• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,424
Niste Vi još Bogu dovoljno skrivili da bi mene morali trpiti. 🤪
Naletio sam malo prosurfat PPom u potrazi za jednom adresom, pa reko ajde da ostavim pisani trag mekih nota što kosu mrse.

P.S. Sada Vam je možda jasnije da je plus moj udbaški račun za provociranje mase u malim dozama. 🙈🤪😂

Ša'im se naravno. Hvala na dobrodošlici! Drago mi je da ste još živahni, možda nekada nešto napišem, možda i ne, važno je da svi pratimo svoje sne, prije nego dotaknemo dne, netko života, netko čaše, bitno je samo da nam ladno najbolje paše.

Sad već se*em na daleko, bome i na kratko, bolje da stanem, dok me netko nije mak'o. 😅😁
 

Najnoviji postovi

Na vrh