• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,399
S koje strane,ako od autoputa onda vrhunski "Maki" radi, kultna "Potkova" izlaz prema Smiljanu ,šteta ali zatvorena," Prašina ",izlaz prema Karlobagu radi,dosta dobar restoran. "Krešimir" je mislim na mostu prema Ličkom Osiku,nisam bio pa ne mogu komentirati.
A @mtd001 smijem li pitati zašto.
 

llmb0611

Iskusan lik
Tu od
11 Ožu 2013
Poruka
1,643
Ima ih dosta uz Gacku na pasnjacima...ja bi jednu busu strapao u haubu 🤣🤣🫣da radi drustvo mojoj doma...

Ta trava mi je dns radila velike probleme...moram snimat dno a dubinomjer se odbija od trave...
 

Atppt

Aktivni član
Tu od
10 Sij 2021
Poruka
272
Ima tu koga da se razumije u cijene skela? Imam u ponudi jednu kupiti a nisam siguran koliko to vrijedi. Uvijek sam radio s tuđim tako da nisam baš upoznat s cijenama.
Plettac skela
Cca 17 eura sa drvenim podom
I 20 sa metalnim podom
Neto cjena nove skele
Javi se na pp
 
Posljednje uređivanje:

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,808
A @mtd001 smijem li pitati zašto.
Ma negdje u novinama sam naletio na jedan članak o tim dalmatincima kaj su u Lici otvorili restoran. Znam dosta puta tim putem ići na more ali nisam nikada tu stajao.
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,933
Screenshot_20240530_101705_com.android.chrome.jpg
Ovaj članak me okinuo da opišem našu dogodovštinu od prije 2 dana. Vozimo se doma, županijska cesta, kolnik asfalt loš do bola, sama jama i zakrpa. Vozim se između 70-80 km na sat. Dostigne ne Megan i vozi mi se na repu, skoro u bunkeru, ali ne misli da me pretekne. Ništa dodam gas i ostavim ga na razmak između nas skoro 200 m. On doda gas, dostigne me i opet mi se vozi na štop lampama. Prijeđem prugu i za kojih 20 m prije rijeke Plitvice i zavoja eto ti fazana na cesti. I sad umjesto da fazan odleti u polje digne se, okrene i u mene, u auto, nema tu druge reakcije nego refleksno prikočiti. Ova je budala iza mene nekako uspjela izbječi da nas ne napuca otraga. Supruga je samo prokomentirala, mislila sam da nas sad bude napucao. I priči nije kraj, iza zavoja na Plitvici, dodam gas, opet ga ostavim na kojih 200 m, ali prije naselja budala je opet doletio, opet se zalijepio na naše štop lampe i na guzicu našeg auta.

Jednako tako sve više budala vozi i po našim auto cestama... Tunel Sveti Marko... Koliko divljanja još do mora???
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,736
Šta nisi usporio na 40 da te obiđe? Ili stao sa strane 3 minute noge protegnuti?
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,933
"dečki" nakon cijelog dana nekakvih aktivnosti, najmanje mi se da baviti s "takvim vrhunskim vozačima". Bio bi idiot da stanem odmarati noge na pol puta doma, na relaciji 12-13 km, jednako tako da gušim sebe i sve oko sebe s prosječnom brzinom 40-50 km, ali vidim da lijek za sve više vozača u HR ne postoji. Da ne pomišljam spomenuti ništa više od toga, prometnu nekulturu, vožnju po makadamu u brijeg, davanje žmigavaca, jer to i onako nije bitno. Zato čitamo takve izvještaje s naših cesta...

Nije da Vas dva razmišljate krivo, nego je ovo samo moje mišljenje i postupanje...
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,591
View attachment 73474
Ovaj članak me okinuo da opišem našu dogodovštinu od prije 2 dana. Vozimo se doma, županijska cesta, kolnik asfalt loš do bola, sama jama i zakrpa. Vozim se između 70-80 km na sat. Dostigne ne Megan i vozi mi se na repu, skoro u bunkeru, ali ne misli da me pretekne. Ništa dodam gas i ostavim ga na razmak između nas skoro 200 m. On doda gas, dostigne me i opet mi se vozi na štop lampama. Prijeđem prugu i za kojih 20 m prije rijeke Plitvice i zavoja eto ti fazana na cesti. I sad umjesto da fazan odleti u polje digne se, okrene i u mene, u auto, nema tu druge reakcije nego refleksno prikočiti. Ova je budala iza mene nekako uspjela izbječi da nas ne napuca otraga. Supruga je samo prokomentirala, mislila sam da nas sad bude napucao. I priči nije kraj, iza zavoja na Plitvici, dodam gas, opet ga ostavim na kojih 200 m, ali prije naselja budala je opet doletio, opet se zalijepio na naše štop lampe i na guzicu našeg auta.

Jednako tako sve više budala vozi i po našim auto cestama... Tunel Sveti Marko... Koliko divljanja još do mora???
Ako ti se tak zabijal odostraga to mora da je bil ministar pravosuđa koji je išel doma na produženi vikend.
 

cvajko997

Iskusan lik
Tu od
29 Tra 2020
Poruka
751
Samo se pomaknut u stranu i neka ide. Ako i on pozeli stat i cekat, kilo kljuc je uvijek u autu, za nedaj Boze kotac zamjenit. :ppozdrav:
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,591
Za takve treba ključ barem od pet kila. Od kile je premalo. Za takve slučajeve najbolji je montirač. :ppozdrav:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,181
Čovjek te štel pozdraviti, približil se da vidiš koji je, a ti veliš da je idiot ... Ccc...
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,933
Malo za javnu raspravu, makar tu, v krčmi...
Uglavnom "ja sam zgrožen koga su mi birači izabrali i mametnuli za zastupnika u Saboru", ne samo to, ma sram me je kakva smo "družina".
Ono "ajmooolo" nahvalite ga, čime je zaslužio da on bude i moj zastupnik 😖, čime, čime, kako, zašto. Gdje je kraj ljudskih gluposti???

Screenshot_20240604_093539_com.android.chrome.jpg
Screenshot_20240604_093609_com.android.chrome.jpg
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,181
Od Imbexa me niš ne čudi...treba ocrniti svakoga tko "diše imalo nacionalno"
Zanimljivo kak se ljudi lijepe za takve vijesti, a nikad se ne pitaju za pozadinu istih i koliko je činjenica točno.
Najlakše je olajati nekoga, pa onda pisati demantije, koje nitko ne pročita...ali zato prvi dojam ostaje.

Do tada to smatram žutim tiskom, koji izokreće činjenice i kojeg ne treba niti shvaćati ozbiljno pa niti čitati.

Pita li se itko tko financira takve "novine" i s kojom svrhom i ciljem?
 
  • Like
Reactions: H&S

Najnoviji postovi

Na vrh