• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pomoć pri kupnji Zetora!

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,681
neizgleda loše, a bome ni dobro, prve gume različite, nema zadnje šajbe, zadnjih blatobrana.. nikakva slika ubiti, a sam to šta vidiš imaš već 2 hiljade kn troška, a i izgleda udaren naprijed isto..a i nije đabe jeftininiji..
 

nlo1

Član
Tu od
11 Svi 2013
Poruka
497
imas od 6011,6211,7011,7211,7711,6320,bilo koji da kupis u ispravnom stanju neces pogrijesiti,gledaj da imaju prednje amortizere,tu je udobnost neopisiva na spram ostalih koji nemaju... ali otom potom...
 

alenvw

Član
Tu od
6 Pro 2009
Poruka
422
pošto sam bio u potrazi za zetorom vidio sam ih dosta tako mogu reć i za ovoga 6320 da je pred jedno mjesec dana bio na njuškalu kod drugog gazde isto s ovim priključcima za 45000kn tako da po cjeni kakva je bila a i slikama sigurno nije u bajnom stanju i imaš dosta dobar predosjećaj o tome
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Ispričavam se zbog OFF-a... :(blush):

Razmišljam i svakakve mi gluposti padnu na pamet... :icon_hang:

Može li se cijeli prednji most sa Zetora koji nema prednju vuču, ali ima amortizere ugraditi na Ursus 355/360? Ili bi se samo mogli ti djelovi zamjeniti gdje su amortizeri (ne znam kako se zovu :(:), zato što mi sa slika izgledaju prednji mostovi od Ursusa 360 novijih i tih Zetora isti, samo ne znam jesu li u dimenezijama isti?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,975
Nemože, različiti su centralni bolcni, različit promjer.

Mislim sve se može i da napasati, ali treba kemijati.
Sa amortizerima su sretni svi dok ih netreba popravljati. Kad to dobije lufta onda boli glava kaj sve treba mjenjati da bi se to popravilo
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,681
Pa ima i onaj 9540 kaj je izgorila kabina i zadnji dio, sad ga je prefarbao malo, ali od kabine ima samo ram, traži za njega isto neku sitnu lovu
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Ovi žuto označeni dijelovi se ne mogu staviti u originalnu Ursusovu osovinu (crveno zaokruženo)? Znam da ona novija tako izgleda, ali ne znam jesu li im mjere iste?

f3hzctyki2ggpjxib.jpg
 

Riis

Član
Tu od
12 Velj 2012
Poruka
155



evo slika,

prije nisam stigo, jel ko ima ko knjigu za 7745, ili se negdje na forumu može naći, puno bi mi pomogla.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
zekan super izgleda,a ima i dobru kabinu,ta je udobnija od standardne siroke. Koje su dimenzije guma naprijed i natrag,i kolko je placen trakor,ako nije tajna?
 

Riis

Član
Tu od
12 Velj 2012
Poruka
155
Naprijed su 12.4 24, a iza 16/9 14 34, samo sad je napred širi oko 10 cm, plačen je 9450 eura, skinul sam cilindar prve hidrulike, treba gumice promjenit, i ima nekih lajtungi, treba pritegnut i neke promjenit, spucale, grijanje radi, signalizacija isto sva, imam još i donju kuku, samo je bila totalno u patini zelena, pa sam je obrusil, i pofarbal, samo još završni sloj, inače traktor bu večinom u šumi s vitlom radil, samo na jesen krečem, a poslje na zimu budem sređival limariju i celindre sve ostale repariral, i malo ga dotjeral i zaštitil, samo me zanima gdje je mjerač za hidrulično ulje, i čemu ovo služi
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
mjerac za ulje je ispod gumenog tepiha,izmedu nogu kod mjenjaca, a ovo je kajla,ili klocna kako mi kazemo...
 

TypeR

Član
Tu od
25 Velj 2013
Poruka
501
Sad mu zadnje felge rasiris na.srcetima, trebao bi dobiti 10ak cm sirine iza
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,975
prije nisam stigo, jel ko ima ko knjigu za 7745, ili se negdje na forumu može naći, puno bi mi pomogla.
Koju bi ti knjigu?
Katalog djelova ili upute za upotrebu?
 

Riis

Član
Tu od
12 Velj 2012
Poruka
155
Upute za upotrebu bi mi puno više značile, katalog djelova mi netreba
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
7211 ima nove zadnje gume i amortizere na prednjoj osovini, a to kažu da je jako dobra stvar.

Ja osobno ne znam koji bi od ta dva uzeo, ali nekako mi 7211 bolje izgleda, ali samo izgleda.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Teško se odlučit 72 malo jači malo stariji i malo jeftiniji .
 
Na vrh