• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,739
njemu prvo i osnovno treba stavit jedno 60-70 kg utega, pa ga tek onda stavit na motor:lol:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
a dobro, predajm se, pobjedio si,
i sad plati rundu da utopim tugu... :partyman:

Đurđa, meni jen Pan molim lijepo!!
 
B

BAGERISTA

Guest
Bog daj i tebi sinko,.....

Đurđa,,,jenega rogonju,ledenega,,i ostalima,,,daj nešto :drinkers::drinkers:mokrega...


Al ga moči,,,pada ko blesavo....
 
Posljednje uređivanje:

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
bok ekipa evo taman stigao iz sk i pive u popovači....u subotu sam imo težak dan-u šumi bio do 15h i to samo na čokoladi a onda sam uglanco jaja i išo na krstitke kod kuma a ono iče, piče i još puno ljepog....al je bilo dobrooooo čak sam i pio i to jednu šljivu i malo dingača a i plesalo se a i a tamburaši pravi domači
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
dobro veče ,evo prošao šugavi ponedeljak,Đurđa daj ekipi piti ja idem leći,ovaj tjedan imam visinske pripreme za subotnju krizmu pa sam se prebacio u logistiku,stalno nešto treba,ja bum jednog sa limunom,društvo haug do sutra:drinkers::drinkers::drinkers::partyman::partyman::partyman:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
baš lipo lije kiša...
nemoram zalivat ni paradajz ni cjepiče u vinogradu :partyman:

samo se nadam da će prestat padat prije cvatnje grozdova...
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,683
baš lipo lije kiša...
nemoram zalivat ni paradajz ni cjepiče u vinogradu :partyman:

samo se nadam da će prestat padat prije cvatnje grozdova...

kaj misliš da direktoru može naškodit?
:vragek:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
daj josa tu kišu priteraj u ove krajeve,pa kod nas je treba više nego išta
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
ma da asteroid pukne u tršče, svi bi mi izginuli, a dero bi rastao i dalje... :lol:
imam deronje u tršču, i berem ga zasebno...
ali imam i muškata, sivog pinot-a, rajnskog rizlinga, graševine, kraljevine, plemenke, traminca....

daj josa tu kišu priteraj u ove krajeve,pa kod nas je treba više nego išta

budem sutra poslije posla auspuh od skuta okrenuo u smjeru sjevera, i ful trottlll da potjera oblak prema vama! :partyman:
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
evo alkula budem ti ja poslao 2-3 kante pa da malo pada, ovdi mi namočilo sve trase i ne mogu u šumu a kukuruze žute sve do jedne
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ljudi moji znate tko je krivac za sve nedače,sveti Petar jer je bio nagluh,bog mu je rekao što dalje to bolje a on shvatio sve gore,jebu nas svi po malo:rolleyess:,nego bečari dali znate koliko godina mora imati vaša ljubavnica,ima jedna zgodna formula za izračun:lol::lol::partyman::partyman:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
budem sutra poslije posla auspuh od skuta okrenuo u smjeru sjevera, i ful trottlll da potjera oblak prema vama! :partyman:

ma ti si njega već kontra stavio na motor ja koliko sam shvatio ti hoćeš da plšiš ljude ISPRED sebe a ne IZA sebe , tako da po meni on stoji naopačke :axe::lol:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
ma ti si njega već kontra stavio na motor ja koliko sam shvatio ti hoćeš da plšiš ljude ISPRED sebe a ne IZA sebe , tako da po meni on stoji naopačke :axe::lol:

:axe::axe:

e *ebi ga sad :)
morali bumo kakvo izboljšanje napravit da se zvuk odbija naprijed :lol:

hehe, čuje se on čuje i naprijed, vozi sam se liku u njegovom desnom mrtvom kutu pa je tažio po retrovizorima kaj to tuče iza njega :lol:
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Da malo navratim ;)
hehe, čuje se on čuje i naprijed, vozi sam se liku u njegovom desnom mrtvom kutu pa je tažio po retrovizorima kaj to tuče iza njega :lol:
Ubuduće kad jurim kroz G. M. Polje i čujem nešto iza sebe i još je crveno samo nagazim na kočnicu pa da vidimo reflekse :rolfer::finga:
 
B

BAGERISTA

Guest
Dobro jutro,,,svima vani 10°C,,,,,,oblačno,,,ne pada još,,,ali ima volju
Đurđa daj kafe s kap mlika,,,i jenu malu bestrzajnu..:drinkers:,i pospanjivcima daj nešto kad se zbude.
 
Posljednje uređivanje:

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
dobro jutro,evo oblaka ko u priči ali od kiše ni k,ideš Bagerista šta radi tako rano budan,garant palo malo onih stvari ranom zorom:heart::heart::finga::finga:,Đurđa daj bagiju poduplaj,a ekipi u dolasku nešto kratko,pozdrav odo ja u štalu:madmana::madmana:
 
Na vrh