• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,708
Da malo navratim ;)

Ubuduće kad jurim kroz G. M. Polje i čujem nešto iza sebe i još je crveno samo nagazim na kočnicu pa da vidimo reflekse :rolfer::finga:

i još malo špricneš vodu za prat šajbu...:lol:

morgen,jedna ljuta da progledam,nešto malo slinavi kiša kod mene..
 
B

BAGERISTA

Guest
Aha podizali se neki..:shock::shock::rolfer:,na pol zaprte oči,,,eh,đurđa,,daj im malo kafela da dojdu nase..
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
aj kad se ajkić nudi, konjak i expresso na njegov račun :)

oko 12°C, kiša i dalje lije...
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
jupi evo pada i kod nas,to garant Josa poterao oblake sa svojim motorinom,ah da ostao sam od sinoć dužan onaj izračun za broj godina za vašu ljubavnicu,pa svoje godine podjelite na pola i dodajte 7 i to je to:partyman:,Đurđa daj nešto za pit ,piše se kišni dan:partyman::partyman::lol:
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
Dobro jutro ljudi.
kiša pada baš ju ljepo slušat.
danas ljenčarenje malo jače.
Đurđa kavicu i kratki dečkima po izboru da im nebu dosadno.
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Dobro jutro ljudi.
kiša pada baš ju ljepo slušat.
danas ljenčarenje malo jače.
Đurđa kavicu i kratki dečkima po izboru da im nebu dosadno.

Može kompletić, fala susjed!:prayer:
Kako je krenulo i bit će ljenčarenje.:supz:
Sad idem u pravu birtiju na kavu..:mrgreen:
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
pozdrav svima, vidim da ste se okupili, aj runda od mene a za đurđu[YT]http://www.youtube.com/watch?v=p47mVBbhLGQ[/YT]
 
I

ihorzic

Guest
dobar dan jbl majku stalno pada i sad je postala dosadna , Đurđica daj po jednu svima
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
Može kompletić, fala susjed!:prayer:
Kako je krenulo i bit će ljenčarenje.:supz:
Sad idem u pravu birtiju na kavu..:mrgreen:
pročital sve novine u lokalnim birtijama i kaj sad delat?:scratch
đurđa daj nam po rundu dok ne smislimo strategiju za dalje.
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
ma ne to treba razmišljat,nekaj manje zahtjevno recimo pogledat kaj ima ispod kapaka.
 
I

ihorzic

Guest
Evo Bagerista sad jenu trgni na moj račun jer vidim da su te tamo naljutili budalaši koji nemaju pojma
 
B

BAGERISTA

Guest
Nema greške,,,,,,,,,ča da se ljutin,,,,,,akd koristi od tega ni,,,pa zato,,,evo i ja još jednu okrečem,ĐURĐA daj meni isto,,i daj ode koji su u turi,,,evo malo provijerija ulja po autima,,,i skuter malo pogleda i pobrisa,,,,sutra na delo s njim,,..ako ne pada.............jer su gužve,,malo od turista malo ča pol pule kopaju ovi kreteni....:mad::mad:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
uf nerada kod mene danas,a nisam zanjonjo ni minutu,Đurđa daj ekipi pit a možeš i nešto lagano narezati za bolji san:finga::finga:,ja bum sa limunom jednog pivkana :drinkers::drinkers:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
Ajoj kako sam danas spavao , jutos me rano probude da odvezem vodu na bušotinu , ja ustanem ono kiša pljušti , naspem cisternu i odvezam e kad sam se vratio doručkujem pa nastavim spavati :D:supz:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,708
šta je ovo,birtija prazna,morat ću se sam poslužit....:scratch
 

Najnoviji postovi

Na vrh