• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

llmb0611

Iskusan lik
Tu od
11 Ožu 2013
Poruka
1,410
Kad mi je parcela tocno polek krcme...pa nebrem onda zaobici 🤣🤣🤣

I taman sam tu nekak zadnju sijal umjetno...bas se tak potrefilo 🤣🤣🤣🤣
 
Posljednje uređivanje:

H&S

Dobro znana faca
Tu od
2 Sij 2023
Poruka
458
Jel tko pitao predsjednika Josipovića od kud mu 5 nekretnina.....Zauzeli ih 1945
 
  • Like
Reactions: ZJ

ZGseljak

Iskusan lik
Tu od
21 Srp 2018
Poruka
2,720
Meni je najbolje kad neko napiše da je savjetnik, a kad pogledaš di je radil sve neke državne i tomu slične službe. Lepo bi ja njih sve na tržište rada pa dokaži da budeš nekoga nekaj savjetoval, da vidiš kolko bi ih bilo manje
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
9,141
Daj molim te!
Pa ne možeš savjetnika nazvati uhljeb 😛
Dobro, ima ih i sa znanjem pa mogu biti savjetnici!
 

H&S

Dobro znana faca
Tu od
2 Sij 2023
Poruka
458
Jbg izgleda da je Bartulica katoliban i veliki Hrvat savjetoval Josipovića ateista i Jugoslovena... :ROFLMAO:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,906
Dečki, ajd najdite neku drugu temu za zafrkavanje. Ovo nema smisla, a samo može izazvati svađu.
O svakom čovjeku, a kamoli političaru bi se mogli napisati romani, pa se to ipak ne čini.

Uostalom, tko je bez grijeha, nek prvi baci kamen...
 

H&S

Dobro znana faca
Tu od
2 Sij 2023
Poruka
458
Hoće se reći: da mi koji smo grešni, lamentiramo o grešnim političarima, :ROFLMAO:
Je li ima ovde koji bezgrešni...
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,318
To pokazuje sav jad i bijedu naše politike i političara. Nadam se samo da su ponosni svi oni koji su za takve glasali.
 

H&S

Dobro znana faca
Tu od
2 Sij 2023
Poruka
458
Pa ako glasaš za lijeve ili za desne , isti su....
Kad sam, čini mi se prošle godine, napisao post da : bi bilo najbolje da nitko ne izađe na izbore, onda je bila pljuvačina i cika.......
Izgleda da je jednom djelu forumaša vrlo bitan nastavak ovakve uhljebničke, lopovske, politike i njima to odgovara vjerojatno jer dobivaju masu poticaja a to im paše.......u odnosu za većinu poljoprivrednika koji su mali poljoprivrednici, koji nemaju toliko poticaja za podmitit i podkupit, i ovog sranja od ovakve isplate poticaja ...
Ovima velikima izgleda najveći problem kraj fiskalne godine, kad moraju nabit neke troškove, pa kupuju, đipove, apartmane i kombajne koji neće pobrat 5 ha godišnje....
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
9,141
Danas mi je bio prvi dan u JNA i to u Kninu! 😛
Znači da sam na današnji dan počeo raditi..,...pizdarije, a oni to ocijenili kao Vojničke vrline (nisam nikada bio član SK iako sam tada predlagan).:ppozdrav:
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,319
Bem ti život,,sve u kontru,,, kad sam bio mlad,, bježao s časova da gledam utakmice,,, kad sam mogo ono,,,, a sad bi gledo ono,,, je*eš utakmice,,, to me nezanima,,, al hmmm,,, i ono,,, je daleko,,,:hahah:
 
  • Haha
Reactions: ZJ

Najnoviji postovi

Na vrh