• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pomoć kikiću

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,059
...
EDIT , svi koji zatraže broj za pomoć zauzvrat od mene će dobiti simboličnu zahvalu za taj post , a svi znate kako sam ja ''težak'' na davanju zahvala.

Savo, pošalji onda i meni broj računa :D:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Reklamacija - savo mi je zahvalu stisnul, ali broj nisam dobila.

Može pokušaj br. 2?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,059
Evo bum ti ja poslal.
I još buš jednu zahvalu dobila.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
Reklamacija - savo mi je zahvalu stisnul, ali broj nisam dobila.

Može pokušaj br. 2?
Izvinjenje , u frci sam onom drugom članu poslao dva komada umjesto obome po jednu.
Ali eto isplati ti se , sada si dobila dvije zahvale :(y):

Savo, pošalji onda i meni broj računa :D:
Ne radimo posle 15:00h :(think): Ostavite govornu poruku :biggrin:
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Dragi moji heroji,koji zive od zemljice i mi kaj se rekreativno smirujemo i njegujemo nase posjede,pomorimo coveku jer dobri ljudi pomognu uvijek,kolliko ko moze.
Prosim adresu i broj racuna,fala lepa,a tebi kolega daj bog ocu zdravlje i tebi hrabrost.Znam da ima dobrih ljudi a i prijateljske rijeci lijece dusu"Kikic drz se.".
 

novcky

Član
Tu od
27 Srp 2012
Poruka
292
Evo išel sam danas do kikića i morem vam reći da se divim tom mladom dečku kaj je sve na njegovim plečima. Otec mu je još uvijek v bolnici. Puna štala i štagalj blaga. Na dvorišču njegovi prijatelji koji žbukaju radionu a iz razgovora sam polovil da se selo baš i nije pokazalo. Zato evo molim sve forumaše da mu pomognu makar i malim prilozima jer vjerujte da bu svaka pomoć dobro došla. Spomenul je i neke forumaše koji su potegnuli i iz Međimurja i Ludbrega i došli ponuditi pomoć i veli da bi svima rad zahvalil al jednostavno od toliko posla jednostavno ne stigne na forum.
 

Najnoviji postovi

Na vrh