• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

H&S

Dobro znana faca
Tu od
2 Sij 2023
Poruka
486
Pa nisu ljudi morali uzeti slabu i lošu ponudu, mogli su u više navrata uvidjeti i ne ponavljati istu grešku. Htjeli su i izabrali su svoje perjanice. Kako je nedavno rečeno, po noći plaču za svojima koji su zadnjih godina otišli trbuhom za kruhom, a po danu iznova biraju one iste koji su ih potjerali iz HR. Konzumiramo svi zajedno loše odluke od takvih.
A ta dobra ponuda su - političari koje stranke?
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
9,332
Već sam trkeljao o ovome, ali sad sam malo više.... cugnul :hahah: :unsure:
1. Erdogan je izgradio đamiju u Sisku na mjestu Turskog stožera za vrijeme bitke kod Siska
Čast mu svaka, crkva mi je možda najljepša na Balkanu! Je l ima neke časne namjere prema Hrvatskoj?
2. Mađari preuzeli INAu. Ugasili Rafineriju Sisak. Drže Rafineriju Rijeka i brundaju na skladište nafte/plina na Krku.
Sad sam dobio letak gdje obaviještavaju svekoliko pučanstvo da ih ne uznemiravamo jer istraživaju naftu i plin seizmičkim mjerenjem (ono sonde na određenim mjestima i detonacija).
To radi ACOUSTIC GEOPHYSICAL SERVICE iz Mađarske
Sad očekujem da nas napadnu jer je to bila Ugarska, naravno ako nađu naftu i plin!
 
Posljednje uređivanje:

puma

Novi član
Tu od
16 Lip 2024
Poruka
17
Već sam trkeljao o ovome, ali sad sam malo više.... cugnul :hahah: :unsure:
1. Erdogan je izgradio đamiju u Sisku na mjestu Turskog stožera za vrijeme bitke kod Siska
Čast mu svaka, crkva mi je možda najljepša na Balkanu! Je l ima neke časne namjere prema Hrvatskoj?
2. Mađari preuzeli INAu. Ugasili Rafineriju Sisak. Drže Rafineriju Rijeka i brundaju na skladište nafte/plina na Krku.
Sad sam dobio letak gdje obaviještavaju svekoliko pučanstvo da ih ne uznemiravamo jer istraživaju naftu i plin seizmičkim mjerenjem (ono sonde na određenim mjestima i detonacija).
To radi ACOUSTIC GEOPHYSICAL SERVICE iz Mađarske
Sad očekujem da nas napadnu jer je to bila Ugarska, naravno ako nađu naftu i plin!
;)
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,924
A ta dobra ponuda su - političari koje stranke?
Ako ti ne znaš tko je od tebi na listi bolja osoba, ja ne znam, ja imam drugačiju listu jer drugdje stanujem.
 

Najnoviji postovi

Na vrh