• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
može meni jedan Radler, još malo pa nabacim bajkersku jaknu, i put kući na ručak...
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ma bile mi skupljene oči na hrpu i njuh u dobrom pravcu,žlajfo sam po grdu bez žene i djece:finga::finga:,Đurđa daj prisutnima nešto za kvašenje krajnika a Josi podaj mineralnu jer nesmije pit dok upravlja motornim vozilom:finga::lol::lol:
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
a kod mene takva tuča bila da je sjebalo sve voće,bit će slika kasnije...

Imao sam sumnji na tako nešto, ipak dugo nije bilo kiše, a onda obično bude raspašoj..:gitarist:
Ha, kaj je - tu je! Daj svima piti i zapiši u tekicu na moj račun..:roll:
Sorry zbog voća mtd!!:cry:
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Evo kod mene sprema se nevrijeme samo da nebude tuče maloprije javili 122 da u Karlovcu napravila pizdarije kak veli mtd001 jako žalosno
 
B

BAGERISTA

Guest
Niš ča reč,,,nego da zalijemo barem za nešto,,,,,,,,,,,,,,,,,evo,,,meni kobila zlegla.......:partyman::partyman::partyman:liči name,,,kako god ubrneš..:mrgreen::mrgreen:
Đurđa daj meni rogonju orošenog,,,,a ostalima po želji,,,,,,,:drinkers::drinkers::drinkers:
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Ajmo još jednom čestitke nek je ljep i zdrav nek brzo naraste jedna runda za ekipu nek je uzdravlje
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Mašala!:prayer:

Eto sreće u prinovi, nek' je živo i zdravo, nije važno na koga ličilo..:mrgreen:
Pala lijepa lagana kišica i 15 km južno Jelačić placa i dalje pomalo rominja..:D
 
I

ihorzic

Guest
veli Đurđa da smo dosta popili pana i da presećemo sa nećim - pa eto jedna na moj račun
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
a kod mene takva tuča bila da je sjebalo sve voće,bit će slika kasnije...
Sad čekamo da se Josa javi, sigurno je morao ići u inspekciju vinograda :scratch
Ako je i kod njega uništeno, nema više vina za nas, treba za njega nešto ostati :lol:

Niš ča reč,,,nego da zalijemo barem za nešto,,,,,,,,,,,,,,,,,evo,,,meni kobila zlegla.......liči name,,,kako god ubrneš..:mrgreen:
Nisi reka jel sin ili dite :mrgreen:

Eto sreće u prinovi, nek' je živo i zdravo, nije važno na koga ličilo..:mrgreen:
Budemo vidjeli :finga:
Kao kod nas kada su Amerikanci sudjelovali u vojnim vježbama, pa su imali slobodne večeri...9 mjeseci kasnije eto prinove kod nekoga. Samo je bio jedan crno-bijeli problem ako kužite... :blackeye
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
Žalite se na led a kako sam vidio prognozu za početak sedmice javljaju -4 :shock:
 
B

BAGERISTA

Guest
Nisi reka jel sin ili dite :mrgreen:

Muško,,,,,,,,,,,na čaču..:rolfer::rolfer::rolfer::lol:


Mašala!:prayer:

Eto sreće u prinovi, nek' je živo i zdravo, nije važno na koga ličilo..:mrgreen:
Pala lijepa lagana kišica i 15 km južno Jelačić placa i dalje pomalo rominja..:D

A name na kega če bit,,,vidiš da jhe škur,,:lol::lol:
 
B

BAGERISTA

Guest
Ajmo još jednom čestitke nek je ljep i zdrav nek brzo naraste jedna runda za ekipu nek je uzdravlje

uzdravlje,,,,,,,,,,,,,,,,,,,još jedna,,,i remo na odmor...:partyman::partyman:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,715
Žalite se na led a kako sam vidio prognozu za početak sedmice javljaju -4 :shock:

bolje da je pao snijeg,bilo bi manje štete,ovako ovo sranje obalilo 80% cvijeta...
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
e ovak, imao sastanak upravnog odbora u Udruzi vinogradara, vinara i voćara...
fala ajkuli na lipim željama, bez brige, bezalkoholno ili sa vrlo malo alkohola se pije kad sam na cvajkotaču...

kaj se tiče tuće, bila neka debela i mekana, auto je osto cijel...
vinograd tek sutra vidim, čiko, javi na sms ak nemaš kaj za delat, pa da idemo u inspekciju... kak češ doma, ne znam....

BAGERISTA, čestitke na prinovi, neka bude zdravo i debelo, sve vas razveselilo!!

:partyman:

aj toči dalje, nis niš popil večeras, onih 3 litre gemišta već ozlapilo dok sam dopeljal do doma...
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Dobro jutro :D
12°C i još mokro od kiše :roll:
Treba ići raditi al prvo
mornincoffee.gif
 
B

BAGERISTA

Guest
Dobro jutro vanka 14°C,,,,od kiše niš......
xf0xt.jpg


Đurđa daj koretto bez kafela...:mrgreen::mrgreen:


Dobro jutro :D
12°C i još mokro od kiše :roll:
Treba ići raditi al prvo
mornincoffee.gif

vidim da si na pol komiran.....:mrgreen::mrgreen:
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,742
Dobro jutro +12 vani,,, nadam se da danas neće padat jer sam sa motorom,,, radi se skraćeno do 13 sati pa sam nekako dobre volje rano ujutro:weedman:
 

Jozef

Član
Tu od
17 Ruj 2010
Poruka
413
dobro jutro
vidim kod nekih je bilo tuče i kiše...kod mene skoro pa ništa,bljeskalo se i grmilo ali palo samo par kapi,gledam jutros po vani...ma sve suho ko barutana
 

Najnoviji postovi

Na vrh