• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Dobro jutro svima Đurđa potoći jedan kruh za prisutne i one koji će navratiti kod mene padalo ali i nije nešta previše treba još bolje išta nego ništa...
 
I

ihorzic

Guest
Dobro jutro , +13 bez padalina a grlo suho - Đurđa jednu dužu sa šlagom i ostalima kaj piju
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
dobro jutro , ja ne znam jesam sanjal ili je kiša padala...

evo, vani sunce i 15 stupnjeva!

može ajn kafe i INKA...
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
dobro jutro , ja ne znam jesam sanjal ili je kiša padala...

evo, vani sunce i 15 stupnjeva!

može ajn kafe i INKA...

Neznam ja da je baš jutro 13 :20 a njemu jutro:scratch izgleda da je neko imao burnu noč:partyman::partyman:pa si malo duže odspavao Đurđa daj mu nešta da ga malo zdrma:drinkers:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
:weedman:

veliki petak, dobio slobodan dan...
nesmije se niš delat na zemlji, pa ugasio sve budilice.... mmmmm
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
:weedman:

veliki petak, dobio slobodan dan...
nesmije se niš delat na zemlji, pa ugasio sve budilice.... mmmmm

Sretan Petak svima!

Rekao bi jedan poznanik: Dej dojdi, bum ti koavu kupil!:rolfer: - Đurđa, ponudi dečke s čim hoćeju, meni rum s čajem..
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
pozdrav ekipo, Đurđa daj meni jenog sa limunom a društvu podaj po želji,Josi daj traubisodu ,inka se zdošla,evo neke kapi kiše mrljaju zemlju ali nika korist od te kiše,prije bude pao snjeg nego kiša:weedman::weedman::weedman:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
ma kakva traubisoda, veli sused da se klin klinom izbija, dve katke beztrzajne, i ko nov... daj još jednu inku i nabaci limuna, treba kaj više vitamina ovih dana :mrgreen:

daj ajkiću pod zubić jednega sa limunom, markecu daj duplu viljamovku za zub, farmer, ihorzic, bager, čiko, i svi kaj dojdu, ajmo, naručujte, pa mi daj račun Đurđa kad svi naruče...

bio u vinogradu, 1.5km zračne linije od doma, i tamo nema tragova tuče!!
auuuuuuuu :partyman:
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Sretan Petak svima!
Ne baš svima :roll:
Bio radni al dobro, lakše se izdrži kad se nešto sastrane dobije :weedman:
ma kakva traubisoda, veli sused da se klin klinom izbija, dve katke beztrzajne, i ko nov... daj još jednu inku i nabaci limuna, treba kaj više vitamina ovih dana :mrgreen:

daj ajkiću pod zubić jednega sa limunom, markecu daj duplu viljamovku za zub, farmer, ihorzic, bager, čiko, i svi kaj dojdu, ajmo, naručujte, pa mi daj račun Đurđa kad svi naruče...

bio u vinogradu, 1.5km zračne linije od doma, i tamo nema tragova tuče!!
auuuuuuuu :partyman:
Nije vino, nije voda, nego je Traubisoda :lol:

Znači sve po starom u vinogradu ;)
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Fala Josa! Sad me više niš' ne boli. Ni zub, ni srce, ni duša, ni ovo kaj sam opal kad sam išel van z bertije..:supz:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Đurđa daj složi neki sendvić,crijeva urliću od povrča i ribe,nakon toga potoči neko piće netko bude platio,ufffffffff teško za izdržati ovu ishranu bez mesa:weedman::weedman:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
jok ,ja sam ko mali cuclo sok i papo karamele,zato sam ostao bez zubi a da i povlaćio 57 i Dravu bez filtera tamo negdje u trečem razredu dok me pok. otac nije žvajzno onako pošteno,odma sam izgubio volju za lošim društvom:weedman::weedman::weedman::drinkers::drinkers:
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
jok ,ja sam ko mali cuclo sok i papo karamele,zato sam ostao bez zubi a da i povlaćio 57 i Dravu bez filtera tamo negdje u trečem razredu dok me pok. otac nije žvajzno onako pošteno,odma sam izgubio volju za lošim društvom:weedman::weedman::weedman::drinkers::drinkers:

Hm, ajkula bez zubiju! To ne zvuči dobro, možeš samo gutati plankton, a od čvrste hrane nula bodova..:p:p
Stari kad te lupio, jer dao kakav savjet? Tipa: ne vjeruj ženi koja puši drinu bez filtera..:D:D
 
B

BAGERISTA

Guest
Đurđa,,,,daj zavrni ode jednog rogonju,,,,,,,,i daj dečkima nek se osviježe........:partyman::partyman::partyman:
 
B

BAGERISTA

Guest
još jedna putna,,,,,,,,,,,,,,i remo spat,,,,,...
Laku noč svima..
35c2wll.gif
 

Najnoviji postovi

Na vrh