• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,750
Bome je taj na 3 kotla pekao ili su klan čuvara rakije pa peku da je čuvaju 😂.

Ja ispecem za sebe, familiju i prijatelje. Nije to ni 1% tih količina.

Ali ta količina koja se po zakonu smije ispeći je glupost. Možda netko tko živi u stanu i on i žena sami pa je i previše.

Gdje ima ljudi, pa dolaze radnici pa se napravi likera. Pa na feštu odneses litru rakije..

Jebemu pa meni kad dođe vodoinstalater popije litru i litru kući ponese. A nekad navrati da pozdravi jer je u susjedstvu radio..
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,188
Pri nama se veli da "bogec ima i bogečku pamet".
Kaj "oni" znaju kolike su potrebe ljudi koji imaju, oni bi komunizam, da nitko nikaj nema, dok "oni" imaju državu...
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,750
Pa po meni šta država ima određivati koliko ću ja rakije godišnje ispeći??

Druga stvar je prodaja.

Ali ako pečeš za vlastite potrebe. Šta ju briga...

Barem su maknuli onu glupost o prijavi kotla...
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
9,651
Drpio i zabrinuo se:
I onda, tko je glavni?
25e72186-f407-48c7-a741-c02eb3333d2b.jpeg
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,632
Decki jel zna netko tko radi dostavu vecih tereta. Naime trebam poslat 4 traktorske gume i neki strojcek iz pozege u dubrovnik. Ajmo rec daj sve skupa 200+kg. Gls i overseas nerade preko 25 kg
 

Najnoviji postovi

Na vrh