• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,718
dobar dan!!
evo tek se sad dokopao kompa, inače sa već dugo budan :roll:
ide se malo radit, pa šunke popodne vozit u dim!!
samo da ne zdimiju :lol:

kojim putem ideš da ti pomognem....:lol:
 

drmr

Član
Tu od
28 Ruj 2009
Poruka
688
Ja bi samo pohvalio ovaj forum...

Ima odlicnih ljudi na ovom forumu,medutim danas sam se nasao sa jednim forumasem i mogu reci samo :prayer:

Kada bi bilo vise ljudi takvih,ova zemlja bi bila raj! :supz::supz:
 
G

GROF

Guest
., je DA! ...

GROFE tu smo negdje po studeni, kod mene je jutros u 7:45 kad sam išao u školu pred kućom bilo -17
kupi pravu mašinu ko ja pa će palit iz prve naravno veliki brat golf, je da je bio u garaži al nema veze bitno da je kresno od šuba al iz prve a ne treće.


., hehehe., prava mašina ALI u garaži., a moj porše - čitaj polić vanka u i na snigu - ledu, brbrbrrrr., jedva sam pogodil ključem u bravu., tresal sam se ko šiba u jerugi - čitaj vodi ... :rolfer:...

., aj Bog!., čitamo pišemo se ...
-----------------------------------------------------------------------

p.s., od forumaša; drmr!

Ja bi samo pohvalio ovaj forum...
Ima odlicnih ljudi na ovom forumu,medutim danas sam se nasao sa jednim forumasem i mogu reci samo :prayer:
Kada bi bilo vise ljudi takvih,ova zemlja bi bila raj! :supz:

., i ja ga stalno falim i falim ljudine sa kim se najdem., falim ji jimenom, sličicom i titulom., pa aj se onda lipo tako i TI pofali!!! ...
----------------------------------------------------------------------------------------
., aj Djurdja!, daj na brzaka da popimo ku ljutu., pa idemo kući spat, daj i društvu iz ćoška.-
 
Posljednje uređivanje:

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Dobro jutro svima , minus jedinica , nepada ništa , odradimo još danas , pa onda lagani odmor za blagdane .

Ugodan i dobar odmor onima koji su noćas radili :supz:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,718
Dobro jutro ili dan.-5 magla neka neznam jel od vina il je stvarno.

probaj se umiti u hladnoj vodi pa ponovo pogledaj kroz prozor.....:lol:
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Evo i mene, umjesto da odmaram nakon :drinkers: ja od rano ujutro obavljam zadatke :evil:
opet sinoć:drinkers: a glava danas ko trokrilni ormar
Prije kao cijela garderoba :lol:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
bok ekipa!
šunke odnesene u dim, navozio drva u kotlovnicu, sad lignje u vinu za ručak, pa idem delat francusku a ženica peglat...

pa onda borek postavit na večer... pa petošunku u pekanu stavit... jao posla, a nereadni dan...

Bager nu se kaj okriče?!?!?! :D
 
H

Hrvach

Guest
Ljudi moji mene ovaj post ubija... Ja sam mesojed i ovo je mučenje. Cijeli dan sam za niš.. Daj nek neko pošalje neku virtualnu kobasu da si pojedem inače neznam kak ću navečer pit za polnoćku...
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
Ljudi moji mene ovaj post ubija... Ja sam mesojed i ovo je mučenje. Cijeli dan sam za niš.. Daj nek neko pošalje neku virtualnu kobasu da si pojedem inače neznam kak ću navečer pit za polnoćku...
uff znam kako ti je kod mene pečenke ružno reći al ima na bacanje a ja moram postiti heheh :rolfer: brzoće proći ponoć pa malo francuske i odojka hehehehe i sad netko kaze da vegeterijanci nisu bolesni :confused::confused::lol::weedman::weedman::supz:
 

Najnoviji postovi

Na vrh