• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,591
Došao praznih džepova, sad ide u EU parlament da ih napuni i da zastupa naše interese. Blago nama što imamo takve junake i junakinje. Neki od njih ne znaju dobro ni materinji jezik, a kamoli koji strani, ali su podobni po drugim kvalitetama.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,181
Ne branim njega ili nikoga iz njegove (ili iz bilo koje) stranke, ali navedi bilo koga drugoga bitno različitog od njega?
S razlikom da je taj čovjek ipak doktor znanosti, za razliku od "šeksovih sinovaca" i sličnih.
 
  • Like
Reactions: H&S

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,933
Ne branim njega ili nikoga iz njegove (ili iz bilo koje) stranke, ali navedi bilo koga drugoga bitno različitog od njega?
S razlikom da je taj čovjek ipak doktor znanosti, za razliku od "šeksovih sinovaca" i sličnih.
E pa zgrožen sam kako ti štitiš njega i takve. Pitam se zakaj...
Taj čovjek je za HR ništ koristi...
Toliko koliko on bude pomogao HR čovjeku, tebi i tvojem susjedu, korisnije imaš crno ispod nokta.
Ako je on i takvi za tebe svjetla točka onda ne znam što više o HR misliti. Gasimo svjetlo, motajmo kablove i dignimo sve u zrak...
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,591
Kad bude seljak mogao dići kredit od pola milijuna eura i ne bude u strahu kak bude otplaćival mjesečnu ratu od 3 tisuće eura onda budem znal da smo mi društvo pravde i blagostanja. Ako je to omogućeno bartulicama zbog čega to nije moguće onome tko svojom mukom proizvodi hranu? Do onda na političare gledam kao na imelu koja sisa stablo i ono se svaki dan sve više suši. Na sve redom, bez obzira kojoj stranci pripadaju, a poznato je tko u tome prednjači.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,181
E pa zgrožen sam kako ti štitiš njega i takve. Pitam se zakaj...
Taj čovjek je za HR ništ koristi...
Toliko koliko on bude pomogao HR čovjeku, tebi i tvojem susjedu, korisnije imaš crno ispod nokta.
Ako je on i takvi za tebe svjetla točka onda ne znam što više o HR misliti. Gasimo svjetlo, motajmo kablove i dignimo sve u zrak...
A koji su "takvi"? Onda navedi one koji danas jesu svijetla točka, i prosvijetli me, jer ja sam očito glup i ne bi trebal imati pravo glasa.
Kaj se mene tiče, za narod su štetočine svi političari nakon Tuđmanove ere... od tad je počela nacionalna katastrofa i raspad nacionalnog bića ovog naroda, iseljavanje i nezadovoljstvo...jer je nestalo ideala. Ne može nikakav novac to nadomjestiti.

Protiv sam olajavanja bilo koga u javnom prostoru na takav način, a pogotovo od imbexa, telegrama i sličnih "liberalnih" licemjernih medija, plaćenih izvana, kojima se zna cilj... i koji to čine samo nekima, dok "svoje" ne diraju.
Ovaj put je to g. Bartulica, drugi put bude netko drugi ... svejedno, jer budem stal iza svakoga koga se diskreditira na već poznati jugokomunistički način.

Nadal sam se da je ta era završila... no očito nikad ni nebu...
 
  • Like
Reactions: H&S

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,933
@ZJ i dalje sam bez teksta kakvima daješ burnu podršku, pa ti nemam kaj lijepoga napisati, osim zbudi se, za to ti nikad nije kasno, imaš djecu, daj ti Bog i puno unuka, pa razmisli kamo ih vodi ova nakarada.
Nek bude ovo od mene sve, uživaj s tima i takvim iskrenim poštenjačinama.

