• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
ja nemam (većinu) poroka , ne pušim,pijem,kockam,lažem ali volim da gledam :rolfer:

i kod mene je jutros bilo mraza , nakon sinošnje vijavice i nije tako strašno , snijega skoro da i nema
rezradjujem plan kako da uzorem 1ha što sam uzeo u zakup , ostala je klasura pa neznam šta mi je činiti i kako će se orati , moram je pokušati da zaorem kada već nemam malčem mamicu mu :mad:
znaci i ti se bojis ko i ja u njivu ja imam jos 3 manje parcele prevaliti al jednostavno se bojim i blata i hladnoće :partyman: :rolfer:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
čuj savo ,dali to gledanje ostane samo na tome ili ima i još ono zeka peka:mrgreen::mrgreen::mrgreen:evo kod nas počeo opet neki jebeni vjetar jebo ga otac smušeni,Đurđa daj onima koji su blizu nešto za ajanje i adios do sutra
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,090
zavisi od dužine gledanja , ja kada u izlogu pogledam nešto obično prodjem pored toga
ali kada stanem ispred pa detaljno osmotrim e onda obično i kupim taj proizvod ili stvar
e sad , dalje dajem tebi na maštu


večeras sam malo prije mraka navratio pored one njive i procijenio da ima šanse da se ore , dodjem kući zakačim plugove pa u njivu
lijepo se oralo ali u njivi ima kamena u tri pm :mad: uzorao sam nešmo malo više od pola i morao sam doći kući , svi vijci na plugovima se se poodvrtali plug se klima kao da je od drveta
vibracija od udaranja u makenje ga razvrnula nisam ni ja vjerovao :shock:
lemeši su izdržali taj teror :prayer:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
dobro jutro ,gle nikog nema garant več svi u orginal birtiji i razmišljanja za ili protiv,nema tu puno mudrolije ja sam od početka za svoje mišljenje i nema drugog,đurđa daj ovima što dođu litru i vodu a ja odem doručkovati i glasati:partyman::partyman:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
dobar dan!!
ide se na zimski planinarski pohod!!
uživajte društvance, ja sigurno hoćem!! :partyman:
 
B

BAGERISTA

Guest
Dobro jutro,,,,,,,evo mene diga se iz mrtvih,,,,doša u rane sate,,,..več sat vremena dolazim sebi,..
Vani 10°C u +sunčano,,,prije bila magla..

Su rekli ki rano-rani,,,prije ide spavat..:rolfer::rolfer:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ili se manje naspava,ja sam usavršio spavanje i dosta mi 5 i tri frtalja spavanja ,nego kolega dali su poslovi sa krčenjem gotovi ili nastavak sljedi:partyman::partyman:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
malo sam šaltao tv prije podne i vidim prijenos mise iz kraja našeg Hrvacha ali sam nešto skreptičan da je on stigao na misu ili sam se možda zajebo u procjeni,nikad se nezna kod kojeg oltara sluša misu evo jedne samo za forumaše koji su došli doma u rano jutarnje sate, [YT]http://www.youtube.com/watch?v=jUvkr6MLs-M[/YT],:partyman::drinkers::finga::partyman::drinkers::finga:
 
B

BAGERISTA

Guest
ili se manje naspava,ja sam usavršio spavanje i dosta mi 5 i tri frtalja spavanja ,nego kolega dali su poslovi sa krčenjem gotovi ili nastavak sljedi:partyman::partyman:

Evo sad vidija pitanje........
2cqz9n7.gif
,,,nastvalja se,,nastavlja,,,,,,,,,,,sutra opet..
n6sx1j.gif
,a onda čemo
e80d9y.gif
110yv40.gif
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
čuj Bagerista opaki igrač ovaj tvoj lik sa štucom dve patrone stavlja a 4 puta drmne,pazi da neki špijo ne viri iza kojeg grma bršljana,nego gdje su svi pa nije valjda da su upali u alkoholnu apstinenciju pa ne vide komp od muke ili su negdje na produženom slavlju,Đurđa daj Bageru i meni sok od bazge a ostalima običnu vodu i komad limuna:partyman::partyman:
 

zeko2511

Član
Tu od
20 Ruj 2010
Poruka
144
eto pošto je naš kolega hrvach iz rakitja jedna od njegovih dečki...

i veli za društvo iz rakitja

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=Fo7hMAoKaZc&feature=related[/YT] ajmo živo živo :gitarist: :partyman:
 
B

BAGERISTA

Guest
čuj Bagerista opaki igrač ovaj tvoj lik sa štucom dve patrone stavlja a 4 puta drmne,pazi da neki špijo ne viri iza kojeg grma bršljana,nego gdje su svi pa nije valjda da su upali u alkoholnu apstinenciju pa ne vide komp od muke ili su negdje na produženom slavlju,Đurđa daj Bageru i meni sok od bazge a ostalima običnu vodu i komad limuna:partyman::partyman:

Ima da naša đurđa skrene,,,nešto se žali zadnje vrime slab promet...:(:(
daj dečkima ode neka popiju na moj račun,,,pa nekj ide sve kvragu,,.....
ima ovaj hita ko munjen,,,nešto ga krenulo,,pa ima par tira više...:mrgreen::mrgreen:,,,ali nebojh se,,nema grma di smo mi,,,,vidiš da ga krešem.,..:rolfer::rolfer:
 
H

Hrvach

Guest
Zeko, ja sam si s dečkima iz mystica na ti, ljubio sam na obali save je moja himna,a dobro jutro selo moje je himna društva. Jel moraš dva puta pogađati za koga je ovo svirano?
 

zeko2511

Član
Tu od
20 Ruj 2010
Poruka
144
znam ja da si ti dobar s njima....i svirano je za tebe...al ja sam stavil pjesmicu da ublaži i razveseli ovu muku oko ulaska u EU :supz:
 
H

Hrvach

Guest
Ma ne jebe mene EU previše, onak će nam bit kak si sami napravimo. Sve kaj se događa ili će se dogoditi neće bit bez razloga. Svatko je krojač svoje sreće.. Sve u svemu pjesma mi je digla raspoloženje da popijem koju,a ne smijem radi posla :D
 

Najnoviji postovi

Na vrh