• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
dobro jutro!
irish...

ne znam jel se to meni čini, ili ovo vrijeme jako varira, navodno do subote sve toplije i toplije, ćak se spominju brojke od 30 stupnjeva, a onda fijuuuu, u nedjelju 10 stupnjeva....

'Jutro!
Kompletić...

Pa hoćemo li više na vožnju motorom za vikend??
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
hahahhaha pusti te ljude :rolfer: neznaju oni ni sami kakvo ce vrijeme bit jednostavno neznaju ja gledo stalno to kada ce biti kise jednom su pogodili samo jednom hahah al to je nist za pravu kisu iz oblaka tamo na DHMZ treba bit 4 crtice za pravu kišu inace zaboravi kiše
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
heh, drž fige da je petretic u pravu, pa su ovi opet fulali oblake :lol:
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
heh, drž fige da je petretic u pravu, pa su ovi opet fulali oblake :lol:

Dat će Bog kavicu, pa i pivicu kraj vatrogasnog doma, pa makar u kišnjaku vozio. Ne bi mi bilo prvi put..:supz:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
i to kaj veliš, ako mogu po pljusku s posla, moremo onda i na laganu kišnu vožnjicu...
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
molim bat u čelo i grejpan
evo napokon doma, kod kuma rezo i cijepo višemetricu a hlada ni za sok ali palo je 15m3:axe::axe::axe:
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Đurđa daj nešta lagano pa idemo na spavanje za danas je dosta posla ko navrati potoči na moj račun....
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
evo lego jen od litru sa limunom:drinkers::drinkers:,Đurđa daj prisutnima pit ,tko naiđe nek se posluži,idemo mi Đurđa brojiti zvijezde,da provjerim dali je istina što Karabaja reče ili on nije tvoj tip,ja sam ti ko dobar tovljenik koji ne bira papicu:gitarist::finga::finga::finga:
 
B

BAGERISTA

Guest
Evo i mene u kuču sad doša,,,,,,,,,,,,,,,,,,daj jednog orošenog,,:drinkers::drinkers:,,,,,,,,,,i ekipi ča pije......:p:p


molim bat u čelo i grejpan
evo napokon doma, kod kuma rezo i cijepo višemetricu a hlada ni za sok ali palo je 15m3:axe::axe::axe:

Bogami,,,,,,,,,lipo si ga dali vi,.ako je palo toliko..:supz::supz:



Pozdravljam ajkula,,,,,,,,ča se dela poli tebe..
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
ma sam sam to opalio
a ti ajkula nauči tu đurđu nešto jer baš i nije nešto a ipak si ti stariji
a ja ču si uzeti sam grejpan
 
B

BAGERISTA

Guest
Onda si se nadela,,,,,,,,,,,,,mada mislim da ti je to več navika,....8)
Đurđa daj još jednom za ekipu,,,i daj meni isto i ren spat..
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ma viđ ti njega sad ne valja pa nek se ja sa njom borim,znaš Karabaja da prebirač dobije otirač ,budeš ti pito za nju,lako je tebi kad si mlad i imaš zube,ja tražim online pristupnicu za makeover neki da mi srede zube:weedman::weedman:,šta si prešo na grejp,Đurđa Bageru i meni daj gemišt a Karabaji podaj dupli sa grejpom,tko naiđe po želji,idem u krkanac,uzeo mi ferkić danas mjeru u prskanju ali stara je to kost pa se neda:weedman::weedman:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
i ja gemišt, karabaji daj nekaj sa C vitaminom, jer ćemo ga morat šopat sa inzulinom ak nastavi ovim tempom sa tim umjetno cukrenim grejpom, bager i ajkić, aj još jedne putne, ja častim, i Đurđa, otvori račun za u jutro, da farmeru ne bu krivo :) :partyman:

laku noć ekipa! i dobar jutar ki prvi dojde!
 
B

BAGERISTA

Guest
Dobro jutro svima.......:mrgreen:vani je 13°C,,,,,vedro..
Vidim JOSA puštija otvoren račun,,,,,,,,,,,,,,,,onda malo kafe s ka mlika,,i jedna bestrzajna...,,,,..
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
može meni puno kavice....

dobar jutar!
sunčano, cca 14 bilo prije pola sata
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
jutro dobro svima,odo ja na doručak pa ču malo da zakrmeljam poslje jer se ona luda od krave našla teliti u 2 sata u jutro,sad izgledam ko zombi junior,pošto sam zakrmeljo malo prije 00 sati,Đurđa meni jenu rakiju a ekipi po želji ,haug do slušanja ,iš oču reći pisanja:madmana::madmana:
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
osobljeeeeeeeee a kad nikog nema onda se sam poslužim, evo taman stigao iz šume i cijepalo se cca 10-11 metara bukve hrasta ali me tlak počeo zezati i otišo doma, posljepodne na turu sa kumom
 

Najnoviji postovi

Na vrh