• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
pozdrav ekipo,eto još malo brojimo stare i očekujemo novu godinu,Đurđa uzmi si tri dana odmora jer ekipa bude u laganoj komi pa nam se vrati u srijedu i povedi i sestru ,a sad idem malo opaliti po sarmi da umorim napačeni želudac,popijte u svoje zdravlje po želji i izdržite do nove:partyman::partyman::finga::finga::finga:
 

joža

Član
Tu od
15 Velj 2011
Poruka
247
Gotova i ova godina! I nije tak loša bila! Nek nam bude iduča i bolja! Svima sve najbolje u 2012g! Može i runda na moj račun!
 
V

VOJVODJANIN

Guest
Evo i mene društvo.

Svim forumašima i posetiocima foruma želim lep provod večeras i sretnu Novu godinu.:partyman:
 
V

VOJVODJANIN

Guest
Svim forumašima i njihovim porodicama želim sretnu Novu 2012 godinu
 
B

BAGERISTA

Guest
Pozdravljam sve ode poli vas u birtiji,i želim sve najbolje svima u novoj,,i neka bude bolja od stare...:partyman::p:p,,,,,Đurđa,,meni jedna crna s dva cukera,,jedna kratka bestrzajna,,i daj dečkima na moj račun..,..:drinkers::drinkers:

Vani sunčano,,8°C,,,vrime za poželit..:weedman:
 
Z

zupa100

Guest
Srećna svima Nova 2012, zdravlja, sreće i veselja u domovima! Živi i zdravi bili!:drinkers:
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
sve najbolje u novoj 2012 svim članovima foruma od mene
ajde daj đurđa jednu turu za sve i na moj račun, da jednom i dalmatinac bar u novoj okrene turu,
naravno meni žmul crnog vina
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Molim trenutak pažnje :!:
Želim da kažem: Sve najbolje u novoj 2012. godini svim forumašima i oni koji ce to tek postati :D
Sad kada ste me poslušali vratite se šanku i :partyman: :rolfer:
 
H

Hrvach

Guest
Dosta blizu... Ta curica koja je poginula je išla s mojim malim burazom u razred...
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
Sretna Nova!!
em, koji je danas dan, malo me brkaju bojevi, tek sad došo do laptopa...

može kakao by čik's, da lakše zaspim, ova moja već vozi...
aj čujemo se kad saznam koji je dan...

:rolfer:
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Dobro jutro ..... , vani 0 ° C , trenutno ništa nepada , nadam se da ste se svi odmorili , možda niste . Ali kako got bilo treba ići raditi , znači kao i prošle godine ...., kavica , mineralna ...., pa na posao :rolleyess:
 

Joža85

Član
Tu od
5 Lip 2011
Poruka
171
Dobro jutro svima - Sretna i uspješna vam Nova godina sa puno zdravlja, sreće,veselja....
...Đurđa meni pelin , a pitaj žutoga kaj bu on...!!
 
B

BAGERISTA

Guest
Dobro jutro......................vani sunčano 11°C.
Novi dan,,,nove obaveze,...:mrgreen:
 

Najnoviji postovi

Na vrh