• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

poljoprivredni kviz/ lektorski iscjedak

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,171
Ja neam pojma kak su to moji zvali,znam da sam se igral u tome kao mali :biggrin:
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,288
Mene je moj muž prenesel prek poceka dok su me dopeljali drugi dan svadbe u njihovu kuću.
Imala su ga svaka vrata - donji dio štoka,drveno,desetak centimetara široko,i ak nisi prek stal,mogel si se popiknuti.

Tada vjerovatno je bio ko Švarceneger Arnold?
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Tada vjerovatno je bio ko Švarceneger Arnold?


A-a. Nije. Imala sam 64 kile - čista 38 veličina konfekcijski.



Snopovi kukuruzovine se slažu u stavice.
Uvijek tako da je propuh,može ulaziti vjetar kroz rupe među snopovima.
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Do pred tri leti sam v goricah poslal zeta po RASUHE k mejasu(medjas),nesu ga razmeli tek nakon tretjeg gemista je uspjelo,dok ih je vracal sam moral it za njim al mej su ni bili dost tri.:icon_thumright:
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,288
Mene je moj muž prenesel prek poceka dok su me dopeljali drugi dan svadbe u njihovu kuću.
Imala su ga svaka vrata - donji dio štoka,drveno,desetak centimetara široko,i ak nisi prek stal,mogel si se popiknuti.

Ama mlada damo to je PRAG. Ne glavni grad češke.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,720
Znam ja, ali neću reći ... da vidimo zna li ko još?

A zna ko kaj je tram?
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
[YT]https://www.youtube.com/watch?v=zPQBsi0fMBI[/YT]


No,kaj je poculica?:icon_wink:
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,288
Znate šta, samo vi nastavite, al kad vam ja počnem recitovat ove naše bosanske stvari i izraze , nema te encikopledije što vam može pomoći, Jer ovdje su sve falange prošle, od Rimljana,Asteka, Turaka, neznam jel nam bio Bič Božiji(atila) Napoleon nije bio al je Hitler bio nakratko, plus ovaj bosanski novokomponovani(Šatrovački),pa se bumo čuli.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Znam ja, ali neću reći ... da vidimo zna li ko još?

A zna ko kaj je tram?

ne znam,ali znam kaj je traminac - ono kaj mi nije dalo ustati od stola nakon druge čaše. :icon_eyes:
 
Na vrh