• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pomoć oko dijagnostike motora vw 1.9 d

Maajstor

Član
Tu od
22 Ožu 2016
Poruka
39
Nedavno sam mijenjao motor u golfu 3 1.9 dizel glava motora obrušena promijenjene vodilice i gumice ventila, ventili ušlajfani stavljen novi dihtung sve stegnuto moment ključem motor savršeno stavljen u fazu novi filter i ulje i sad kad upalim motor iz motora dimi bijeli dim kad dodam gas u leru jako veliki oblak bijelog ili sivog dima nisam 100 % siguran i motor troši nenormalno puno ulja oko 3 litre na 30 km i od čega sad da počnem moguće da su karike zalijepljene, moguće da dizne ili pumpa ne valjaju, vodu ne troši niti je mješa sa uljem kad kočim motorom nizbrdo auto se počne trzati naprijed nazad možda najbolje prvo ispitati kompresiju pa onda dalje čačkati jer više nemam živce sve ponovno rastavljati?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
Ako troši toliko ulja kolko si napisal čudo je da pali. Ako pali normalno onda kompresionih karika jos ima. Pošto veliš da si glavu slagal oda bi trebalo taj dio isključiti, jedino ako si negdje na glavi fulal.
Kak je to prije palilo?
 

damirko

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2016
Poruka
1,413
Toliko ulja da potrosi? Provjeri ponovno kako je paljenje nastelano, a posebno obrati pozornost na remenicu zupcastog remena na radilici. Ode kajla na njoj i rasklima remenicu i onda je rad motora u banani.
 

Maajstor

Član
Tu od
22 Ožu 2016
Poruka
39
Evo danas sam opet vozio oko 40 km opet je potrošio ulje oko 2.5-3 litre auto sad vuče koliko toliko prihvatljivo motor pali na zub, ulje nigdje ne curi stajalo sam pola sata na suhom asfaltu ne vidi se ni kapi da je iscurilo a i oprao sam motor i ostao je suh nije ga nigdje zamastilo tako da izgleda da pušta negdje kroz glavu motora u cilindar, ne mješa ulje i vodu, ne gubi vodu, dimi na odušak nekako mi se čini da su gumice ventila spale sa vodilice ako je to uopće moguće i da ne zaboravim motor je 100 % u fazi jutros sam provjerio
 

Adis90

Član
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
691
Cak i da nema teflona-gumica na ventilima ne bi smejlo da toliko pije ulja na tako malu kilometrazi,to je stvrno zanimljiv kvar nako svega vec odradjenog na motoru..
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Jel moguće da je prdnula brtva glave i ulje ulazi u cilindar?
 

Maajstor

Član
Tu od
22 Ožu 2016
Poruka
39
Nema tu neke velike filozofije ulje može trošiti na samo 5 načina 1.Mješa ulje i vodu 2.Ulje kroz dihtung koji ne drži prolazi u cilindar i sagorijeva, 3.Ulje ulazi u cilindar kroz vodilice ventila, 4.Potrošene ili zalijepljene ć karike, 5.ulje fizički curi kroz motor kod mene je 1. i 5.isključeno a 2. i 3. Ne vjerujem da je problem tako da ostaje problem 4. Na tom motoru su cilindri prilično potrošeni kad prođeš noktom kroz cilindar ima oko 0.3 mm razlike tj rub dokle dolaze karike kad je klip u gornjoj mrtvoj točki je potrošen za toliko ja sam očekivo da će to voziti bar još 7 mjeseci dokle je registracija ali izgleda da će biti još šerafljenja , ali buni me to što motor vuče prihvatljivo nije da nema snage i pali bez ikakvog problema kad je hladan sačekam malo grijače anlaser okrene 2-3 Puta i odmah uhvati jedino što mi je motor par puta dok je radio u leru počeo sam nabijati gas ja ugasim na ključ a on i dalje radi 10 sekundi pod visokom tražim nekako mu ulje ulazi u cilindar
 
Posljednje uređivanje:

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,390
Čovječe, tri litre na 30km? To bi bilo 100lit/100km. Da troši toliko ulja, taj motor bi se razletio pri prvom paljenju.
Toliko ulja teško da može i izbaciti, a kamoli potrošiti.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
To bi bilo 10l na 100 km.
To mora da dimi ko lokomotiva, a boga mi na auspuh mora teči ulje...

Daj neki video
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
Nemre tolko kompresije biti u karteru jer da se to sve vrača na odušak pa ulazi u motor to odusak nebi podnesel. A nebi ni palil, mada ako mu na + 30 treba grijač i par krugova ..... zimu ne čekati.
Karike definitivno ne valjaju ni kompresione, a boga mi ni uljna pošto veli da je glavu odradil.
 
Na vrh