• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pomoć kikiću

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
Drži se!

Kako tata?

Nadam se da ide na bolje i da su prsti na broju....

Evo tata je tako zdravstveno ide na bolje, nakon druge operacije gdi su mu anputirali prst jedan i za sad oporavak dobro ide. Baš je danas došel doma i tako živci s nastradali to se vidi odma, bol je koliko toliko podnosšljiva tako da vidit ćemo.

Kikic, tek sad ovo sve pozorno citam i stvarno mi je muka gledati tu nesrecu.
Brz oporavak zelim tvojem ocu a tebi puno snage i srece u obnovi izgubljenoga!

Drzi se i svako dobro!

Decki koji su pokrenuli ovu akciju, svaka cast!

Naravno, molim broj racuna...

Eto kolega kak si i videl zlo nikad ne spava.

Hvala ti, i trebat će mi a bome i ocu...

Da stvarno hvala svima forumašima koji pomažu i kojji su pomoglo,a i onima koji su pokrenuli akciju još jednom veliko HVALA!
 

strongboyy

Član
Tu od
2 Stu 2010
Poruka
389
danas usao na forum posle duzeg vremena i to sto sam video ostavilo me bez daha...velika nesrca zadesila naseg dragog kolegu...skidam kapu onima koji su pokrenuli akciju za pomoc i svima onima koji su na bilo koji nacin pomogli.u svu tu nesrecu ipak je sreca sto niko nije stradao...zelim ocu brzi oporavak a Kikicu snagu i vjeru u sebe da izdrzi jer je on najpotrebniji i ocu i majci.
saljem pozdrave i moralnu podrsku iz makedonije.
 
Posljednje uređivanje:

Najnoviji postovi

Na vrh