• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

F

fair_play

Guest
a jbt... al kad malo razmislis ima bas svega u tom prometu, da covjek ne povjeruje
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,090
živ sam :partyman:

da vam pojsnim malo ovu izjavu

prije tačno 12 godina i skoro u ovo vrijeme ja sam stupio u brak :heart: i da vam kažem do sada sam preživio :weedman:
nije me tukla a nadam se da i u budoćnosti neće biti promjena :lol:

aj' za svakoga po tri piva , pa ćemo kasnije vidjeti ko šta pije :partyman:

e da , dosadašnji bilans je dvije kćeri i sin , daj opet po pivo :drinkers:
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
aj da nestanemo na tome :drinkers:
Đurđa da se ne šetaš
daj nam stavi gajbu i bocu ljutog

10g i dva sina i još nisam dobil batina
osim jezikove juhe valjda bu na tome ostalo.
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
dobro jutro svima , - 3 ° C , magla , uobičajeno , kava pa posao ;)


savoris

prije tačno 12 godina i skoro u ovo vrijeme ja sam stupio u brak i da vam kažem do sada sam preživio
nije me tukla a nadam se da i u budoćnosti neće biti promjena

aj' za svakoga po tri piva , pa ćemo kasnije vidjeti ko šta pije

e da , dosadašnji bilans je dvije kćeri i sin , daj opet po pivo


Koliko se ja kužim u matematiku , pa tebi je godišnjica braka ( mraka )
...netrebaš ništa objašnjavati ..., šta i kako ....., pa šta ti misliš ...., da je nama ostalima bolje nego tebi :axe:
Sve je to život , sretna ti godišnjica , daobog da doživio bar još pet puta toliko....., živjeli :supz::supz:
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
Dobro jutro radnom i neradnom narodu.
-3,lagana magla.

Đurđa daj kave,savinu rakiju i aspirina.
 
Posljednje uređivanje:
B

BAGERISTA

Guest
Dobro jutro svima,,,vani 0°C,,,,,za sad vedro..
Ništa jedna kafica,,,i vanka..:drinkers:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
dobro jutro!!
ni lako bit na godišnjem i delat, danas umalo zaspao, sva sreća pa ženina budilica radi...

daj duplu kavcu, da otvorim i drugi kapak!
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Dobro jutro :D
Evo i mene. Teško je ovih dana prvo Božić, pa čestitat imendan Stjepanima, pa primat čestitke jučer za imendan a svi nude jelo i pilo. Od danas sam na jogurtu i kruhu da se pročistim :lol:

prije tačno 12 godina i skoro u ovo vrijeme ja sam stupio u brak :heart: i da vam kažem do sada sam preživio :weedman:
Čestitam Savo
Daj nam otkrij tajnu kako si preživio, nama koji još nismo vezani mrakom ovaj brakom :mrgreen:
 
H

Hrvach

Guest
Savo čestitam, želim ti puno sreće u braku i u mraku s tvojom suprugom!!
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
eto od sveg XXXXXXX nisam ni shvatil

Savo sretna ti godišnjica mraka ovaj braka.

kak je preživel ljepo malo loze i baš ti je svejedno kaj kokodače.
najgore su prve 1-2g.dok se ne poslože stvari, poslje ti je pod normalno,nek si par dana na terenu fali ti,a tek kad dođu djeca onda je tek veselje.......
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
savo sretna godišnjica......što su ti blagdani bili dobri pa da si malo pokvariš ti se odluči ženiti
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
da sretna godišnjica!!
žilav si ti čovik, budeš još duuuugo, dugoooo izdržal taj mrak, ovaj brak.... :partyman: :lol:
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
EEEEEEEEEEEE jel ima itko kakav "serial key" za windows 7 ultimate
može na PM
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,090
žilav nego šta :supz:
hvala svima na lijepim riječima te i vama želim isto ali prije toga što više ''recki'' :roll:

nego još i da se pohvalim , danas sam kupio dvotočkaša , TOMOS ATX registrovan uredan sa papirima , stanje tako-tako
vozio ga je dječak koji se baš i ne razumije u mehaniku tako da ima dosta ''dječijih bolesti''
preko zime pokušat ću da ga sredim tako da na proljeće imam čiem otići do sela,njive i šume
imam i slike ali njih ću kasnije , odoh na ručak , već galame na mene kasnim:oops:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
društvo jedna za sve a Savi dve pošto je posložio najteže godine iza sebe,ja te šijem za 1 i tri frtalja i još sam uvijek živ, Savo nek ti je sretno i daj bog da se malo zanesete ti i tvoja bolja da bude dogodine novine:rolleyess::rolleyess::rolleyess:
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
nego još i da se pohvalim , danas sam kupio dvotočkaša , TOMOS ATX registrovan uredan sa papirima , stanje tako-tako
vozio ga je dječak koji se baš i ne razumije u mehaniku tako da ima dosta ''dječijih bolesti''
preko zime pokušat ću da ga sredim tako da na proljeće imam čiem otići do sela,njive i šume
:

eeeeeee to se nekad vozilo:cry: , dnevno sam ga znao po 2 puta rastavit i sastavit:prayer: i onda gasssss gasssss, šarafio sam ga sve dok mu nisam ubacio mašinu od elektronika 90ccm e onda je to bila zvijer..... prodo ga lokalnom klincu i on se spi.ko u most s njim i jedva osto mali živ a od motora ništa:cry::cry:
zadnje sam imo gilleru dakotu 350 i 500 (endurač) ali sam ga prodao spletom okolnosti......morat ču opet nešto jednog dana kupit za guštanje po šumi:vragek:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
samo pazi da ne poljubiš kakvu lugaricu u šumi bude onda teškog unfala a budeš zaradio kaznenu prijavu radi oštečenog graba ili bukve:finga::finga::finga:,malo šale karabaja ,tako ti je meni nekad jedan ofudrani sudac objasnio dok sam sletio sa autom da moram platiti za ugrožavanje sudionika u prometu a ja nemu da nije bilo nikog na cesti a on meni da je moglo i turio uplatnicu i za tu stavku.tako ako ti naletiš na lugaricu ti sa njom na sic a drvo u prikolicu i sa njim u šporet,nego dali ima tih 90 e još negdje po starim šupama
 

Najnoviji postovi

Na vrh