• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pomoć kikiću

Dongfeng

Dobro znana faca
Tu od
9 Tra 2013
Poruka
1,384
Re: SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

U jbt, je li iko povrijedjen. Vidim da je velika materijalna šteta.
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Re: SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

Kolega grdo nadam se da nije niko povrijeden stete ima previse nekak ces rijesit ako nije osigurano mozda ko od opcine ili zupanije koju kunu uplati!!
Jel se zna sta je uzrok??
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,059
Re: SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

Jel auto uzrok ili posljedica?
Vidim da je izgorjelo puno rezervnih dijelova...jel gornji dio kuće čitav?
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,234
Re: SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

Ocu su ruke opečene dosta...

Rođo, kakva je situacija s pospremom, jel ste gotovi?
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
Re: SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

Šteta iz grubog procijenjena na prek 300 000kn bez stambenog objekta znači zidova prozora krovišta itd.
Svi rezervn dijelovi bili unutra od kombajna i traktora i svih strojeva, komplet 2 agregata 2 kompresora, 2 aparata za varenje, brusilice bušilice, kompletan svaj profesionalni alat kaj sam imao za radit mehaniku i tako dalje da sad ne nabrajam, 4 motorke itd.

Auto nije uzrok, jer ni nije bio u funkciji, taman friško bio polakiran i pripremljen za tehnički samo bez akumulatora je bio.

Krenulo je od el instalacije tj trofazne struje, jedan kabel došo u šlus i navodno iskre opale u kartonsku kutiju gdi su bile krpe na polici i eto od du je sve krenulo ali mi jednostavno nismo uspjeli gasiti šmrkom do dolaska vatrogasaca koji su došli za pola sata tek par km od mene. I eto materijelna šteta jaaako velika, osigurano nije bilo jer da je i bilo zbog nkoliko faktora nebi mi osiguranje dalo ni za kikiriki i eto. Kat nije toliko dobio, ali je dobilo krovište. na katu je 15t žita koje je mokro bilo, nešto smo probali spasiti presušit i tako vidit ćemo hoće li bit nešto iz toga.

Otac je najviše nastradao dok je gasio smrkom, obgorile su mu šake, bio je na operaciji u ponedjeljak, stanje je još uvjek škakljivo. pitanje je šta će bit s prstima kroz par dana kako će odreagirat na terapiju, hoće li biti dobro ili će mu ih odrezat, kolko on tako tolko je i mentalno jako pogođen zajedno sa majkom, a ja se eto moram sa svim tim borit, bit utjeha njima i eto tako....
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Re: SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

Joj koja tragedija, najgore je zdravlje a svega ostalog je uvijek bilo i bit će.

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk
 

Dongfeng

Dobro znana faca
Tu od
9 Tra 2013
Poruka
1,384
Re: SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

Ma samo neka se on oporavi, a živa i zdrava glava sve će opet nekako dići.
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Re: SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

Nadam se da se bu tvoj otac dobro oporavil, jer je to i bez njegovih opekotina jako velika tragedija .
 

vrsani123

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2016
Poruka
647
Re: SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

Kako covjek lako naj..e.....
Dase tebi stari oporavi a steta jest velika al vidi se da ste vrijedni i to ce se vremenski sredit
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,622
Re: SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

Majko mila,samo neka tati bude zdravlja ostalo če se već nekako popraviti vremenom.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,059
Na inicijativu nekoliko članova ovog Foruma, htio bi vas obavjestiti da postoji želja da se čovjeku pomogne.
Čekam da se Kikic javi, da vidimo kak i na koji način.
 

vrsani123

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2016
Poruka
647
Re: SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

Za ovu pomoc kikic MF ja sam sinoc htio da predlozim ali reko neko ce rec pocetnik na forumu a nesto vec sere.

Ako se covjek i ne izjasni mi bismo trebali pomoci ne samo njemu vec bilo kom clanu foruma koji se nade nedaj boze u takvoj situaciji.

Ja imam par ideja al da cujem i vas iskusnije
 

adonis basser

Aktivni član
Tu od
26 Velj 2013
Poruka
1,224
Re: SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

Slazem se u potpunosti, covjeku treba pomoci. Moj susjed je imao slicnu havariju prije par godina i znam kaj mu je značila bilo kakva pomoć.
Najbolje da kikic da broj računa i svatko prema svojim mogucnostima nek donira kolko moze.
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Re: SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

Prijatelju zelim ti brz oporavak ocu. Budi hrabar izdrzi...
 

vrsani123

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2016
Poruka
647
Re: SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

Moj predlog je da jedan od Moderatora otvori ziroracun ,da mi doniramo koliko ko moze .
Posto nas ima mnogo nebi se morale uplacivat neke krupne cifre ali bi bilo fino kad bi svi ucestvovali.

Akcija da traje mjesec dana,vidimo sta ima para i kupimo na primjer motorku i kompresor.
Na taj nacin nebi ga gnjavili a to bi bio pokazatelj sloge na forumu
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Re: SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

Žao mi Kolega,a svaka pomoč bi doro došla,ajmo pomoći.
 

nino6110

Aktivni član
Tu od
19 Srp 2014
Poruka
1,499
Re: SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

Slazem se u potpunosti,najbolje otvoriti racun pa uplati svatko nesto.
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,903
Re: SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

Treba kolegi pomoči naravno kako tko može ,a svaka pomoč je dobrodošla i njemu če to puno značiti. Bio sam kod njega dva dana poslije tragedije i mogu vam reči to izgleda strašno .

A kikic kao što veliš ti se sad moraš držati dobro zbog oca i majke , moraš biti jak a tko bude ako nebudeš ti .

Po meni je najbolje da se novac prikupi na žiro račun i to se da njemu , on najbolje zna šta če njemu prvo i najpotrebnije trebati . Eto moje mišljenje. Hvala
 

Najnoviji postovi

Na vrh