• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
o preživjeli smo silni vjetar sinoć,nestalo struje pa jutros komp jedva da krene,Đurđa daj meni sok od breskve a Bageru i Grofu šta piju,tko naiđe nek si naruči ,evo pada kiša od ranog jutra i izgleda da danas bude teški spavanac:rolfer::rolfer::rolfer:,haug društvo do švrčkanja:partyman::partyman::partyman:
 
B

BAGERISTA

Guest
A neko če odmarat,,,,,,,,,,,,,,uključujuči i mene......:partyman::partyman:
Đurđa zavrni još jeno kafe...i daj i dečkima..
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
o preživjeli smo silni vjetar sinoć,nestalo struje pa jutros komp jedva da krene,Đurđa daj meni sok od breskve a Bageru i Grofu šta piju,tko naiđe nek si naruči ,evo pada kiša od ranog jutra i izgleda da danas bude teški spavanac:rolfer::rolfer::rolfer:,haug društvo do švrčkanja:partyman::partyman::partyman:

Jutro!
Kompletić, Đurđa..
Cijelu noć padalo bez prestanka, ali taman koliko treba. Na prvu i nema veće štete..:prayer:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
Oooo, kolega!:D Vikend je tu, a vani vruuuće..

Hvala lijepo na cugi, onda pivkana.

Znaš što su si obećala dva prijatelja po piću, konstantno pijana? Da će se napit' kad se jednom sretnu trijezni..:lol::lol:

ja znam da su obećavali da će jedan drugome da preliju grob rakijom ali da bi bila manja šteta po alkohol brvo će da ga ''proture'' kroz bubrege :mrgreen:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
dobar dan!
7°C, kišica ravnomjerno, jesenski ugodno lije...
zalit će mi cjepiće u vinogradu, pa nebum ja moral :partyman:

ja jučer bio cijeli dan u šumi, čudo Božje mi sačuvalo gume, kud sam se zaletavao i preletavao, stvarno mi nije jasno kako ni jedna nije probijena ili bar okrznuta...

ovo mi je valjda 6ta tura, i svaki put oko pravih 3m vozim, jer ako i pol metra više natrpam, nemrem van iz kanjona.
a kakva je uzbrdica, fergi i u 3.sporoj gubi dah pri vrhu brda, jučer sam ga u 2. sporoj gas do daske, 70 kila utega naprijed + 100kila mog brata, sa hidraulikom digo prednji kraj 10cm od zemlje i uspio izač sa sirovom bukovinom... gume su mi take balone imale da sam mislio da su prazne...

danas je mami rođendan, lipo ćemo opet jist i pit i odmarat...

daj meni Đurđa dok sam u turi irish coffee....

:rolfer:
jučer kad smo brat i ja došli do civilizacije, prva birtija u Mrzlom polju kaj nam je bila , PTG, stanemo malo da ohladimo fergija, a lipa plavujka nam donese dve čaše od 3 deci, a ono orošene, svježi gemišt.... uffffff

i pričam prijatelju mzlopoljcu kak sam za rođendan dobio bocu Jack Daniels-a, pa sad guštam u kavi sa par kapi wiskija, irska kava jel...

veli on:
u bokte, pa kaj ni šteta tak kvarit okus viskiju?! :rolfer: :rolfer:
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
ja znam da su obećavali da će jedan drugome da preliju grob rakijom ali da bi bila manja šteta po alkohol brvo će da ga ''proture'' kroz bubrege :mrgreen:

Svađala se dva moja susjeda u birtiji, tko će kome bušiti rupe u lijesu da bi crvi imali gdje povraćati...:mrgreen:
 
Posljednje uređivanje:
B

BAGERISTA

Guest
NAŠA STRANKA TE PRATI,,,,,,,,,,:mrgreen::mrgreen::mrgreen:,pazi,,,,,viđen si..:rolfer:

Daj jednu turu Đurđa,,meni gemišt..,,,i kolegi farmervg ča pije,,i ako ko naleti,,daj i njemu,,,,,
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Đurđa daj Radlera,idemo malo u horizontalu da popodnevnog hranjenja krava,vani poluoblačno i puše vjetar,nema vručine ni sparine:partyman::partyman:
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
NAŠA STRANKA TE PRATI,,,,,,,,,,:mrgreen::mrgreen::mrgreen:,pazi,,,,,viđen si..:rolfer:

