• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

B

BAGERISTA

Guest
Ma zakon,,,,,,,,,,sve te prođe nakon par komada,,,,,,,,,,,,,,čak si m i sliš da si na
sdo2l5.gif
ao9u9t.gif
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Jedan moj prijatelj se natukel tuborga u zavidno velikim količinama drugi dan je umiral veli da sam mogel izvadil bi želudac van i ispral ga pod pipom:rolfer:
 
B

BAGERISTA

Guest
Niš,,,,,,,,ajmo đurđa,meni isto,,,vidin ja veselo ode,,,,,,,,,daj još jenu,,,,,i ostalima daj,,,nek smoče gut....
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
aj, jaj, jaj, karamba, daj meni haubicu!!
kako dobar dan, samo je prebrzo odletil... alipo se napravilo danas, svega po malo...
 
I

ihorzic

Guest
jbm ti utakmicu - daj đurđa jednu ladnu , i ostalima da razbijemo napetost
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
Jedan moj prijatelj se natukel tuborga u zavidno velikim količinama drugi dan je umiral veli da sam mogel izvadil bi želudac van i ispral ga pod pipom:rolfer:

Možda bi metoda ispiranja želudca sa tvog avatara pomogla :rolfer::rolfer::rolfer::finga::lol::lol::lol:

@markec
da znaš pogledao sam solidan film večeras , poslednji posao se zvao
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,739
Dobro jutro, eto mene iz noćne. Oka nisam sklopil jer je bila nekakva svadba u istoj zgradi, samo ulaz do:madmana: Idem malo odmorit do 10 pa onda dalje.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
dobro jutro,što bi valjalo još malo zakrmeljati ,sveta nedelja i danas samo laganini,Đurđa potoći ovim kasnim pticama iz nočne po jedno piće ,ja budem sokić:drinkers::drinkers:
 
B

BAGERISTA

Guest
Dobro jutro,,,,,,,,,vani teplo,,,,17°C,,,,,,,,,,niš Đurđa daj jeno kafe,,,i deci soka,,a ostalima po želji,,i gremo grabit....
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
uuuuuu, samo laganini danas...

kavicu prosim!
pa idem skutera glancat...
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ooooooooooo nerada danas ,Đurđa daj jenega sa limunom,ekipi po želji,haug odo malo na popodnevno ubijanje očnog kapka:vragek::vragek:
 
B

BAGERISTA

Guest
Evo ja sve opra,,milina za vidit,,,,,sad bin i ja moga ča popit,...
Đurđa,,,jenog rogonju,,,,,,,,,a ostalima daj nešto po želji..
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
da se prišlepam gratis turi,Đurđa daj jenega sa limunom,opet pala malo teža večera pa treba to prevariti do spavanja,Đurđa podaj ekipi u dolasku po želji:drinkers::drinkers::drinkers:
 
B

BAGERISTA

Guest
Još jedna s moje strane,,,i odoh na spavanac,,,,,,,,,,,,,,,,,,ujutro rano buđenje....
Đurđa,,meni rogonja,,i društvu zavrni turu,,i laka noč svima..
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
daj đurđa dečkima piće ja sam malo priša granicu pa nebudem u turi :partyman: ili ipak daj jedan gemb :gitarist:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
evo ja još jen gemb, pa u krpe!!
bilo prometno danas kod mene, i opet se nis išal vozit :madmana:
laku noć!
 
Na vrh