• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ma Bageru imam ja budilicu i to živu ,još malo pa če dve godine ,znaš kako je to kad je u krevetu sa mamom i tatom :mrgreen::mrgreen:,Đurđa daj Bageru poduplaj jer kad krene dan mu bude kratak:prayer::prayer:
 
B

BAGERISTA

Guest
Znam kako je,,,,,,,,,,,,,,,a i neka budi,.....:mrgreen::mrgreen:
Tega se lipo siječam,..
 

Malirus

Član
Tu od
28 Lis 2009
Poruka
581
jutro dečki i cure,vani oblačno,prohladno,peć sam pripalio zima je i meni a ne klincima
Đurđa daj 4 pana pa na posao
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
jutar dobar!
7 stupnjeva, padalu bu kiša, samo ne znam točno kad...

daj Đurđa nekaj toploga, bilo friško na motoru.... :)

:partyman:

e dečki, znam da je to pitanje za žene, ali, ima ko od vas problema sa šopingholičarstvom?
inače, šparam novce za Akrapa, i za registraciju od auta, da sve na keš platim, pa sam si zacrtal ovaj mjesec da nema dućana ni birtije...

bio sam jučer poslije posla u željezari, brat je radio popodne, pa me molil da mu kupim U čavle za ogradu stavljat i napinjače...

račun..... 509kn... :madmana:
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,739
a i sam sam takav, neki dan odem kupit dvije sijalice od 100W i na kraju izađem lakši za skoro 100kn :roll:

e da, još sam neke stvari i vratio natrag na policu
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
a kad je šoping u pitanju moja žena je slaba za mene,ja vozim kolica i trpam a ona plača:finga::finga::finga:,mada vremena se mijenjaju što najbolje vide klinci ,jer prije pita mene najstarija kči kako to da smo prije dovezli u kliu pun bunker i na zadnjem sjedalu a sad pol bunkera e recesija je:mrgreen::mrgreen:, mada isto kad se zacrta neki iznos obavezno ga malkice probijem,još onako kad dođem na blagajnu i prodavačica pita način plačanja GOTOVINA,mam me ljepše gleda:mrgreen:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
a ja uz čavle i napinjače ubacio u košaricu par šajbi za malu flexu, dva auto laka u spreju, knipex papagajke (konačno imam svoje!!), kuka sa osiguračem za na traktor, i neke šerafe M10, 500kn sam tak, na vrijeme sam se zaustavil!!

kaj tamo ima svašta u toj željezari!! u Odeti sam bil...
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
ima ko od vas problema sa šopingholičarstvom?
a i sam sam takav
Ništa dečki kada treba ici u kupovinu ja idem umjesto vas, ima se u glavi zacrtano što se treba kupiti i to je to, nema promjena plana tijekom kupovine :mrgreen:

kaj tamo ima svašta u toj željezari!! u Odeti sam bil...
A i ti biraš željeznaru...:roll:
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Dobri den!

Bil sam se nagledal ujutro, al' mi se nije dalo ostajati..

Đurđa, jednu s jajima i dečkima po volji..

Problemi s šopingholičarstvom? To smo svladali, pa sad šopingiramo punom parom..:rolfer: Sad se jedino problem s lovom..:axe:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
hehe, sad do 6.mjeseca, relacija kuća-posal-kuća

nema skretanja!! a onda stiže :shock: :


[YT]http://www.youtube.com/watch?v=Hq8RlqRREfc[/YT]


vihiiii, Đurđa dušo, prosim rundu za ekipu! meni zlatni pan!! :partyman:
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
daj đurđa cugu meni i reci markecu tamo na sanku da dođe k meni za stol i daj njemu sto oce i naravno ostatku dragih ljudi
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
daj đurđa cugu meni i reci markecu tamo na sanku da dođe k meni za stol i daj njemu sto oce i naravno ostatku dragih ljudi

Dođem ti ja sutra, pa ćemo u Posedarju na kavu, rakiju, viski, pivu, gemišt....:partyman:
Stari i njegov kompić idu do subote nešto raditi u Rovanjsku, pa me pitao jel idem s njim. Još razmišljam..:madmana:

Kavu sam popio, pa još jednu s jajima, pa sam se :butthead:, sad bih mogao pivkana. Dan je bio k'o po špagi..:supz:

Josa, koliko kikirikija za trubu?
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
legalno kupljen, sa plaćenim porezom i HR serijskim brojem,
4000 kn ...
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
legalno kupljen, sa plaćenim porezom i HR serijskim brojem,
4000 kn ...

Ajhaj! Toliko moj motor ne vrijedi..:mrgreen:
Zvuk je tu, nema se kaj reći...:prayer:
Ha niš, kad se realizira, svi kod Đurđe na likovo..:D
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
a da, kako da ne, pa nemaš tomos automatik :mrgreen:

zamjenili se frend i ja za bolide, on ima 1000ccm aprilia tuono 140ks, i Akrapović topove, i ono kaj sam primjetio na cesti, kad sam se vozio na njegovom motoru, ljudi u autu su čak primjetili da sam iza njih...

a sa skutom dođem iza auta, vozim se 2 min iza njega, na neravnini poskoči i valjda je frajeru bljesnulo svjetlo po unutarnjem retrovizoru, tak se je scimal da je skoro u grabu sletil...

ovak se čuje da nekaj tuće iza tebe :D

a i skuter bude lakše disal, pa pri sljedečoj izmjeni remena ide polini sa 9 rolica, novi feder kvačila :rolleyess:

Markec, veli prognoza bolje vrijeme od sutra :D
podmaži pilu :lol:

Đurđa daj nam jedne rede!! :partyman:
 
B

BAGERISTA

Guest
Ode kiša loži,,,,,,,,,,,Đurđa,,,daj ča mokrega,,,meni jenog rogonju,,,a ostalima ča piju..:drinkers::drinkers:
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
daj mi nešto vruče da me zagrije-čaj od kamilice[YT]http://www.youtube.com/watch?v=jBuh2hbEiNY[/YT]
 

Najnoviji postovi

Na vrh