• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
nek je zdravo i veselo, zlo ga ne vidilo!!
takve stvari treba dobro zalit!!
mog starog ni 3 dana bilo doma kad sam se ja rodil :rolfer: :rolfer:

Đurđa daj rundu za ekipu, ja nastavljam sa pivom, hvala!! :partyman:
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Đurđa daj rundu za ekipu, ja nastavljam sa pivom, hvala!! :partyman:

Može kolega! Pivkana prosim..:prayer:

Visok datum, a ja cura mala, a ja cura mala,
Čačkam uši s dršku od penkala..:gitarist:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
hahaha, dobra!!
e stari, kinta predana, sutra stiže pošiljka

akrapovicspi4so1hrss.jpg
 
G

GROF

Guest
., dobro jutro Narode! ...

., dobro jutro i tebi Djurdja!., daj vamo neku kaficu i neš ljuto da se malo razaberem od ve pusteee noćne., mamicu joj maminu nikako da projde., daj tamo cugu društvu iz ćoška., ode ja sada put Like pa pod jorgan planinu! ...

., daj naplati cugu., posebno naplati duplu ljutu za našega nadasve vridnoga forumaša i moga prijatelja Žutog!., ma čovik toliko dela i forsa da nima vremena svratit ni u birtiju., aj Djurdjica mazni i TI neš kad sam već u rundi.- ... ., aj Bog! ...
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
samo zdenu vodu za umivanje molim,al se nočas dobro spavalo,Đurđa daj nešto 0,3 ,Grofu sretan put kući i nek se odmori,ekipi što nailazi potoći po želji,uživajte danas i samo polako:mrgreen::gitarist::partyman::partyman::partyman:
 
B

BAGERISTA

Guest
Dobro jutro,,,,,,...svima,,vani 12°C..
Đurđa daj nam jenu kratku,,,i kafe,,,pa remo ča delat,,,a i ostalima daj,,,,,,,,vidim neki sretni,,,neki veseli,,,a neki več na veliko delali...:partyman::partyman:

JOSA,,,ča vidin da če bit više dB,,,na motorčiću..ima da te se čuje,,,more da če letit i pinjate za tobon...
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,739
Dobro jutro i od mene

Danas nemojte jako galamit ni vikat u birtiji jer mi je glava ko trokrilni ormar. Jučer sam jedva doma došal iz birtije, a prošal sam samo na rundu poslije posla sa kolegom, a došal sam doma nešto prije pola noći:madmana:
 
B

BAGERISTA

Guest
Ajme,,,,,,,,,,,,,,,ča je bilo,,,,,veseloooo:p:p:lol:
Niš popi nešto kratko,,,klin se klinom zbija,....ja kad se malo razveselim drugi dan uzmem opet isto..,,,i ko majka sam.:partyman:

Đurđa,,,zvarni jednu,,,,,več se delalo na veliko...
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
Momci ode ja i stari u picasso i ja velim KONOBAR!!! a ona kaj buto šteli popiti a ja velim jenog s limunom a stari isto ne popili mi to odemo doma odemo u pihnicu po jednu čašu vinčeka ipak je dns kod mene slavlje pa da nazdravimo :partyman::partyman::partyman::partyman::drinkers::drinkers::drinkers:
 
B

BAGERISTA

Guest
Đurđa,,,,,daj nešto mokrega,,,,,,,i ostalima,,,,daj nešto za pit,....:partyman::partyman:ubila me teplina..
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Pozdrav kolega!

Evo mene na pivkana, mislim da je za danas dosta fantaziranja..:prayer:
 
I

ihorzic

Guest
evo i mene , vratia se sa turneje i mogao bi počastiti ekipu tko kaj želi
 
B

BAGERISTA

Guest
Pozdrav i tebi sinko,,,,,,,,,,,,,meni danas dosta svega,,,,,,,,,,,napilija sa dijecom,,,hanumom i starim svo drivo,,,,,nagrnuja krumpir,,,,zatvorija asfaltne ploče,,di je bio kanal,,,,,stavio zemlju sdi je bilo kopano........pokupija i očistija sve,,,,pokosija njivu,,,,,,,,,,,ma rasut ko vrag,,.........

Đurđa,,,daj meni i Markec-u,,,,nešto mokro,,,,meni rogonju,,,,a ostalima po želji.......:drinkers:

Momci ode ja i stari u picasso i ja velim KONOBAR!!! a ona kaj buto šteli popiti a ja velim jenog s limunom a stari isto ne popili mi to odemo doma odemo u pihnicu po jednu čašu vinčeka ipak je dns kod mene slavlje pa da nazdravimo :partyman:::drinkers:

Veselo,,,,,,,,,,,,,,,:partyman:

evo i mene , vratia se sa turneje i mogao bi počastiti ekipu tko kaj želi

More,,,more..:drinkers:::još jedan rogonja na stol,,:partyman::weedman::
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Pozdrav i tebi sinko,,,,,,,,,,,,,meni danas dosta svega,,,,,,,,,,,napilija sa dijecom,,,hanumom i starim svo drivo,,,,,nagrnuja krumpir,,,,zatvorija asfaltne ploče,,di je bio kanal,,,,,stavio zemlju sdi je bilo kopano........pokupija i očistija sve,,,,pokosija njivu,,,,,,,,,,,ma rasut ko vrag,,.........

Đurđa,,,daj meni i Markec-u,,,,nešto mokro,,,,meni rogonju,,,,a ostalima po želji.......:drinkers::drinkers:

'Ajde da i ja nešto platim..
Dečkima i Bageru po želji, meni bi jedan čaj pasal k'o čobanu opanak..:partyman:
Za ihorzica pjesmu: na stare se staze vraćam, izgubljenu sreću tražim..:gitarist::lol:
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Đurđa daj nešta da se bolje gleda utakmica kokice kikiriki grickaliceeeee i jednu od litre pivicu a ekipi po želji i može Bageristi jedan andol protiv upale mišića:drinkers:
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
:lol:
Đurđa daj nešta da se bolje gleda utakmica kokice kikiriki grickaliceeeee (sport za zube:lol:)i jednu od litre pivicu a ekipi po želji i može Bageristi jedan andol protiv upale mišića:drinkers:

A ima i dobrih filmića...
 
B

BAGERISTA

Guest
nema upale...........:rolfer::rolfer:,,,ali sam se dobro sprekida...
mada evo doša kraj...:drinkers::drinkers:jao šta je dobra hladna i vlažna...:lol:
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Očeš reči da je rogonja bolji za opuštanje mišića samo on zna opustiti i pamet tak da se drugi dan ništa nesječaš ali paše dok curi onak hladni kroz grlo mmmmm:rolfer:
 
I

ihorzic

Guest
'Ajde da i ja nešto platim..
Dečkima i Bageru po želji, meni bi jedan čaj pasal k'o čobanu opanak..:partyman:
Za ihorzica pjesmu: na stare se staze vraćam, izgubljenu sreću tražim..:gitarist::lol:

hvala Markec i spij si još jenu na moj račun:drinkers::finga::finga::finga:
 
Na vrh