,..
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
ovo je samo za đurđu koja je zaposlena po čitave dane[YT]http://www.youtube.com/watch?v=keJfFSDCKMI[/YT]
 
I

ihorzic

Guest
ja mislim da Đurđica baš ne voli takve stvari a našem farmeruvg daj duplu na moj račun
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
ovo je samo za đurđu koja je zaposlena po čitave dane[YT]http://www.youtube.com/watch?v=keJfFSDCKMI[/YT]

Koji je to car!:prayer:

"Nisi me voljela u ono vrijeme,
A ja sam želeo samo jedno,
Sada kad nismo mi mladi k'o nekada,
Dođi da ostarimo,, Zaajjeddnnooo!:mrgreen:

Bog daj! Kaj pijete, da Đurđa donese?
 

Najnoviji postovi

Na vrh