• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Jutro.
Danas opet čudno vrijeme nešto oblačno i 12°C :shock: a kao zima je ili se varam :scratch
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
veče dobro ,lagana kiša ,pretoplo,moram za vikend 2 komada osoviti na galge a valjda bude malo zahladilo,šteta da crv uđe u papicu:finga::partyman:,budem ja malo više nasolio,nego gdje su svi nestali ,nije valjda da več slavite tri kralja,Đurđa meni Radler a društvu daj Traubisodu i malo salate od celera i hrena:finga::finga::partyman::partyman:
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Dobro jutro , 2 ° C , najavli su kišu , međutim ništa još nepada , odradimo još dnas , i onda tri dana odmora :prayer:
Može kavica i mineralna , i za sve ostale , tko šta pije :supz:
 
B

BAGERISTA

Guest
Dobro jutro,,,vani 2°C. idemo u nove pobijede.. ;)
Đurđa,,,za mene kava,ostalima šta piju..
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,718
jutrić...i kod mene mršava dvica i nekakva se magla navukla....
meni može neskavica i mineralna
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,743
Jutro, nekakva magluština opet,ali spašava kaj je zadnji radni dan ovaj tjedan, još kad bi se barem skraćeno radilo
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
jep, definitivno malguština...

dobar jutar, svaki jutar!!
kavica mit dem konjak bite!!!
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Dobar dan, lijepo vrijeme, taman za obavljati poslove :D
kavica mit dem konjak bite!!!
Ako ću ikad ići kod tebe na stol moram uzeti alkotest, ne znam ja što ti tipkaš po ekranu, da nebi bilo nismo znali :lol:
 
B

BAGERISTA

Guest
Večer svima,,,,,za mene jedno laško,,,,,,ostalima ča piju,,,,,,,,,,đurđa,,aj i ti naravno ulaziš u rundu.,..:partyman::partyman:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,718
šta je ovo,prazna birtija.....:scratch
a di je konobarica nestala....valjda je danas samoposluga...:vragek:
 
B

BAGERISTA

Guest
Dobro jutro svima.........evo neko kasni,,,,ali mora se.........:lol::lol:vani 9 °C sunčano...
Jedna crna đurđa fala......
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
davno sam i ja zalazije u birtiju daj đurđa pelinkovac i deckima na sanku sta ce piti,,,,U KOJI DOBAR OSIĆAJ NASPAVATI SE :rolfer: :drinkers:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
dobar dan,malo još drijemam kod susjeda se telila krava u pola dvanaest,sve prošlo ok al se moralo popiti za prvo tele u novoj ,došao u 2 doma,jebi ga sreča danas svetac pa malo odmor,ja bum sok a društvu Đurđa daj mineralnu:partyman:
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
ufff..., evo i mene , malo kasnim al tu sam... , kava , mineralna.., i naravno tko šta pije
 
B

BAGERISTA

Guest
Dobrodoša uvijek,,,,,,,,,,,,,,za mene bestrzajna............:mrgreen::partyman::partyman:
 

Najnoviji postovi

Na vrh