• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Jutro dobro svima budnima , i onima koji će se tek probuditi , jutros - 7 ° C , magla , kao i svaki dan , kava pa posao
 
G

GROF

Guest
., Bog! daj dobro jutro radnom i neradnom Narodu!., svite Moj!!!., evo kodmene u mojoj Liki - Jezerani!, jutros u 04:30 sati lipo ladno, -19., sniga ima oko 50 cm, lagano piri bura sa Kapele, zvezdano nebo, lipo ko iz razglednice kakove., noćas zeko tražio mamicu svoju., brrrrr., za smrznut., moj autić porše - čitaj polić, jutros jedva iz tri pokušaja odšuba kresnul., ima punooo grijačev i eu-nafticu - jezem joj nafticu i eu.- ...

., aj Djurdja!, tvoju TI minutu., daj družini ki ča pije?., ajmo delat lagano., zima je ...

., aj Bog!, čitamo - pišemo se ...
 
B

BAGERISTA

Guest
Jutro GROFE:partyman::partyman:

Lipo,,,,lagana zima grofe kod tebe,.,...:rolfer:-19:?,ima da se ukopam i delam sklekove,,,da ne smrznem,,,i par komada trbušnjaka,,,.
Đurđa daj po koju raketnog goriva,,,jer mi je več zima..:rolfer:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
jutros jedva iz tri pokušaja odšuba kresnul.,

:rolfer: odšuba iz trečeg pokušaja, dobraaaa!!! :rolfer:
ko moj Fergi :lol:

dobar jutar!
ja čekam čiku da da izvještaj, jer ne vjerujem da je samo -2 kak internet veli,
kad mi se dlake u nosu slijepe, onda je minimalno -5!

u Đurđek, daj nekaj kratko .... brrrrr
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Dobro jutro :D Vedro ali ziiima
ja čekam čiku da da izvještaj
Vidi se da radiš u bolnici, tražiš drugo mišljenje :lol: piše -7°C
ladno, -19,moj autić porše - čitaj polić, jutros jedva iz tri pokušaja odšuba kresnul
Nije to ruski polo da kresne iz prve :finga:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
pa jesam rekal da je vjerojatnije oko -5 nego -2 kak su ovi na prognozi rekli...
imam ja nos za to :lol:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,718
. moj autić porše - čitaj polić, jutros jedva iz tri pokušaja odšuba ...

a da ti nisu kod novosela skinuli jedan cilindar pa ostalo samo 3.....:scratch:lol:
 
G

GROF

Guest
., e sad si me nasmijal! ...

a da ti nisu kod novosela skinuli jedan cilindar pa ostalo samo 3.....:scratch:lol:

., da skinuli., ča bimi skinuli., imam samo tri celindra., pa kud bi da su još jednog zeli., ma iovako rošta ko bertolinka hehehe :D ...

., Djurdja!., daj donesi za društvo cugu., ma ča pitaš?, donesi za sve ALI duplu za vog mog pajdaša mtd-ea001!., vajk mu je neki vrag na pameti.- :finga: ...

., aj Bog!, čitamo - pišemo se ...
 
A

AGRIPLUS65

Guest
:rolfer: odšuba iz trečeg pokušaja, dobraaaa!!! :rolfer:
ko moj Fergi :lol:

dobar jutar!
ja čekam čiku da da izvještaj, jer ne vjerujem da je samo -2 kak internet veli,
kad mi se dlake u nosu slijepe, onda je minimalno -5!

u Đurđek, daj nekaj kratko .... brrrrr
ford kaze da je u pola pet bilo -9 a vw-10 sad odaberi kaj ti bolje pase.
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
890
GROFE tu smo negdje po studeni, kod mene je jutros u 7:45 kad sam išao u školu pred kućom bilo -17
kupi pravu mašinu ko ja pa će palit iz prve naravno veliki brat golf, je da je bio u garaži al nema veze bitno da je kresno od šuba al iz prve a ne treće.
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
PRIJATELJI !!!!!! [YT]http://www.youtube.com/watch?v=X64aPK93vBI&feature=share[/YT]
──────▄▌▐▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▌
───▄▄██▌█ ░░░░░ -U prolazu sam
▄▄▄▌▐██▌█ ░░░░Samo da vam se javim
███████▌█ Da vam kazem da ste najbolji!!!!!!!!!!!
███████▌█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▌
▀(@)▀▀▀▀▀▀▀(@)(@)▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀(@)▀▘
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Dobro jutro. Vani -5°C i sve bijelo
Treba ići raditi a u krevetu je tako toplo... :madmana:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
dobar dan!!
evo tek se sad dokopao kompa, inače sa već dugo budan :roll:
ide se malo radit, pa šunke popodne vozit u dim!!
samo da ne zdimiju :lol:
 

Najnoviji postovi

Na vrh