• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

B

BAGERISTA

Guest
Ooooo karabaja,,,,,,,ideš u pijevače,,,,,,,,:lol:
Đurđa,,,meni rogonju,,,pa kud puklo,,,,a ostalima daj isto nešto,,,,,,a karabaji još jedan čaj,,,,,,vidim navuka se na teplo..
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
pozdrav društvo,Đurđa daj nešto za lokati:drinkers::drinkers:,svi na šank ,netko bu platio,e moj Karabaja tebi treba jedno veliko preznojavanje da se vratiš u zeleno područje,:partyman::partyman:evo ova ide za ove forumaše što obilaze Đurđu u sitan sat, [YT]http://www.youtube.com/watch?v=irNGcM2FvOk[/YT],:finga::finga::finga:
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Idem i ja u rundu kad se več časti možda danas nepotrošim ni kune kad sam danas ispraznil novčanik budem okrenul rundu na veresiju do sutra....
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Idem i ja u rundu kad se več časti možda danas nepotrošim ni kune kad sam danas ispraznil novčanik budem okrenul rundu na veresiju do sutra....

Jel nas ima dosta za belu?:p

Runda za dečke, meni čaj..
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Mogla bi koja partija pasti u ovo kišno predvečerje da zaružimo kod Đurđe do kasno u noć,samo da nebi kad dojdem doma u ključanicu gural cigaretu umesto ključa
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
daj Đurđa ekipi još jednu turu ,moram ići klincima i oni zovu malo da se pomognu zadače,ajd haug do sutra:partyman::partyman::partyman:
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
kišno predvečerje
a ti u sobi gledaš kako pada sa zdjelicom još toplih čvaraka, današnja proizvodnja ;)

Neprocjenjivo, za sve ostalo postoji Mastercard 8)
samo da nebi kad dojdem doma u ključanicu gural cigaretu umesto ključa
Ne brini se bude žena otvorila kad čuje bip, biiiip, biiiiiiiiip!!! zašto ključ ne ulazi u bravu :rolfer:
 
B

BAGERISTA

Guest
Dobro jutr svima,,,,,,,,,vani 5°C,,,,kao da gremo prema zimi....
Đurđa,,,daj jeno kafe,,,i malu bestrzajnu...,,,i ako ki dojde,,,,daj i njemu neka ča drmne..
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
dobar jutar!
8 °C , sunce zlatno ko dukat!
evo bum si ja drmnul jedan expreso i konjak!

ajmo narode, u nove pobjede!
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
Konačno u miru da popijem kavicu.
đuuurrrrđđđđaaaaaaaaaa prosim lepo dupli espreso i čašu vode.
ak ko naiđe daj mu kaj pije.
 
B

BAGERISTA

Guest
Sad doša u kuču,,,,,,,,,,daj đurđa,,,jednog hladnog rogonju,,:drinkers::drinkers:,,,,,,,,i ostalima daj nešto,,,,,evo doša s posla,,,pa piljenje,,,pa kalanje,,,i sad nešto bacio u usta,,,,,,,,niš jeo od jučer popodne.....
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
ja bum jen gemišt!

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=ksgvwBvoQ0E[/YT]
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
dobro veče ekipo,Đurđa daj društvu po želji,ja budem sok od hmelja,idem u horizontalu odmarati noge:weedman::weedman:
 

joža

Član
Tu od
15 Velj 2011
Poruka
247
Bok ekipo! Evo i Jože malo, neko me vrijeme nije bilo! Vidim sve je Ok! Pa idemo dalje! :drinkers:
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Evo i mene kada svi nešto nude :mrgreen:
Konačno u miru da popijem kavicu.
đuuurrrrđđđđaaaaaaaaaa prosim lepo dupli espreso i čašu vode.
ak ko naiđe daj mu kaj pije.
Oooo vratio se daniels :D
Sada će opet inventar biti na broju, cijelo vrijeme nedostaje jedna stavka na inventurnoj listi :rolfer:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
oooo imenjače, pa di si zalutal?!?!
ajmo potoči Đuđa za ekipu, ja tek oko ponoći idem spat!

:partyman:
 

joža

Član
Tu od
15 Velj 2011
Poruka
247
E!!!!! Ja molo po moru! Stoka malo na grbaču mojih! A sad sam pak tu! Može i runda! :drinkers:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
oho puni se birc,daj Đurđa jenega sa limunom a ekipi podaj čaj za laku noć:finga::finga::finga::partyman:,da lakše spavaju
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
evo ja taman stigo iz birtije pa odmah tu za šank, đurđa daj rundu na moj acc
 

Najnoviji postovi

Na vrh