• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
slučajno, kad radiš tamo di ja radim svačega se nagledaš i onda naleti ovak nešto
Ja profesora žicam da mi da koju i ništa a ti nabaviš bez problema :roll:
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,743
nisam imao pojma da to tamo proizvode i danas mi čovijek donese u vrećici 3 flaše da to pričuvam, naravno da sam ga za čuvanje nažical jednu flašu za probu:mrgreen:
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
nisam imao pojma da to tamo proizvode i danas mi čovijek donese u vrećici 3 flaše da to pričuvam, naravno da sam ga za čuvanje nažical jednu flašu za probu:mrgreen:
i sir se proizvodi


P.S. Ima i veliko pakiranje od 1L samo da znaš za ubuduće, za tu informaciju molim proviziju :mrgreen:
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,743
da i to sam za sir isto danas saznao.

kakva sad vražja provizija, kaj bi ja tek za ovo trebao tražit:scratch
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Dobro jutro , kao i svaki dan , kava mineralna , vani 3 ° C , nepada ništa .

Neznam dali se Đurđa probudila , da nam donese piće :scratch
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
Dobro jutro narode.
-3,mraz,ledeni vjetar,vedro.

ma bumo se sami poslužili,tko če kaj?
 
B

BAGERISTA

Guest
Dobro jutro,,,,vani -1°C,vedro i ledeno..
meni jedna crna s kap mljeka,,đurđa,,ostalima po starom......
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
dobro veće društvo,šta ima ,ja budem sok a društvu daj mineralnu Đurđa,idem malo istegnuti noge u vodoravnom položaju,budem probao dočekati otvoreno da se malo uznemirim pred njonjanje:madmana:
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
890
evo ja gledam i tako našli su pavlaka koji je pravi seljak i koji je pomoću hdz 90-ih obrađivao 3000 hektara za 5 kuna i žeo tuđe žito u ratu i prodavao i on sad ima maybacha
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Dobro jutro , 2° C vedro je , kava ...., mineralna.... , može piće za sve budne , a i za one koji će se probuditi :D
 
Z

zupa100

Guest
Eh, da si malo bliže! A i kafa se do sada phladila, verovatno. U svakpm slučaju, dobro jutro!
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
dobro jutro!
vani mraz, minus je, samo ne zanm kolko...
daj kavcu i onaj aditiv...
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Eh, da si malo bliže! A i kafa se do sada phladila, verovatno. U svakpm slučaju, dobro jutro!

Bio sam prošle godine na sajmu u Novom Sadu , samo što ti onda nisi bio na forumu , eeee..., da si bio mogli smo se dogovoriti i naći na
smiley-eatdrink020.gif
 

Kosjerac

Član
Tu od
1 Lis 2010
Poruka
167
Pozdrav društvo, ajd ove godine da se dogovorimo pre sajma, pa da dođemo zajedno kada budemo se okupljali i mi sa poljoinfa, voleo bi da se upoznamo lično.
 

Najnoviji postovi

Na vrh