• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,718
uh,i kod mene vedro i nekih -6...brrrr
meni jedan ness od čokolade....
 
B

BAGERISTA

Guest
Dobro jutro,,,,,,,,svima,,,vani -2°C,,,hladno....vedro.Nema zatvaranja,,,,đurđa,,,daj i meni jednu crnu,,i dečkima kratkog sna ,,,nešto..
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
Dobro jutro ljudi.

-10 pingvini za čaj žicaju,vedro i mraz.

kavica,antifriz i dečkima kaj piju,hvala Đurđa.
 
Z

zupa100

Guest
Prvi je radni dan, ponedeljak. Ovde deca kreću u školu. Ne bih sada da idem sa njima!
Dobro vam jutro!
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
dobro jutro kod mene oko -3, malo toplije po mojoj procjeni nego juče,nos mi najbolji toplomjer,e ja bih otišao danas u školu imaju klinci dobre učiteljice:rolleyess::rolleyess:
 
B

BAGERISTA

Guest
I ja bi,,,,,ali išla hanumen,,,,:lol::lol:
Đurđa,,daj kolegi AJKULI,nek udre jednu bestrzajnu..:mrgreen:;)i uzmi sebi nešto..a i ostalima daj ča piju..

Kažu dijeca od danas na godišnjem..:mrgreen::mrgreen:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
svi forumaši gadno zapeli u poslu,Đurđa daj svima nešt a ja budem radler i idem njonjat sutra opet u nove pobjede,tko ujutro prvi u birtiji nek mu na račun sjedne kakva para od nekog daljnjeg nasljeđa:rolleyess::rolleyess::rolleyess:pa bude bilo i za ostatak ekipe za pijaču i papicu:drinkers::vragek::vragek:
 
B

BAGERISTA

Guest
Dobro jutro svima,,,,,,,,,,,vani -3°C,,,brrr,vedro,...:blackeye
Idemo naložit vodu za brijat prasca,,,,i riješit sve odreda........

Đurđa,,,,za mene jedna kratka crna s kap mljeka,,,daj dečkima nek uzmu šta oče...:p
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Dobro jutro , opet - 2 ° C , onako...., malo oblačno , može kava , kako ko bude dolazio neka naručuje :D ...... neko će platiti :lol:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,718
nije ni ovdje kaj toplije....lagani -8....a mjesec se izbečio.....
još samo fali snijega.....:mad:

bager,popi jedno raketno da se ne smrzneš...:lol:
neko će platiti
bog će platiti....
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
dobar jutar!!
samo neka bude jedno misec dan ovako hladno, da mi se šunkice lipo osuše...

daj jedan English Breakfast tea... imalo ruma unutra...
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
dobro jutro treba ići nešta raditi a ne samo sjediti u bitiji zato ja sad idem u seosku birtiju kod prave đurđe na kavu pošto je vani još minus ..
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Pozdrav, da vidim što ima novoga ;)
Izgleda ništa, samo stalni gosti pod šankom, ovaj za šankom :lol:
samo neka bude jedno misec dan ovako hladno, da mi se šunkice lipo osuše...
Bome ovih dana stislo kako treba :shock:
Moji mesni proizvodi već duže vremena na vjetru, na visokom položaju i lagano se njišu malo na jednu stranu malo na drugu:mrgreen:
 

Najnoviji postovi

Na vrh