• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

ZGseljak

Iskusan lik
Tu od
21 Srp 2018
Poruka
2,776
Kolege poljoprivrednici, evo prilike, gospoja je opet slobodna. :ppozdrav:
Da me neko krivo ne shvati, ali ona si bi morala najti nekakvog poljoprivrednika kaj bi mu bila na ispomoći. Žena stvarno ima energije, a i kad joj ruke vidiš, mislim da bi hitala bale višlje nek ja....
Ne mislim o njoj niš loše, dapače i slušal sam ju prije dok je još u Coloniji pjevala
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
Evo malo promišljanja o našoj realnosti i budućnosti koja nas čeka ili već debelo kuca na vrata.
Veli Kulič:
Vlast je izvezla pismene, a uvezla bezpismene
Nije ni čudo da je ostal u ljepoj našoj :ROFLMAO:

Sa ostalim izrečenim se uglavnom slažem.
Popušili su oni koji su pušili isto ko oni koji nisu i zato.....

 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
9,339
Već sam trkeljao o ovome, ali sad sam malo više.... cugnul :hahah: :unsure:
1. Erdogan je izgradio đamiju u Sisku na mjestu Turskog stožera za vrijeme bitke kod Siska
Čast mu svaka, crkva mi je možda najljepša na Balkanu! Je l ima neke časne namjere prema Hrvatskoj?
2. Mađari preuzeli INAu. Ugasili Rafineriju Sisak. Drže Rafineriju Rijeka i brundaju na skladište nafte/plina na Krku.
Sad sam dobio letak gdje obaviještavaju svekoliko pučanstvo da ih ne uznemiravamo jer istraživaju naftu i plin seizmičkim mjerenjem (ono sonde na određenim mjestima i detonacija).
To radi ACOUSTIC GEOPHYSICAL SERVICE iz Mađarske
Sad očekujem da nas napadnu jer je to bila Ugarska, naravno ako nađu naftu i plin!
 
Posljednje uređivanje:

puma

Novi član
Tu od
16 Lip 2024
Poruka
16
Već sam trkeljao o ovome, ali sad sam malo više.... cugnul :hahah: :unsure:
1. Erdogan je izgradio đamiju u Sisku na mjestu Turskog stožera za vrijeme bitke kod Siska
Čast mu svaka, crkva mi je možda najljepša na Balkanu! Je l ima neke časne namjere prema Hrvatskoj?
2. Mađari preuzeli INAu. Ugasili Rafineriju Sisak. Drže Rafineriju Rijeka i brundaju na skladište nafte/plina na Krku.
Sad sam dobio letak gdje obaviještavaju svekoliko pučanstvo da ih ne uznemiravamo jer istraživaju naftu i plin seizmičkim mjerenjem (ono sonde na određenim mjestima i detonacija).
To radi ACOUSTIC GEOPHYSICAL SERVICE iz Mađarske
Sad očekujem da nas napadnu jer je to bila Ugarska, naravno ako nađu naftu i plin!
;)
 

H&S

Dobro znana faca
Tu od
2 Sij 2023
Poruka
488
Već sam trkeljao o ovome, ali sad sam malo više.... cugnul :hahah: :unsure:
1. Erdogan je izgradio đamiju u Sisku na mjestu Turskog stožera za vrijeme bitke kod Siska
Čast mu svaka, crkva mi je možda najljepša na Balkanu! Je l ima neke časne namjere prema Hrvatskoj?
2. Mađari preuzeli INAu. Ugasili Rafineriju Sisak. Drže Rafineriju Rijeka i brundaju na skladište nafte/plina na Krku.
Sad sam dobio letak gdje obaviještavaju svekoliko pučanstvo da ih ne uznemiravamo jer istraživaju naftu i plin seizmičkim mjerenjem (ono sonde na određenim mjestima i detonacija).
To radi ACOUSTIC GEOPHYSICAL SERVICE iz Mađarske
Sad očekujem da nas napadnu jer je to bila Ugarska, naravno ako nađu naftu i plin!
Ja sam te oznake pregazio malčerom...
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
9,339

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,467
Pita me sused:"Pa kaj si i ti počel moliti, vidim te već par puta da klečiš na sred dvorišta?
Ma nije to kaj ti misliš. Malo me zaneslo. Pak sam se boril sa gravitacijom onda sem si pokleknul da vlovim koncentraciju i probam se osoviti. :ppozdrav:
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,467
Ljudi gdje ste? Gledam slike, ali tu ne vidim nikoga iz poljoprivrednog sektora. Ajde malo na sunce, najte se samo držati hladovine. Tange na sebe, zategnite mišiće i pred fotoaparat. Od toga se da dobro živeti, a kičma ne strada.
Nadam se da gospoda administratori i ovo ne budu shvatili kao provokaciju i izazivanje.
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
9,339
Au, okle si ti došel? :unsure: Kakve tange, kakvi cicncekeri:eek:
Pogledaj vočnjake, ljeskarnike, tam se šeće samo sa krpom kojim mlatiš obade i komarce
 

Najnoviji postovi

Na vrh