• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

H

Hrvach

Guest
Nisam izdržao... Kažu stari ljudi da post traje "od zvijezde do zvijezde", mrak je odavna, znači mogu jest. Ja ak ne jedem meso ja poludim, danas su skoro zečevi nastradali kad sam ih išo hraniti, već sam ih vidio pod pekom:rolfer::rolfer: Nemoj pisati ovo za vegetarijance da ne bi bilo problema, pusti ljude da kradu kravama travu:butthead::rolfer:
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
Nisam izdržao... Kažu stari ljudi da post traje "od zvijezde do zvijezde", mrak je odavna, znači mogu jest. Ja ak ne jedem meso ja poludim, danas su skoro zečevi nastradali kad sam ih išo hraniti, već sam ih vidio pod pekom:rolfer::rolfer: Nemoj pisati ovo za vegetarijance da ne bi bilo problema, pusti ljude da kradu kravama travu:butthead::rolfer:
nece valjda heheheh ima fala bogu trave pa neka žvaču,, :partyman::partyman:
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
Sretan Božič svima.:heart::gitarist:

Toplo vidljivost odlična (dupli J.Daniels):drinkers::drinkers:

budan naravno jel dva mala tornada nisu mogli dočekat od pol 6 ruju ispod borovine.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,718
jutro....nula i opet prokleta magla...vidljivost nikakva(bez dupli J.Daniels)....:lol:
i moje curke neće duže da spavaju....:evil:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,090
Sretan Božič svima.:heart::gitarist:

Toplo vidljivost odlična (dupli J.Daniels):drinkers::drinkers:

budan naravno jel dva mala tornada nisu mogli dočekat od pol 6 ruju ispod borovine.

:rolfer: a to ti je znači osnova za nick :rolfer:
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Jutro ekipo :D
jutro....nula i opet prokleta magla...vidljivost nikakva(bez dupli J.Daniels)....:lol:
i moje curke neće duže da spavaju....:evil:
Vremenski uvjeti isti kod mene, bez dupli J.Daniels i kod mene :lol:
A zašto bi duže spavale kada darove treba otvarati ;)
 
H

Hrvach

Guest
Pozdrav forumaši birtijaši, sretan vam i blagoslovljen Božić.. Jeste ga dočekali na misi ili ste primali pričest za šankom u najbližoj birtiji :)
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
:rolfer: a to ti je znači osnova za nick :rolfer:

Savo meni je ime Daniel samo eto ispada da se i ugoda poklopila sa time.

treba malo ić odmorit,prase,kolači,familija,dvije butelje riješeno,
sutra treba bit bistar idemo malo morski zrak udisat,
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
Pozdrav forumaši birtijaši, sretan vam i blagoslovljen Božić.. Jeste ga dočekali na misi ili ste primali pričest za šankom u najbližoj birtiji :)

ja na misi a poslije pričest za šankom
 
B

BAGERISTA

Guest
Evo,,,da se i ja javim u birtiju,,sretan božić i na ovom mijestu na forumu..svima odreda..:partyman::partyman:
 
H

Hrvach

Guest
Uf... kod mene je misa jako dugo trajala, od 9 do 5 ujutro.. Ovaj župnik se ne da istjerat van,pa onaj dio "jedite i pijte od ovoga svi :) ", onda na kraju na oltar zove,pa te stalno časte, skoro sam pokleknuo od "umora"..
 
H

Hrvach

Guest
:lol::rolleyess:Mogo bi i okrenut koju rundu, od čestitke se ne živi:partyman::drinkers:
 

Najnoviji postovi

Na vrh