• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Jedan pjesmuljak:

I woke up this mornin'
In a cloud of despair
.........
I went to se my physician,
He was barely in his thoughts,
He said: - I recommend,
A fifth of Jack, and a bottle of Prozac..:gitarist::supz::drinkers:

Lani se na svadbi pilo dvanaest godina odležanog u drvenoj bačvi..
Ostao sam bez riječi... al samo zato jer mi se jezik pleo poslije..:lol:
 
B

BAGERISTA

Guest
Đurđa.. za me orošenog rogonju,,,,,,,,,a za ostale ča piju....:partyman::partyman:
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
bok ekipa evo mene pa na moj acc
nije me bilo jer mi grom skurio ruter a tek danas donesli novi...kiša taman stala a sad bio sa kolegama u dučanu na pan grejpu:partyman::partyman:
 
B

BAGERISTA

Guest
Daj još jednu,,,,,,,,,,,,,za duže trajanje rutera................:drinkers::drinkers:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
e vidite bečari šta se desi kad ga ne zvadite na vrijeme:finga::rolfer::finga::rolfer:,Đurđa daj ekipi pit,Karabaji jenega sa limunom presjeci ,meni može jedan prst na prst sa rizlingom:drinkers::drinkers:,idem ubit oko,mada danas bilo izležavanja:weedman::weedman:
 
B

BAGERISTA

Guest
Dobro jutro,,,,,,,,,,,vani 12°C,,,,nešto se razvedrilo...
Meni jeno kafe s kap mlika,,,,,a ostalima ko šta pije..
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
dobro jutro!
7 °C, sunčano!
danas bu se nekaj radilo!! :)

može irish coffee
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
bok vidim da svi rade pa daj meni pan grejp i pođi u spremište sad ja dođem
 
B

BAGERISTA

Guest
Vidim ja ,,,,,,,,nači naša se ki pelje đurđu,,,,poli ambalaže......:roll::roll:
daj i meni jednog orošenog,,,,,,,,i dečkima nešto........

Ima da bude pokle,.......kako je krenulo
2s6ov3t.gif
6sc0bb.gif
,,,
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
ma dok mene nema slobodno i vi s njom u spremište jer sam skužio da je nimfomanka:axe::axe::axe:
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
bok vidim da svi rade pa daj meni pan grejp i pođi u spremište sad ja dođem

Gotovo s košnjom trave!
Đurđa, ak' si počistila skladište i oprala se, daj mi pivkana. Sjel mi bu k'o kec na deset.
Naravno i dečkićima po pivu..
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
dobro veče ,el se Karabaja vratio iz podruma,švrlja on polako ,samo da nebi morali na zimu ići perje sipati:finga::finga::finga:,Đurđa daj jenega sa limunom ,ekipi po želji i daj jedan sendvić za Karabaju ako je izgubio malčice snage popodne da to nadoknadi:partyman::partyman:
 
B

BAGERISTA

Guest
ma dok mene nema slobodno i vi s njom u spremište jer sam skužio da je nimfomanka:axe::axe::axe:

:lol::lol:ala si munjen,,,,,,,,,,,,100na 100:lol:

Gotovo s košnjom trave!
Đurđa, ak' si počistila skladište i oprala se, daj mi pivkana. Sjel mi bu k'o kec na deset.
Naravno i dečkićima po pivu..

More i meni,,,,,,,,,,,evo,,,i da još jednu zapijemo...:partyman: i daj dečkima....

dobro veče ,el se Karabaja vratio iz podruma,švrlja on polako ,samo da nebi morali na zimu ići perje sipati:finga:,Đurđa daj jenega sa limunom ,ekipi po želji i daj jedan sendvić za Karabaju ako je izgubio malčice snage popodne da to nadok:

Ala kolega:partyman::partyman: i ti si u turi......
 
B

BAGERISTA

Guest
Dobro jutro,:p vani vedro........16°C,,,,polako grije.
Đurđa,,,jeno kafe,,,kap mlika,,,,,,,,,,več cilu uru san na nogama...:blackeyei jednu kratku,,,,,,,,,,,,,,,,ostalima daj kad se probude..
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
dobro jutro,evo sunce grije,Đurđa daj nešto lagano,odoh u prihranu pšenice,tko nailazi potoči mu :partyman::partyman::drinkers:,iš te nešto raditi a ne samo bariti Đurđicu:finga::finga:
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
dan ljudi kaj se dela?

đurđa kavicu i dečkima po izboru.

nego imam dvije osovine jednu sa 16 cola druga sa 15cola kotačima.
bit če i šasije 1 il 2 nisam siguran za prikolicu.
pa me zanima kak idu cijene tog.
nije moje ali stoji kod mene pa da to rastepemo i maknemo iz dvorišta.
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
dobro jutro!
irish...

ne znam jel se to meni čini, ili ovo vrijeme jako varira, navodno do subote sve toplije i toplije, ćak se spominju brojke od 30 stupnjeva, a onda fijuuuu, u nedjelju 10 stupnjeva....
 

Najnoviji postovi

Na vrh