• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,718
:butthead::butthead:
11l1n5v.gif


2ugjqqx.gif


imj8t3.gif
 
H

Hrvach

Guest
Dobro jutro narode! Evo da se pohvalim maknuo sam se iz najveće firme u državi (čitaj Burze) i danas dobio stalan i siguran posao u struci.. Bit će fešte za novu godinu...
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,743
čestitam ti na poslu od srca znajući kako je teško danas bilo kakav posao naći, pogotovo u struci.
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Dobar dan, idemo riješiti neke stvari na zadnji radni dan u godini :D
inače bi morao izvući iz podruma ono kaj mi je ostalo od 91. god.
Što izvući i obući toplu vojnu robu i sa plakatom na cesti prosvjedovat protiv ralica u tvojoj ulici? :mrgreen: Štrajk je sad u modi :lol:
Evo da se pohvalim maknuo sam se iz najveće firme u državi (čitaj Burze) i danas dobio stalan i siguran posao u struci.. Bit će fešte za novu godinu...
Čestitam na poslu pogotovo ako je za stalno :shock:
Ti odlaziš a ja dolazim umjesto tebe :(, imaš kakav savjet za novoga zaposlenika u najvećoj firmi :lol:
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,743
Dobar dan, idemo riješiti neke stvari na zadnji radni dan u godini :D

Što izvući i obući toplu vojnu robu i sa plakatom na cesti prosvjedovat protiv ralica u tvojoj ulici? :mrgreen: Štrajk je sad u modi :lol:
ti stvarno želiš da te ja:axe::axe::mrgreen:



Čestitam na poslu pogotovo ako je za stalno :shock:
Ti odlaziš a ja dolazim umjesto tebe :(, imaš kakav savjet za novoga zaposlenika u najvećoj firmi :lol:
kaj ti nisu ugovor produžili?
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
ti stvarno želiš da te ja :axe::axe: :mrgreen:
Ma neee :mrgreen: Hočeš da ti pošaljem one čepove za uši za ronjenje da se manje čuje?Tako sam ih ja jednoj susjedi dao kada je prigovarala da smo glasni, ne moram pisati kako je završilo :axe: preozbiljno je shvatila moju šalu :lol:
kaj ti nisu ugovor produžili?
Radio sam kao student za jednu firmu a posao odličan :prayer:, ali na žalost sutra mi ističu studentska prava i nema više posla :(
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,743
i meni sutra ističe ugovor, za sad kolko znam nema razloga da ge ne produže al ne više od 2 mj.
 
B

BAGERISTA

Guest
Dobro jutro narode! Evo da se pohvalim maknuo sam se iz najveće firme u državi (čitaj Burze) i danas dobio stalan i siguran posao u struci.. Bit će fešte za novu godinu...

:supz::partyman::partyman::partyman:čestitke..........
 
B

BAGERISTA

Guest
Evo teška srca sam,ranjen,,:mrgreen:,,ali nedam se,(popijte na moj račun nešto):partyman::partyman:,,pa zato ako slučajno ne budem u stanju,,,ili bude bilo 4x4,,ranije od previđenog,,,ŽELIM SVIMA SRETNU NOVU,,,od:heart:,i da bude bolja od ove,,,da bude više poštenja,,,a manje svađe,,,više dobrih nego loših stvari,,i da se i dalje pišemo..........:mrgreen::mrgreen::partyman::partyman:

Pozdrav svima.................koliko vas ima.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
veče dobro cjeloj ekipi i onima koji su ispod stola,sad sam si osigurao dostatnu količinu pirotehnike,pijača je u bazi ,još samo malo kolestrola privuči i možemo dočekati novu a odjebat staru,đurđa daj dečkima tonik da očiste jetru i odspavaju ,da mogu tulumariti tamo do utorka pa tko padne padne,još sutra budemo neozbiljni a u novoj se bumo kao malo upristojili:supz::supz::supz:,moš mislit nikad bar od mene ozbiljnog :mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,090
aj' ti Đurđa polako na spavanje , ostavi samo ključ u vratima :mrgreen:
 
B

BAGERISTA

Guest
da se javimo i zadnji put ovo lito..........:mrgreen::mrgreen:s vremenskom prognozom....vani 2°C,,za sad vedro,,,i bez oblačića...barem ča ja uspijem vidit..:mrgreen::mrgreen:

Đurđa,,,daj svima ča piju,,,i meni jednu kratku crnu,,,i mali bestrzajni 0,5...:partyman::partyman::rolfer::rolfer:
 
Posljednje uređivanje:

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
Pošto je zadnji dan godin ove nekom je bila bolja,nekom lošja.
Nova neka nam svima bude puno sretnja i uspješnja.

daklem -2 vedro a nije da sam popil kaj za vid.niš ne curi.

Đurđi danas ti je slobodno od mene bum se sam poslužil a i ekipu tak ko kaj pije dok točim poslje morete sami.
Živjeli :drinkers::partyman:
 

Najnoviji postovi

Na vrh