• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

B

BAGERISTA

Guest
Homo spat,,,,jer sutra novi radni dan,,,,triba se malo i odmorit.............
Đurđa zavrni svima ko šta pije,,,,meni jednu laganu vodu s bablsima,:rolfer::rolfer:,,,i idem na spavanac......
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
ja i moj čale upravo dokrajčili 8l pive
aj laku noć radni narode, čujemo se u jutro, spremni i poželjni za jen expressooooo, neeeee....

:partyman:
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Dobro jutro , idemo na noge lagane , valja ići raditi , 1 ° C , nekako je oblačno , ali to nije razlog da nepopijemo kavu
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
bok žuti ajd da nisi svako jutro sam sa đurđom da ju ne smutiš u jutro rano
daj kavu šlagiranu
 
B

BAGERISTA

Guest
Dobro jutro svima,,,,,vani 0°C,vedro..
Jedna crna đurđa,,,i daj nek si uzmu dečki ča piju..
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
jutro ljudi.
kavica i dečkim kaj piju.
laganih -3,nekaj se naoblačilo.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
dan dobar želim,upravo sam nahranio vlastitog magarca i sad razmišljam biti il ne biti ,ma j...š mir idemo nešto pretakati iz šupljeg u prazno jer uz neku zanimanciju i posao brže prođe dan ,prvo idem nešto sa našim veterinarom obaviti a onda po redu,Đurđa daj društvu nešto ljuto ja budem nešto slatko pod jezik bacio:prayer::prayer::finga::finga:
 
H

Hrvach

Guest
Evo i mene s posla...Sad lagano opuštanje od šoka uz par čašica rakije. Počela me neka bolest loviti pa da pobijem bakterije :D
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
a ja vanredno još 2 sata gulim na poslu...
moj deda (ima 85 godina), ovaj zimski period kad viroze stalno prijete u zraku, svaki dan u jutro krne jedanu rakiju, i onda malo namaže ispod nosa da dezinficira zrak :lol:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
znate ono prvo pljuneš pa razmažeš,nisu stari ljudi bili ludi što su ujutro mrknuli 1 ljutu za zdravlje,problem je nastajao ako je ta dozvala još jedno 10 sestara i brače:partyman::partyman:evo baš večeras gledao na TV u neka stara glumica Bety White dogurala 9 banki i sluša svog doktora da svaki dan rkne čašu crnog vina:drinkers: i baba još vesela kao vrag:finga::finga:
 
B

BAGERISTA

Guest
Laku noč svima,,,,ja ren spat,,,,,ni tastaturu ne vidim više..........vani -1°Ca ja se lagano grijem..........
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
znate ono prvo pljuneš pa razmažeš,nisu stari ljudi bili ludi što su ujutro mrknuli 1 ljutu za zdravlje,problem je nastajao ako je ta dozvala još jedno 10 sestara i brače:partyman::partyman:evo baš večeras gledao na TV u neka stara glumica Bety White dogurala 9 banki i sluša svog doktora da svaki dan rkne čašu crnog vina:drinkers: i baba još vesela kao vrag:finga::finga:

meni samo ni jasno, jel se ljuta krne prije doručka ili poslije doručka?! :scratch
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,718
prije,da ti poboljša tek...i ubije bakterije....:lol:
 
B

BAGERISTA

Guest
Dobro jutro svima...........,,,,vani-3°C,mraza če bit....
Gremo ča delat,,,,,danas malo čiščenja..
 
Z

zupa100

Guest
Danas su u pravoslavnom kalendaru Bogojavci! Crveno slovo u crkvenom kalendaru, neradan dan. Vedro i veoma hladno je!

Dobro vam jutro!
 

Najnoviji postovi

Na vrh