• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

B

BAGERISTA

Guest
Dobro jutro,,,,svima vani 5°C,,,,malo friško....
Đurđa daj jeno kafe,,,,i neko sok,,,....
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
Dobar dan može treča kavica i nekaj ljuto.
dečkima u dolasku kaj piju.
Evo i mene kada svi nešto nude :mrgreen:

Oooo vratio se daniels :D
Sada će opet inventar biti na broju, cijelo vrijeme nedostaje jedna stavka na inventurnoj listi :rolfer:

jebg ovo bu sad i učestalje do 10 mjeseca,stalno negdje n terenu,putu.
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
dobar jutar!!
isto 5 stupnjeva! al nema veze, sunčano je :)

nadam se da nije mraz ofuril kak su ovi nagađali...

daj nekaj duplo kratko da se zgrijemo i kavica veeeeeelka :partyman:
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,739
Dobar jutar

Izgleda da ni bilo mraza, kod mene je uvijek malo hladnije al kolko sam mogal vidjet prije nego kaj sam išal na posal oko pola 7, nije se nigdje bijelilo tako da mislim da smo se izvukli. Jedino kaj sam se smrzal na skuteru do posla:vragek:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
Ajoj kako sam se sinoć napioooooooo :drinkers:
Evo još me drži , nije prešlo u mamurluk :rolfer:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
kaj si neki liker sa puno šečera pocuclal kad još kuha po žilama :lol:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
kak bi moj stari rekal, taman za zdravlje...
jer je u jednoj knjizi o zdravlju pisalo da je jako zdravo dnevno popit 2dl crnog vina, pa je on korektorom ovaj "d" pobrisal :rolfer:

a crnjak ako je dobar ima oko 13, 14% alkohola... dobro si ti to maznul :supz:
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Za zdravlje je dobro ujutro popiti dvije rakijice za ručak 2xvinčeka a popodne koju pivicu za bubrege za zdravlje sve pa se čovjek nekak nato mora priviknuti....
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
ma kad se tagriješ nakon prve litre, ne bi ni osjetil da ti je tlak 250 :lol:

eeeee farmer, još da piva ni tak skupa...
da svaki dan jednu mazneš prije spavanja, treba ti gajba i pol, ili 160kn....

sječam se da je bila 2.70kn kad sam bil 7.mi razred :lol:
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
E da se vrate te cijene kak bi mi bili zdravi i veseli sve bi nam nosevi bili crveni od prevelike cirkulacije
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
jah doša doma žalil se kolcem u školi reko nema veze nije sam :D odmah da smirim živce pivce za živce da se smirim malo skok na forum ;) ;)
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
kak bi moj stari rekal, taman za zdravlje...
jer je u jednoj knjizi o zdravlju pisalo da je jako zdravo dnevno popit 2dl crnog vina, pa je on korektorom ovaj "d" pobrisal :rolfer:

a crnjak ako je dobar ima oko 13, 14% alkohola... dobro si ti to maznul :supz:

Znači ispunio sam normu za narednih 10 dana :roll:

Inače ne pijem alkohol ali kada zasjedne dobro društvo onda mogu koje crno vino da popijem a imam dobar odnos pojedeno-popijeno pa onda stvarno mogu da popijem prije nego mo ''dohvati''
I dšao sam kući pješaka , oko kilometar :supz:
a sinoć je najveći problem bio dok smo odgonetnuli da je čaša od 3dl a ne 2 :madmana: nekoliko nas je pilo vino i vidimo mi da nešto ne štima , kad ono čaša kao bokal

Drugar mi dobio sinčinu i za odabranu klapu bila i muzika live , roštilja kao u priči , pića nema koje nije bilo , čak je dovukao odnekuda i aparat za točenu bavariju , pvjevaljka po PS , ma ludnica , nijedna živa duša nije bila trijezna
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Znači ispunio sam normu za narednih 10 dana :roll:

Inače ne pijem alkohol ali kada zasjedne dobro društvo onda mogu koje crno vino da popijem a imam dobar odnos pojedeno-popijeno pa onda stvarno mogu da popijem prije nego mo ''dohvati''
I dšao sam kući pješaka , oko kilometar :supz:
a sinoć je najveći problem bio dok smo odgonetnuli da je čaša od 3dl a ne 2 :madmana: nekoliko nas je pilo vino i vidimo mi da nešto ne štima , kad ono čaša kao bokal

Drugar mi dobio sinčinu i za odabranu klapu bila i muzika live , roštilja kao u priči , pića nema koje nije bilo , čak je dovukao odnekuda i aparat za točenu bavariju , pvjevaljka po PS , ma ludnica , nijedna živa duša nije bila trijezna

A mi smrdimo? Gdje je live stream preko poljo foruma?:axe::rolfer:

Nek' je živ i zdrav!
 
B

BAGERISTA

Guest
Večer,,,,,,,,....đurđa,,,daj jednog orošenog,,,,rogonju,,,,i dečkima nešto..:drinkers::drinkers:
 

Najnoviji postovi

Na vrh