• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
dobro jutro daj đurđa jednu kratku kafu i deci mineralne!!!! meni vise ne pomažu ni dugi rukavi ni šeširi ja sam reš pečen vec 3 tjedna..,,,vidim ja kako mene ljudi cudno gledaju pogotovo ovi kontinetalci kad dođu na obalu pa se cude di sam prije izgorije,,,ja kazem dušo u polju ne sigurno na plaži :mrgreen:
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Da se malo vidi kaj ima novoga prije posla :D
bela košulja dugih rukava, sunčane naočale, maska, gaza oko glave natopljena malo vodom, i šešir na gazu... nema zaje.....biiiip....ije....
Lažna mlada :rolfer:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
joj tiiii :finga:
jao kaj me grlo peće, Đurđa daj meni i čiki potoči, ja bum irish, i nemoj mi štedit na Jameson-u!!
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
o prošao i ovaj vruči dan,za vikend budemo jakne nosili,Đurđa meni jenega sa limunom a ekipi po želji:partyman::partyman::partyman:
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Đurđa meni danas nešta konkretno da se malo opustim danas je bio dobar dan ko navrati potoči neko bude platil..
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
šta je ovo Đurđa ,nigdje žive duše,loču negdje kod neke druge:drinkers::drinkers:,daj meni jeneg od litru sa limunom i idem spat ,imao goste večeras pa sad idem upaliti mrak,Đurđa daj malo kiselog mljeka da mi izmasiraš ramena ,spekao sam se na suncu:weedman::weedman: a i koža mi se ljušti ako može i jedna masaža:vragek::vragek:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
o prijatelju ćelo, ajd ti sa mnom, kad ovi šečeraši nećeju,
Đurđa daj dve viski čaše!

evo majstore, može jedan Đeko Danijel, jeb ga, nemrem odokativno izmjerit 0.06, a evo, more pola čaše....

pošprijal ja tršče., u jutro mečem 120 kila utega na fergija, pa u šumu...

aj laku noć!!
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
meni kraš expres molim, ajkuli daj po prstima jer je postao sebičnjak po pitanju tebe đurđa...
e da da ne zaboravim, danas sa kumom na pivu i nema grejpan ni limunpan i donese meni osoblje pan naranča i to sam probo i nikad više!!! naime usro sam se ko grlica...ma ko jato grlica jedva stigo do wc-a
 
B

BAGERISTA

Guest
Pozdrav svima,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,daj Đurđa dečkima da se ča popije,,,,i meni jedan gemišt,,,,,,,,,,,,i remo spat...;);)
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
hahah salim se ja malo :D daj đurđa jos turu za nas da zalijemo one gume :mrgreen: vrhunske su zva me kolega prije tjedan dana 8)
E baš mi je drago, ne volim kad se bacaju dobre stvari...
Daj medice za ekipu, ja plaćam...:supz::partyman:
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
E baš mi je drago, ne volim kad se bacaju dobre stvari...
Daj medice za ekipu, ja plaćam...:supz::partyman:
:mrgreen: izgleda da ti sutra ne ustaješ rano kad s gemišta ideš na medicu :mrgreen: :mrgreen:
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
:mrgreen: izgleda da ti sutra ne ustaješ rano kad s gemišta ideš na medicu :mrgreen: :mrgreen:

To je da mi med smiri kiselinu od vina..:prayer:
A rakija za bolji san..:D
 

Najnoviji postovi

Na vrh