Daj jednu turu Đurđa,,meni gemišt..,,,i kolegi farmervg ča pije,,i ako ko naleti,,daj i njemu,,,,,

Ušetal sam se tak neprimjetno a izašel još neprimjetnije tak da sumnjam da su me vidjeli a Đurđa bude šutjela ko zalivena :mrgreen:
 
B

BAGERISTA

Guest
farmervg
Hmmmmmmm,,,,,nači tako aaaa.:shock::mrgreen:

Đurđa,,,,,,,,,,,,daj jedan gemišt,,,,dobro se najija,,,,,,bili na kotliču,,,,ajme,,,,,manjade za kraljeve....:drinkers::drinkers:

Daj i ostalima nešto da popiju..
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Ušetal sam se tak neprimjetno a izašel još neprimjetnije tak da sumnjam da su me vidjeli a Đurđa bude šutjela ko zalivena :mrgreen:

Večer!

Hmm, čudan dan danas..
Idem popodne ulicom i vidim iza ugla farmervg ulazi u Poljobirtiju. Rekoh super, imam s kim popit' kavu i popričat'. Primim za kvaku, ono zaključano.. Zovem, vičem, gledam kroz prozor, nigdje nikoga. Ni njega, ni Đurđe..:heart:

Može jednu hladnu za mene i pričekaj ostale pa ponudi..
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
daj đurđa na moj račun piće makrecu duplo on ne ide iz birtije,,,,i otiđi đurđa u auto moj donio sam mu deke i madrac :drinkers: zivio ti meni kolega
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
daj đurđa na moj račun piće makrecu duplo on ne ide iz birtije,,,,i otiđi đurđa u auto moj donio sam mu deke i madrac :drinkers: zivio ti meni kolega

Ej kolega!
Ma čekam red na Đurđu, pa nikako od ostalih stić'...:lol:
A i znao sam da ćeš naići..:partyman:
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
Ej kolega!
Ma čekam red na Đurđu, pa nikako od ostalih stić'...:lol:
A i znao sam da ćeš naići..:partyman:
preko reda ce ona k nama ipak smo mi naj vjerniji gosti :finga: :drinkers:
 
B

BAGERISTA

Guest
Dobro jutro,svima,,..vani 11°C,,,,puše več dva dana lagana burica,,..
Đurđa,daj jeno kafe s kap mlika,,,i dec radenske..
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Dobro jutro Đurđa dobro jutro svima ovaj odlazak kod Đurđe me podsječa na jednu zgodu iz davnih vremana kad sam rano ujutro stal u jednoj birtiji iza Gline prema Bosni da popijemo kavu kad unutra ona stara Đurđa birtija puna dima limene pepeljare karirani stoljnaci puna birtija dima od peči unutra lokalne face piju konjak iz onih malih čaša gledaju te ko ste sad vi imaš osječaj da če te pojesti pogledom naručimo kavu kad Đurđa upali rešo pa dok se on zgrije onda stavi vodu pa dok je to zakipilo pa skuhalo mogao sam priječi dionicu od Zagreba do Rijeke na kraju pola šalice kave pola soca a kava za vola ubiti e gdje su ta vremena bilo love i ludorije a bili i mlađi daj ti nama nešta potoći Đurđa valjda če neko navratiti na čakulu...
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
hehe, znam za jedan sličan ambijent u karlovcu, jedino ima aparat za kavu :)

dobro jutro!
ne znam kolko stupnjeva, ali kiša i dalje lijepo ravnomjerno, mirno i kvalitetno pada...

jedan tipal čajek sa rumom prosim!
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Bok i dobro jutro!

Može kava i gusti..

Imaju ljudi pravo. Tu i tamo se još uvijek naleti u prošlost..

Na Arizona pijaci me vodili frendovi na kavu. Sjednemo, dolazi konobar: Izvolite? Kavu, s mljekom, običnu... Pita opet konobar: hoćete domaću (iz džezve), espresso, ili nescaffe? Donio domaću u džezvi sa dva fildžana, šećerom u kocki i mlijekom sa strane, pa si radiš sam kako ti paše.. Zakon!
 
B

BAGERISTA

Guest
Nikog.........:roll::roll:
Đurđa,,,daj da popijemo ča,,,,,,,,meni jedan gemišt,,,,,,,,,,a ostalima ako ko dođe,,daj nešto,,da smoče grlo.
 

Najnoviji postovi

Na vrh