• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
dobar jutar!
ljutu sam krnil, doručak munil (maznul), i čeka se prvi pacjentek...
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
dobro jutro radni narode jutro-4 ja radim od 07-19h popio dvije kavice iz aparata i sad nešta narezat pod kutom da nahranim magarca pa nešta ići radit
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,718
dobar jutar!
ljutu sam krnil, doručak munil (maznul), i čeka se prvi pacjentek...

jadan taj koji dođe tebi u ruke....:scratch...fućkaš jednu,budeš šepao na jednu nogu...
dal bi ja tebi dreger u čubicu...:lol:
zaboravih te pitati,jel ti trebam vratiti onu litricu(flašu)...:scratch
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
kaj čekaš, donesi dreger, i ako je 0,00 plačaš odojka!

kad bude prazna, ako se sjetiš, bolje vratit nego bacit flašu, a ako ti treba, ostavi si ju... eko-razmišljanje :)
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,090
231118_1851509660401_894480_n.jpg
 
B

BAGERISTA

Guest
Homo spat..........:rolfer::rolfer:,neki se dižu ranije,...vani je hladno..
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
Dobro jutro

vani neka sparina +6,još niš ne pada.

Đurđa kavicu i mrzlu colu,naravno i dečkima kaj budu.
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Dobro jutro , vani 6 ° C :scratch:? .. , nepada ništa .., kava , mineralna , pa na posao :mrgreen:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
dobro jutro!
baš je nekakvo mutno vrime vani, po mraku sam došal na posal, al ni dobro izgledalo...
aj vi tamo u južnijim krajevima prestanite više kurit taj drač :lol:
 
B

BAGERISTA

Guest
Aaahhaahahahaaa,,,,sad grem kupe spremat,,,ima da vas sve zgrijemo,,,,,,,ajmo ACO,,,UDRI,,,ako imamo sreče,,,,do sljedeče godine čemo se nač,spojit,,,:rolfer::rolfer::rolfer:
 
B

BAGERISTA

Guest
Izgleda da je bager na stend baju! Ako je tako, ajmo na kafu, tu na uglu!
Dobro vam jutro!

Ki me proziva,,,,,,,,,:mrgreen::mrgreen:đurđa,,,daj jednu za nas neradnike...:mrgreen:;) i za ekipu,,,samo nemoj pretijerat,,mislim da če danas bit potrebno više puta,,,da se ne pljesan polovi..:lol: ajmo opet malo....

Uploaded with ImageShack.uspa dalje na

Uploaded with ImageShack.us
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
kaki leč, idmo u pravu birtiju na rođendan i rock mjuzu!!
:partyman:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
pozdrav,kod nas mršavih -2 i malo sunca ,malo oblaka moram skočiti do grada i budem probao smisliti dobitnu kombinaciju za 7 ,jebiga to mi porok,niti pijem puno nit se klatim a ni ne kurvam se pa je*eš čovjeka bez poroka,Đurđa daj društvu neš za popit ja budem čaj s nečim:axe:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,090
ja nemam (većinu) poroka , ne pušim,pijem,kockam,lažem ali volim da gledam :rolfer:

i kod mene je jutros bilo mraza , nakon sinošnje vijavice i nije tako strašno , snijega skoro da i nema
rezradjujem plan kako da uzorem 1ha što sam uzeo u zakup , ostala je klasura pa neznam šta mi je činiti i kako će se orati , moram je pokušati da zaorem kada već nemam malčem mamicu mu :mad:
 

Najnoviji postovi

Na vrh