• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
aha tako znači ,sinoć se lokalo do kasno a jutros svi njonjaju,Đurđa ajmo nas dvoje jednu za dobar dan a spavači kad dođu daj im deci mineralne:mrgreen::mrgreen:,danas bude baš dobar dan ,nikakvi veliki poslovi na vidiku:rolleyess::rolleyess:
 
B

BAGERISTA

Guest
Aaaaaaaaaaaaaahahhaha iš me na pol ubijen,
2s8gxgn.gif
,,,a sad
2ngu1qb.gif
za delon......
Đurđa,,,daj nešto da me zbudi,,,jenu kratku bestrzajnu,,,,,i ostalima daj,,nešto:drinkers::drinkers:
 
B

BAGERISTA

Guest
Jutro,,,,,,,,,,,,,,,,,,,kolega,,,,,nešto mim produžili ujutro,,...i ja sam se nanđonđa,....Đurđa,,,dajjoš jednu,...
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Jutro,,,,,,,,,,,,,,,,,,,kolega,,,,,nešto mim produžili ujutro,,...i ja sam se nanđonđa,....Đurđa,,,dajjoš jednu,...

Jok, već se nešto pofarbalo danas, sad na babinjak u lokalnu bazu, onda opet delo..
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
dobro jutro!! daj ekipi na moj račun piće i meni kratku kavu i deci mineralne!!! nemojte misliti da sam tek usta taman dođo iz grada ima sam nekih poslovnih obaveza :rolleyess: :mrgreen:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
samo vodu molim,neko gadno vrijeme se sprema,Đurđa ako može za poslje jedan sok od limuna,ekipi po želj:partyman::partyman:
 
B

BAGERISTA

Guest
A vidin svi na njivama,,,,,,neki možda i u hladu,,,,,,ko i ja di se ograda sredila,,,,,,,,,milina...teplo,,,,,ali dok se stajalo u hladu,,,,,bilo ok,,,,a onda udarac tepline..:mrgreen::mrgreen:

Đurđa,,,,daj jedan gemišt napro hladan,,,i ako ko navrati posluži,,i njega..da ne reču da mi istrijani ne plačamo.........:mrgreen::mrgreen:
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
A vidin svi na njivama,,,,,,neki možda i u hladu,,,,,,ko i ja di se ograda sredila,,,,,,,,,milina...teplo,,,,,ali dok se stajalo u hladu,,,,,bilo ok,,,,a onda udarac tepline..:mrgreen::mrgreen:

Đurđa,,,,daj jedan gemišt napro hladan,,,i ako ko navrati posluži,,i njega..da ne reču da mi istrijani ne plačamo.........:mrgreen::mrgreen:

Može radler, bojila se ograda pa se malo izgorilo.
Sad malo van dočekati nevrijeme..
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
to te pitam kolega Markec,i ja bum sa limunom .Đurđa poduplaj:drinkers::drinkers:,Bageru daj laško a tko naiđe po želji,puše ali nema kiše
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
đurđa grejpan za mene, ajkuli limun a ostalima šljivu...
bok ekipa evo mene na jedne, danas se vozila drva za punicu a i doma sam dopeljo ca7-8m granjevine, punici naravno pravi bukovi panjevi da se ne smrzne još kad bi ih tast htio pocijepati umijesto mene
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
đurđa daj markecu piće na moj račun,,,, on nikako iz birtije ne izlazi :finga: :drinkers: zivio lega
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
đurđa daj markecu piće na moj račun,,,, on nikako iz birtije ne izlazi :finga: :drinkers: zivio lega

Oooo, kolega!:D Vikend je tu, a vani vruuuće..

Hvala lijepo na cugi, onda pivkana.

Znaš što su si obećala dva prijatelja po piću, konstantno pijana? Da će se napit' kad se jednom sretnu trijezni..:lol::lol:
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
Oooo, kolega!:D Vikend je tu, a vani vruuuće..

Hvala lijepo na cugi, onda pivkana.

Znaš što su si obećala dva prijatelja po piću, konstantno pijana? Da će se napit' kad se jednom sretnu trijezni..:lol::lol:
hahahahah dobri su hahaha :lol: ,,,daj đurđa pivurinu za kolegu i meni gemišt :gitarist:
 
G

GROF

Guest
., Bog! daj dobro jutro moj Narode!., uh zima, zima koda ide ka Božiću!., evo jutros na Kapeli lipo pada snig, +3, a čer smo se kuvali, +27.- ...

., ve dane od dela nimam vremena ni u bertiju poć., evo čim malo zaldani?, lagano se priberemo.- ...

., alo Djurdja!, daj vamo cugu za SVE!, meni nešto kratko i žestoko da se zgrijem., a bećarima!, već ča ki troši?! ...

., sv. nedilja a mora se delat., aj Bog!, idemo delat.-
 
B

BAGERISTA

Guest
Dobro jutro svima,,,,,,,,,,,,,vani mokro,pada 12°C...kaji da jesen dolazi...
Oooooo vidin i legenda od GROFA,,,pasa ode poli nas,,,nek je...a kad je več tu,,,,,,,,,nek ništo popije on i ostali,,,,,,,,,,,,,a meni Đurđa daj jeno kafe s kap mlika,,i jenu radensku..
 

Najnoviji postovi

Na vrh