• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

G

Goran81

Guest
Dobro veče, pošto vidim da nema chata na stranici, a ni bilo kakvog chat topica - otvaram ja jedan. Dobro će doći za kvalitetnije druženje i bolje upoznavanje. Može poslužiti i za diskusije o kojima vam se neda otvarati posebna tema, već "u hodu" želite saznati nešto ili popričati o nečemu. Evo i malo hledne pive, živjeli. :supz: :partyman:

images
 

Dadx

Aktivni član
Tu od
10 Srp 2010
Poruka
101
ima, i to za ponorit, bil sam jučer i danas u zagoru i večeri su još za zbavit, al prek dana nisam baš štel izlazit van klimatizirane hižice
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
jel ona treca po redu crvena piva? ili me to oci varaju?
ja bi to probao ako moze :rolleyes:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,073
daj meni pivo i sok za djecu sa foruma :rolfer:

nego kako preživljavate ovaj ''klimaks'' ? ja sam juče i danas pregorio k'o licna u osiguraču :mad:
 

Kosjerac

Član
Tu od
1 Lis 2010
Poruka
167
Kako preživljavamo nikako treba da se radi ali nemože od vrućine, nego ja lepo završim do 11 i posle pravac bazen pa nastavim u 16h.
 

hrvoje999

Član
Tu od
20 Pro 2009
Poruka
928
Ovo ti je dobra ideja,jedino da je baš hitno i mora se na sunce onda ok,za sve ostalo ne izlaziti barem do 17 van,ionak je dan do 21.Sreća pa se čovek ima de okupati i još da je mrzla pivica i eto ga.
 

Matej936

Član
Tu od
15 Ožu 2009
Poruka
268
Jooj ubi ova vrućina :S .. ajd dok vi ostajete po kućama i to... Mi ćemo od sutra bale počet vozit, od rano ujutro u 6 do kasno navečer u 21 h... Neznam kak ću to izdržat, al eto, kad se radi treba se radit :D
 

Dydy

Član
Tu od
6 Tra 2009
Poruka
306
Lijepi pozdrav besposlicari !
Jednostavno je prozivljavati ove ljetne dane na poslu ! Samo ne razmisljas da je tesko i to je to, dovoljno hladne pijace i ne sekirajte se , bilo je i toplijih dana .
 
V

VOJVODJANIN

Guest


Uploaded with ImageShack.us


Svaki komentar je suvišan !!!!!! Kakva pena leb ti j....m !!!
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
vojvodjanin, kakva pjena? na pivi? zar je i piva na toj slici? :weedman:
 
V

VOJVODJANIN

Guest
Nisam mislio da će ove reči ikada izaći iz mojih usta, ali sada bi dao prednost Pivu:drinkers:
 

Najnoviji postovi

Na vrh