I piše se "Index", ukazali su na strašno puno štetočina, koje su svejedno dobile podršku za daljnju devastaciju i uništavanje HR. Samo ih dalje podržavaj i ti i svi istomišljenici, dok se probudite budete se gorko kajali. I sad je več za štošta prekrasno, privreda, poljoprivreda i svašta pored toga su u slijepoj ulici, na nizbrdici, možda več jure prema provaliji, bez kočnica, pljeskajte im i sretno... 🥂
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,181
Ne, samo ne podnosim javno blaćenje.
A ak znaš za bolje, prosvijetli me. Može i na PP, ak nećeš javno.
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,614
U prilogu je imovinska kartica dotičnog gospodina koju je on kao dužnosnik dužan ispuniti. Ako ju neistinito ispuni to je kazneno djelo. Ima primanja zajedno sa suprugom 3096€+551,80€. On je ispunjaval imovinsku karticu i javno je dostupna, nije novinar. Ima kredit iz 2013. sa anuitetom 1211€. Ima i novi kredit koji mora prijaviti ove godine sa ratom 2351,43€. Iz toga proizlazi da mu ostaje 85€ mjesečno jer nema prijavljenih drugih primanja ni ušteđevine. Zanimljivo je i da mu je lovu posudil lik iz slavne obitelji Tuđmanovih poduzetnika Gucića koju su u crno zavili na desetke tisuća svojih radnika dok se pater familias nalazu u Beogradu u bijegu pred hrvatskim “pravosuđem”. Super frendovi, nema kaj. Sve su javno dostupne informacije koje i ti moreš najti na stranici sukob interesa i u gruntovnici ak ne vjeruješ imbeksu. Možda i gospon Bartulica dela drva u fušu kak i ja pa preživi nekak jer mu sva primanja odlaze na kredite. Zanimljivo je da njega oslovljavaš sa g. dok si neki dan svoju kolegicu po struci nazval spodobom jer se usudila prozvati visko školovanog ministra kick boksera sa diplomom iz Travnika. Pogledaj usput i tko je Ivica Puljak i kakve su mu reference. Ali bitno je samo da se busa u prsa i govori kak je Hrvat i Katolik. To bi ja nazval profesionalnim Hrvatom-Katolikom. Neznam samo kak mu moreš oprostiti to kaj je bil savjetnik Ive Josipovića.
Ja sam siguran da na ovom forumu ima barem 100 većih Hrvata od gore navedene gospode, koji svaki dan rade korisne stvari za sebe i za ovo društvo i državu al nemaju potrebu to stalno naglašavati i kapitalizirati svoje Hrvatstvo i vjeru. To su pravi Hrvati i Katolici a ne ovi etno biznismeni.
 

Prilozi

  • 2004971958429.pdf
    139.8 KB · Pregleda: 4

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,181
Nikomu ne mislim brojiti novce...ali smeta me kad se nekog "nepodobnog" izvleče i razapinje. I o tome cijelo vrijeme govorim.
Da su objavili tablicu svih, onda bi to bilo vjerodostojno i korisno. Ak je lopov, nek ga se osudi, nemam nikaj protiv. Ovak je to obično olajavanje s ciljem diskreditacije.

Glede Puljkovih...da su ostali u svojim strukama, ostali bi po nečem prepoznati ... ovak su spali u kategoriju (ne)možemo ... a Split je jednako dobro "organiziran" kak i Zagreb. No, očito je politika unosniji posel...

