• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ma nedam se ni ja j...ti našima a strancima pogotovo a što se tiće posla nisu oni bolji od nas,samo imaju drukčiji mentalitet malo su spori po nekim pitanjima,kasni im palenje za jedan zub ako po ičemu bolji smo od cjele EU po broju neradnih dana za državne činovnike i razne nagrade za iste ali evo jedne domače za sve veseljake, [YT]http://www.youtube.com/watch?v=8DJLlFfsFpE[/YT],:heart::partyman::heart::partyman:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,717
dobar dan!!
ide se na zimski planinarski pohod!!
uživajte društvance, ja sigurno hoćem!! :partyman:

kaj slavite vincekovo....:scratch
 
B

BAGERISTA

Guest
Dobro jutro,,,,,,,,svima,vani 4°C,magla............
Đurđa jedna crna..,,,ostalima ča piju..
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
dobar jutar, svaki jutar!!

kaj slavite vincekovo....:scratch

Vinica-Martinščak - imamo 4 pohoda godišnje, (zimski, proljetni, ljetni, jesenski) 1:45h u jednom smjeru. bio vodič jučer.

eh da, a na povratku s Martinščaka smo malo zapeli kod šatora u vinogradima Belajske Vinice :lol:
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
dobro jutro prvi radni dan na poslu u EU plačam litru i vodu za poslje sad svima kava i mali :partyman::partyman:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
a kaj, kaj, malo smo probali kotlovine i popili koji gemištek,
niš posebno... :weedman:

i još smo stigli na vrijeme do doma, tamo je čekal vojnički grah i palačinke...
 
B

BAGERISTA

Guest
E habaj ga,,,,pa di sam ja,joj,,,,,jedan grah dobar ane večerammm,,.......:?:?
Ali ovo če se promijenit par dana u trečem mijesecu.........:rolfer::rolfer:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
dobro veče ,evo kod nas pada kiša i mislim da tu i tamo koji snjeg proleti ,sad došao od tasta ,uf malo mu suho meso preslano,al sam žedan ljudi ,a pojeo sam samo dva komada prvi i zadnji a sad jedan peharček vode iz dubokog bunara i odoh ja u krpe,danas se malo oralo ali oni najgori komadi pa bi valjala i jedna mala masaža ,moram ženu pitat ili bude:axe::axe:ili:heart::heart:moje jedino
 
B

BAGERISTA

Guest
A ja ne pijem,,,,,,,,,,,,,:shock:,ništa ajkula okini u moje ime,,,,,,,,,,,ĐURĐA,,,daj dečkima,,ča piju,,,meni može jedna radenska...........:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Kažeš preslano,,,,uf ali ga ja solim,,da se soli po mome niko nebi jeo vijeruj mi...................:shock:ajde sad par gemišta i veselo..
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Dobro jutro , 5 ° C , ništa nepada ali je oblačno , kava , mineralna , pa na posao :(
 
B

BAGERISTA

Guest
Dobro jutro,,,,vani 9°C,,,,,poluoblačno,,,,još i ja skiljim na jedno oko....Đurđa,,,za mene crna s kap mljeka,,,ostalima daj šta piju..
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
dobar dan!
mobitel otkazal poslušnost, na knap stigal na posal...
daj jednu stresnu Đurđa!

ovdje nešto slini vrijeme, al za sad ne pada...
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
dobar dan,cjelu noć kiša i sad još malo pada tako da se upučujem u vodoravni položaj do podne ,Đurđa ja budem sok a društvu podaj studenac da ostanu bistri na poslu i ako kuharica radi nek im nareže nešto sa dima:weedman::weedman::weedman:
 
H

Hrvach

Guest
Pozdrav birtijaši, a i tebi Đurđa kaj me gledaš,a ne daš :D Daj mi nekaj "kratko" da dođem k sebi prije posla,a dečkima daj duplu vodu s ledom na moj račun
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
cestitam nasim momcima koji su naguzili francuze :prayer: orice se himna naša u beogradu,,,stize u beograd 5000 BBB-a imaju moju podrsku neka pokazu srbima kako se navija,,,,, nikad ne zaboravljamo nikad ne oprastamo
¤*¨¨*¤.¸¸...¸...¤*¨¨*¤
\¸ ♥ H R V A T S K A ♥
.\¸.¤*¨¨*¤.¸¸.¸.¤...¤.¸¸.¸.¤
..\
☻/
/▌
/ \
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Dobro jutro , 1 ° C , čini mi se da je vedro , nepada ništa , ako ima vruće vode može kava , valja ići raditi :scratch:scratch:evil:
 

Najnoviji postovi

Na vrh