• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

B

BAGERISTA

Guest
Dobro jutro svima,,,i usput još jednom sretan USKRS........:p
E,,,,vidim ja mi imamo ode,,,,i pijesnikle,,,i svega na ten našen forumu,,,,,,,,,,a ja sretan ko malo dite...pada kiša,več od jučer,,,oko 8,30,,,pa još nije stala,,,,i to baš muški...:supz::supz::supz:

Vanka,je 7°C,,,KIŠA....:partyman:daj da si gren skuhat jedno kafe i natočit malu bestrzajnu..
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
Dobro jutro.

Sretan Uskrs vama i vašim obiteljima.


Đurđa ima danas slobodno.

Bager daj potoči,imam 3 ženske u stanu i sam si moram kuhat kavu
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
dobro jutro i još jednom sretan Uskrs želim vama i vašim obiteljima a sad Đurđa potoći svim u jutarnjoj smjeni pa kad se vratiš sa mise doneseš domačih kolača,društvo pripazite malo danas i sutra sa ićem i pičem:partyman::partyman::weedman::weedman:,kolega Bager pošlji tu kišu malo i u sjeverne krajeve:drinkers::drinkers:
 
B

BAGERISTA

Guest
Dobro jutro.

Sretan Uskrs vama i vašim obiteljima.


Đurđa ima danas slobodno.

Bager daj potoči,imam 3 ženske u stanu i sam si moram kuhat kavu

Kod,mene muški,,,pa jopet isto.,..:rolfer:
Očeš bestrzajnu da te malo digne,,ili........

Dobro jutro Sretan Uskrs ekipa idemo nešta kratko za jutro i kava uz čakulu

More još tura,,,,,,da ča pametnega rečemo..

dobro jutro i još jednom sretan Uskrs želim vama i vašim obiteljima a sad Đurđa potoći svim u jutarnjoj smjeni pa kad se vratiš sa mise doneseš domačih kolača,društvo pripazite malo danas i sutra sa ićem i pičem:partyman::partyman::weedman::weedman:,kolega Bager pošlji tu kišu malo i u sjeverne krajeve:drinkers::drinkers:

More,,,,,,,,,,,,,,more,,,daj kolega nešto veselo uzmi da te malo,,zdrma,...
da moren posla bi ti je odmah...:weedman::weedman:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
ohohoho, to jte ja pitam, galama dopire iz naše birtije!! to je dobro!!

Sretan I Blagoslovljen Uskrs vama bečari i vašoj obitelji!!

svi bili živi i zdravi!

jednu kratku molim da crijeve prorade nakon ove mesine, može i meni 2.5 deci ajnskog i 0.5 Jamnice...
 
I

ihorzic

Guest
Sretan Vam Uskrs Poljobirtijaši + 8 c oblačno bez naznake za kišu i krulji mi nešto rano u želudcu pa prije šunke i jaja da popijemo po jednu u čast kiše onima kojima je pala
 
B

BAGERISTA

Guest
,,Evo i naša se (špaleta) šumka,,,lagano razgrađuje,,,,,,,,,,,u stomacima......:partyman::partyman::partyman:
daj,,,da se nešto cepne,,,,,,,,,ja prelazim na črno.....bez dodataka.:drinkers::drinkers:
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Samo se vi ljepo častite i popijte ja danas moram do 19 sati biti samo na soku jede se šunka pa jadna pliva u soku a tak bi joj ljepo bilo u 2dcl bjelog ili crnog samo da nije sok...:drinkers:
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Samo se vi ljepo častite i popijte ja danas moram do 19 sati biti samo na soku jede se šunka pa jadna pliva u soku a tak bi joj ljepo bilo u 2dcl bjelog ili crnog samo da nije sok...:drinkers:

Ajhaj, kaj se luk osjeti, skoro sam se srušil..:rolleyess::mrgreen:

Sretan Uskrs svim forumašima i familijama!:D

Jednu dužu kavu i gusti od kruške, ekipi po željama...:D
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Ajhaj, kaj se luk osjeti, skoro sam se srušil..:rolleyess::mrgreen:

Sretan Uskrs svim forumašima i familijama!:D

Jednu dužu kavu i gusti od kruške, ekipi po željama...:D

Ja pijem sok na Uskrs jel nesmijem piti danas alkohol a zašto ti piješ gusti to me zabrinjava kad odrasli ljudi piju voćne kašice:mrgreen:
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Ja pijem sok na Uskrs jel nesmijem piti danas alkohol a zašto ti piješ gusti to me zabrinjava kad odrasli ljudi piju voćne kašice:mrgreen:

To je stara navika, duža kava u većoj šalici i gusti od kruške, tzv. komplet (za vozača).
Poslije toga ide po volji, samo da je u normalnim količinama..:partyman:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Đurđa daj društvu duplo po želji,ja krenuo sa djecom na misu i taman došli do crkve,morao nazad teli se junica,ostavio djecu i gas ,napravili posao i nazdravili maloj kravici,može malo i šunkice da narežeš ako je tko kasnije ustao:drinkers::drinkers::drinkers:
 
B

BAGERISTA

Guest
Đurđa,,,,,,,,,,daj društvu zavrni,,,,a meni črnega,,daj,:partyman::partyman:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,712
daj meni jedan gembać od pola litre,ubio sam se u hrenu kod punice,naravno da je bila i šunka,još mi idu suze od muke...
 
B

BAGERISTA

Guest
Za mene još vajk črnega,,,,a ostalima po želji...:partyman::partyman:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
bela haubica 205!!! :partyman:

ajkula. čestitke na prinovi, bilo zdravo i debelo, zlo ne vidilo!!! :partyman:
 

Najnoviji postovi

Na vrh