Računalci nisu moja struka ;)
To su umjetnici (koje ja ne razumijem, kak ni oni mene) :ROFLMAO:
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,614
Nikomu ne mislim brojiti novce...ali smeta me kad se nekog "nepodobnog" izvleče i razapinje. I o tome cijelo vrijeme govorim.
Da su objavili tablicu svih, onda bi to bilo vjerodostojno i korisno. Ak je lopov, nek ga se osudi, nemam nikaj protiv. Ovak je to obično olajavanje s ciljem diskreditacije.
Ne kužim, kaj očekuješ da novinar objavi excel tablicu sa svim takvima odjednom ili kaj? On je za mene nepodoban jer ovdje očito nekaj smrdi a ne zato jer glumi velikog Hrvata (to mu je zanimanje). Zakaj je olajavanje kad su podaci javno dostupni i provjerljivi? Jer normalno da čovjeku koji je saborski zastupnik sva primanja odlaze na kredit i da mu ostaje 85€ za život a nema ušteđevine. Jer normalno da mu Gucić posuđuje 30 000€?
Glede Puljkovih...da su ostali u svojim strukama, ostali bi po nečem prepoznati ... ovak su spali u kategoriju (ne)možemo ... a Split je jednako dobro "organiziran" kak i Zagreb. No, očito je politika unosniji posel...
Oćeš reći da Zg i St sad lošije funkcioniraju nego kad su Kerum i Bandić bili na vlasti? Imaš neki konkretan argument ili je tvoja konstatacija insprirana svjetonazorom koji nije tebi po volji?
Recimo vidim da je sad napokon kreditni rejting Zagreba izašel iz kategorije smeća. Isto tak vidim kak je meni osobno sad raditi sa Zg-Holdingom i kak je bilo u Bandićevo vrijeme.
A možda ti Puljkovi imaju neke ideale, možda žele nekaj napraviti za drušvo, za svoju djecu? Ili je politika rezervirana samo za studente iz Travnika, za povratnike iz Amerike koji ni neznaju Hrvatski kak spada, za Đakiće, Merzelice, Bandiće…? Takvi nam budu donjeli boljitak? A vrhunski doktori znanosti koji su radili na otkrivanju Higgsovog bozona, oni nek čute i slušaju doktora Đakića i ministra kick boxera. Dobra ti je logika.
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,591
Činjenica je da se u politiku uvukel uglavnom šljam društva. No, po meni, puno, puno je gore kaj to narod ne prepozna i da im glas na izborima. Pola glasača ni nejde na izbore, a očekuje da nam bude bolje. Vraga nam bude bolje. Bolje je samo političarima dok imaju takve glasače. Nebum više o tome jer je to politika. Ali moramo biti svjesni da ako se mi ne bavimo politikom onda se ona bavi nama. Nema boljitka ni poljoprivredi i poljoprivrednicima sa takvim političarima pa kako onda na poljoprivrednom forumu ne govoriti o tome i spominjati ih. Braniti takve likove, nazovi domoljube, znači da radimo protiv sebe i odobravamo sve zlo koje nam se dešava. Toliko od mene. Nemam namjeru mijenjati tuđa uvjerenja jer je to nemoguće, ali moramo biti svjesni da nam je tako zato što smo mi takvi. Nitko drugi nam nije kriv.
 

H&S

Dobro znana faca
Tu od
2 Sij 2023
Poruka
523
Hdz je dobra stranka, jer ima veliki stručni kadar koji misle samo na svoj interes - lopovski...Hdz je toliko dobar, u stvari najbolji, u pljački i krađi da im i EU skida kapu, a i EU je ista takva lopovska kradljiva.....
A Sdp nije ništa bolji, dapače, Sdp je toliko loš da uopće nema stručnog kadra koji bi ako bi i poželio ukrast, to jednostavno- ne zna.
Gledaš Plenkovića, pa vidiš jednog finog uglađenog gospodina , koji je promjenio 30 ministara svoje Vlade zbog lopovluka. Fini jedan gospodin.

S druge strane kad gledaš medveda Peđu, pa taj kad ga probudiš u 03:00 h ujutro nezna svoje ime ni prezime ni JMBG....A vodio bi državu....pošteno

Jao si ga nama, rekla moja pokojna baba:
Popovi-lopovi a Gospoda-razbojnici...

Kak je rekao lijeskakc: jbg pa narod opet glasa za te lopove, ...
A izgleda da je i narod LOPOVAST i voli mrknut, kad mu paše lopovasta vlast...
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,591
I onda neš pil. Dok to pročitam nemrem drugo nego vu podrum i napiti se. Inače bi si moral puknuti vu hrbet. Koji su to likovi koji farbaju narod. Mater mu plaća troškove i prodala je nekretninu kaj bi si on na Prviću mogel kupiti hižu na tri kata. Bogec bistrički. Ve je jedino rješenje da ga izaberemo vu EU parlament kaj više nebu materi na grbači. I ta žena ima velko veselje. Ajde narode da pomognemo bogcu vu nevolji. Ako treba bumo mu platili i tečaj hrvatskoga jezika kaj ga bumo razmeli kaj mu sve treba. :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
Sva sreća kaj je vu Saboru jeftina klopa i pijača jer bi inače Stiven možda vmrl vu novoj vikendici od gladi jer ribe sugurno ne zna vloviti, a za motiku nigdar nije čul. Samo ruku na srce dok se igra himna i nekaj mrmljati. Nema veze kaj ne znaš riječi. Isto kak i naši fudbaleri, ali im zato cajke idu.
Idem si natočiti još litru, dve......
 
Posljednje uređivanje:

Najnoviji postovi

Na vrh