• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pomoć kikiću

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,309
Može, mogel si me danas pitati ili ti sutra dam kad si po šajbu dojdeš
 

VAVO

Član
Tu od
7 Tra 2012
Poruka
191
Molim i meni pošaljite ako ima tekući račun u banci ili na uplatnicu na pp
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,309
Poslano
%28y%29.gif
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
Forumaši hvala vam puno svima od srca, jednostavno ne pronalazim prave riječi, osim Hvala.

Više manje smo uspjeli u ovih 13 dana sve raščititi i riješiti, nas 3 koliko nas je bilo od svih silnih susjeda. Sad rade samo majstori na saniranju zidova instalacije i takvih radova kojima sam ja bespomočan. Pošto mi je kolega MUHAĆ javio da bi se sakupila ekipa i došla pomoć fizički za tim trenutno nema toliko potrebe više. Naravno svi su kod mene dobrodošli i navratiti ako ste u prolasku ili nešto da popijemo pokoju.
Kažem hvala još jednom svima na dobroj volji i pomoći kakva god bila.

I samo da još napomenem, otac je operiran drugi puta, anputiran mu je jedan prst za sad, dalje ćemo vidjet. Doktori kažeju da bi dalje sve trebalo biti dobro pa se eto nadamo samo svem najboljem. Moram se borit dalje nema druge...

Poz od mene i čitamo se kad ću uhvatiti vremna i stić se javit....
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
Sretno , prvo ti riješi da stari bude dobar a ostalo polako ....... stići će se.
 

cunsatpr

Novi član
Tu od
25 Ožu 2013
Poruka
2
Ne javljam se često...siguran sam da je svaka podrška dobrodošla...Kikiću drž' se...

molim broj računa...
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
Poslato za vas dvoje.

EDIT , svi koji zatraže broj za pomoć zauzvrat od mene će dobiti simboličnu zahvalu za taj post , a svi znate kako sam ja ''težak'' na davanju zahvala.
 

Najnoviji postovi

Na vrh