• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,718
đurđaaaaaaaaaaaa,daj jednu ljutu da progledam,i ne šparaj...:lol:
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Dobro jutro:D
đurđaaaaaaaaaaaa,daj jednu ljutu da progledam,i ne šparaj...:lol:
Mislim da ovako ide: dragaaaaaa daj zamahni jednu da progledam, i nemoj jako :lol:

I čestitam imendan koji ga danas imaju, a i rođendan na današnji dan :D
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
dolazimo sebi kao rakova djeca,nova godina bi bilo dobro da je bar za mjesec dana ovako teški napor i neispavanost:weedman::drinkers::finga::finga:
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
dobro jutro ekipa........evo došli i ti dani.....samo iče i piče.....malo se prodavali borči....hebo kevu al sam se nasmrzavo...ali moglo biti i gore...nisam vas pratio nekoliko dana pa nisam u toku, ali zato seka daj rundu
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
dobar dan svima
evo večeras nastavak kod mene tuka ( purica) i teletina ispod peke
 
H

Hrvach

Guest
Pozdrav svima!! Sretan imendan svim stjepanima,štefima, stipanima i ostalima koji ga danas slave. Ajde onda nek neki štef okrene rundu da na đurđa ne zaspi za šankom :)
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
od štefa ni š!!!

aj opet ja častim, Đurđa znam da si umorna, al evo, još samo malo, obečajem!!
daj nam svima po redu ko kaj oće!!

:partyman:

:rolfer:
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
od štefa ni š!!!
Ima š ali ne na forumu :finga:

Evo mene doma. Trebalo obići nekoliko Stjepana na njihov dan i uzvratiti posjete gostima za Božić :partyman:
Ah blaženo stanje svijesti koje će nestati kad legem u krevet a sutra slijedi povratak u realnost... :rolfer:
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Dobro jutro ljudi , može svima kavica i mineralna ( dupla ) , dosta je bilo jedenja i pijenja , valja ići raditi , vani je -1° C , nepada ništa ( a valjda ni neće padati )
 
B

BAGERISTA

Guest
Dobro jutro svima,,,,vani 4°C.
Dolazi još jedna luda noč,,pa triba malo laganini par dana..
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,743
Jutro dobro vam želim svima uz zadnji radni tjedan ove god. Đurđa runda za sve:drinkers:
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
dobar dan
prvo svim Ivanama i Ivanima sretan imendan....

a sad Đurđa daj nekaj da si popijemo.mi koji ne radimo možemo i po ljutoj kojoj.
 
Posljednje uređivanje:

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
dobri dan!!!
ne znam kolko je stupnjeva, al ne pada niš za sad, oblak samo zagonetno i lijeno vuće svoje dupe iznad Karlovca...

dečki fala na rundi, baš paše bezalkoholno u jutro, evo ja skuval čaja u pol litre šalici, i čekam prvog pacjenta od dva...
:partyman:
 
F

fair_play

Guest
dobar dan
prvo svim Ivanama i Ivanima ssretan imendan....

a sad Đurđa daj nekaj da si popijemo.mi koji ne raimo možemo i po ljutoj kojoj.

Pridruzujem se cestitkama svim Ivanama i Ivanima :partyman:
 

Najnoviji postovi

Na vrh