• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
a evo ja budem sokiććććććććć,pao mi cukor nisam danas mrkno čokoladu,Đurđa može meni jedan švepsssssssss a kolegama daj alkohola da idu njonjat:weedman::weedman:
 
B

BAGERISTA

Guest
More,,,,,,,,,,,ali i meni jedna kisela ,(vode s babelsima),,da me malo zgrize,,,,,i gremo se naspat.....i daj ostalima turu..
 
G

GROF

Guest
., dobro jutro svima koliko VAS ima! ...

., vidim kod djurdje svetlo., heheheee, nemore ona! spat, ko ni ja!., neda vrag mira pa vako rano svratil na kaficu i neš kratko., onako u prolazu i na brzaka pa ajmo ča delat? ...
., ej Djurdja!, kako vi moji bećari ovdeka navratidu?, tako jim TI redom potoči ča ki pije!?, na moj brk., aj Bog! ...
 
B

BAGERISTA

Guest
Dobro jutro,,,,svima,,,,,,,,,,,,vidin ja GROF,,,,ode največi ranoranioc,:shock:,,,,daj jeno kafe s kap mlika,,,i malu bestrzajnu..:drinkers:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
e pa kad nemre čovik ni jedan dan u razumno vrijeme proć spat... :?

9 stupnjeva, oblačno, ali ne pada...

kavica i jameson prosim lijepo...
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
[/B]
., dobro jutro svima koliko VAS ima! ...

., vidim kod djurdje svetlo., heheheee, nemore ona! spat, ko ni ja!., neda vrag mira pa vako rano svratil na kaficu i neš kratko., onako u prolazu i na brzaka pa ajmo ča delat? ...
., ej Djurdja!, kako vi moji bećari ovdeka navratidu?, tako jim TI redom potoči ča ki pije!?, na moj brk., aj Bog! ...

aj grof priznaj po što si stvarno išo!!!!
ajkula moramo se mi dogovoriti za smijene kod đurđe jer nam se grof petlja u poso:scratch
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
daj meni gemišt,,i posto je MARKEC jedini i najvjerniji gost daj njemu duplo :rolfer:

Sad me vise i sram pojaviti se! Kao prvo, broje me u inventar, a drugo.. dobio sam kosaricu kod Durde. Idem u pravu bertiju, kod druge i mlade..
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
Sad me vise i sram pojaviti se! Kao prvo, broje me u inventar, a drugo.. dobio sam kosaricu kod Durde. Idem u pravu bertiju, kod druge i mlade..
ma kakvu drugu birtiju,,nisto od toga nego đurđa daj ti nama jednu kavurinu i deci mineralne :mrgreen:
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
evo i ja sam bio na šlagiranoj kavi u pravoj birtiji ali sam morao tražiti dopuštenje od svoje drage:mrgreen:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
Kastriraj se da imaš opravdanje :mrgreen: ti je pitaš i prije braka :supris: neće to da valja nikako , poslušaj savjete starijih birtijaša :supz:
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
ma bio sam za vikend u kvaru i izgleda da je nesretni muž bacio neke vrađbine jer me bubreg desni rasturo 2 dana da nisam mogao sijediti, hodati a ni ležati nije bilo lako, ja pitam samo kad ne idem u kvar:mrgreen:
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Karabaja troši više pive pa če bubreg biti dobro možda mu fali ta pjenasta tekučina pa te napominje da kreneš u akciju...
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Karabaja troši više pive pa če bubreg biti dobro možda mu fali ta pjenasta tekučina pa te napominje da kreneš u akciju...

Ide vrijeme, prođe rok,
Eto vraga, skok na skok!

Tak ti je to kad udaraš na gajbama, pa žulja bubrege..:blackeye

Đurđa, kakva god jesi da jesi, daj dečkima za pit' dok smo još živi..
Ćelo plaća..:lol:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
daj Đurđa jenega sa limunom,ekipi po želji a Karabaji pošalji kumu da mu namjesti bubrege kad ide raditi posao na lošem terenu:mrgreen::mrgreen:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
jutro dobro ,Đurđa meni nescafe sa manje cukra,al sam se nanjonjo sinoć me komp izblesiro pa otišao rano leći,daj ekipi u dolasku po želji,pih vani magla kao da je 9 mjesec ,ali bude i sunca valjda
 
B

BAGERISTA

Guest
Dobro jutro ,svima,,,,,,vani 10°C,,,,,,bit če malo oblačno...
Jeno kafe s kap mlika,,,,i jednu malu kratku..
 
B

BAGERISTA

Guest
jutro dobro ,Đurđa meni nescafe sa manje cukra,al sam se nanjonjo sinoć me komp izblesiro pa otišao rano leći,daj ekipi u dolasku po želji,pih vani magla kao da je 9 mjesec ,ali bude i sunca valjda

Nisam te ni skužija,,:mrgreen::mrgreen:,,,,,,,,,,,,,,,,,a nema ranoranioci su tu,,,,,,,,,dfaj nam Đurđa još jeno,,kafe,,i daj ajkuli nešto,,da se i on malo razbudi...:p
 

Najnoviji postovi

Na vrh